Létající Skot

Gavin Finney

Martin Phipps

Scénografie:

Mike Gunn

Docela se divím, že film doposud hodnotilo tak málo lidí. Pro mě to byl od začátku nesmírně silný zážitek a Johny mě překvapil nejvíc, jak mohl. Překrásně natočený film s překrásným příběhem, přítomnost jednoho z hobitů byla milým zpestřením .. :)(15.10.2008)

Ne tak dobré jako Létájící čestmír... ne teď vážně, nic mi to neřeklo. Film mi přišel naprosto průměrný, ať už rozhovory, hereckými výkony a vůbec celou atmosférou. Při posledním závodu mi nešel mráz po zádech tak jak by měl... Prostě film co neurazí, nic víc.(16.11.2009)

Nízkorychlostní Speed Racer. 55%(28.11.2008)

superman(22.7.2009)

Ach D.Mackinnone. Dostat do rukou tak úžasný námět. Dostat do rukou šanci zfilmovat splněný "reálný" sen v tak vzrušujícím prostředí, jako je cyklistika a takhle se nechat "urvat" pomyslným pelotonem. Kde je detailní trénink a příprava hlavního hrdiny? Kde je vypíchnutí Graemova vztahu k cyklistice? Kde je kvalitní kamera a stříh, který by udělal z dráhařského šampionátu něco výjimečného, což bezesporu MS je? Celé to působí jako marná snaha ztvárnit něco ojedinělého a unikátního, kterou dostihl defekt v podobě prasklé galusky. *** za nápad a J.Lee.Millera, který zahrál skvěle.(2.2.2011)