• mchnk

Komediální směsice nesmyslných událostí na konci 2sv. války. Tohle téma mam mnohem raději v dramatické formě. Jeden film možná za to stojí, ale já sem se bohužel ani nesmál. Škoda těch herců tam.(25.4.2012)

• Karlos80

Alespoň za pokus to stálo ne? Když mohli francouzi natočit svůj Velký flám, Bažanty nebo Sedmou rotu proč ne něco podobného my:-)? Film naladěn na stejné vlně a připomínajíc především ty francouzské válečné situační komedie ze sedmdesátých let..A pak, kolik takto žánrově zaměřených filmů jsme kdy natočili? Konečný verdikt už ale nechám na každém z Vás...Dobré obsazení, ovšem jen průměrný scénář, ale stejně jsem toho názoru, že někteří z herců se prostě do svých rolí moc nehodili..Pořád je to ale jeden z těch v uvozovkách lepších Chlumského filmů..(16.3.2008)

Docela slušně zábavká česká komedie, když je nálada, člověk se u toho velmi dobře baví. Přehlídka významných českých herců, zvláště mužšké osazení je výborné.(14.3.2005)

• Gilmour93

Docela chápu, o co se Chlumský a spol. snažili, ale přišlo mi to směšné jako vyklízení varšavského ghetta...(15.12.2014)

• bassator

19. 1. 2010 - 0%(13.2.2010)