• paascha

Trapná a trapně zahraná trapnost(17.3.2008)

• slunicko2

Co by na to asi řekl Jára da Cimrman? 1) Inu, ani blízkost génia nezaručuje, že jeho objevitelé a apologeti budou automatickou zárukou kvality. 2) Rád bych napsal, že jde o přitroublý pokus o komedii, ale ono je to prostě blbé. 3) Komentátor Marthos zdůrazňuje, že československá, potažmo i česká kinematografie nemá zkušenosti s válečnými komediemi. No a? Kvůli tomu se mi film musí líbit? 4) Výstižný koment: Peabody.(26.9.2016)

• bassator

19. 1. 2010 - 0%(13.2.2010)

Tak jsem si dopřál tento film po letech a musí se přiznat, že jsem se velmi bavil. Skvělé herecké obsazení a výborné situace (a to nemyslím vůbec ironicky). Jediné, co z toho filmu patrně dělá jen taškařici, která si od křapíků z ČSFD vysloužila 44% procent je fakt, že jej pánové Šebánek s Čepelkou nevnutili po smrti Oldřich Lipského (kterému byl scénář původně určen) někomu jinému... Třeba dvojici Macourek/Vorlíček... a dnes by to byla klasika jako Pane, vy jste vdova. A nebo Jindřich Polák, který měl zkušenost ze Zítra vstanu a opařím se čajem? Zkrátka a dobře - hlavní "zásluhu" za výsledek vidím v Jiřím Chlumském, který se v drtivé většině věnuje televizním projektům (Místo v životě, Ošklivka Katka, Kriminálka Anděl)... obrovská škoda promarněné šance...(21.3.2011)

• Adam Bernau

Plno mých oblíbených herců, ale... Ještě blbější než blbé francouzské komedie. A takové lživé lezení do zadku "dobrému českému lidu" jsem snad nezažil ani v nejhorších komunistických škvárech.(24.2.2011)