Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gilmour93
  *

  Docela chápu, o co se Chlumský a spol. snažili, ale přišlo mi to směšné jako vyklízení varšavského ghetta...(15.12.2014)

 • Mr.Hawkeye
  ***

  Tak jsem si dopřál tento film po letech a musí se přiznat, že jsem se velmi bavil. Skvělé herecké obsazení a výborné situace (a to nemyslím vůbec ironicky). Jediné, co z toho filmu patrně dělá jen taškařici, která si od křapíků z ČSFD vysloužila 44% procent je fakt, že jej pánové Šebánek s Čepelkou nevnutili po smrti Oldřich Lipského (kterému byl scénář původně určen) někomu jinému... Třeba dvojici Macourek/Vorlíček... a dnes by to byla klasika jako Pane, vy jste vdova. A nebo Jindřich Polák, který měl zkušenost ze Zítra vstanu a opařím se čajem? Zkrátka a dobře - hlavní "zásluhu" za výsledek vidím v Jiřím Chlumském, který se v drtivé většině věnuje televizním projektům (Místo v životě, Ošklivka Katka, Kriminálka Anděl)... obrovská škoda promarněné šance...(21.3.2011)

 • blackrain
  ***

  Hodně zamotaná komedie z období 2. sv. války. Zápletka se odvíjí od záměny osob,černošský sestřelený pilot a komeník. Film připomíná francouzské komedie (Velký Flám a Sedmá rota). Vystupuje zde plno výborných českých herců.(17.12.2008)

 • Radiq
  odpad!

  No, tak nic, no. Jestli se někdo snažil udělat komedii na způsob francouzskejch válečnejch taškařic, tak to byl spíš trapas. Asi dvakrát jsem se teda zasmál, ale byla to taková z nouze ctnost.(23.7.2007)

 • paascha
  *

  Trapná a trapně zahraná trapnost(17.3.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace