poster

Mistři Hazzardu: Jak to začalo (TV film)

 • USA

  Dukes of Hazzard: The Beginning, The

 • Slovensko

  Majstri z Hazzardu : Ako sa to začalo

 • Slovensko

  Vidláci na pretekoch: Nový začiatok

Akční / Dobrodružný / Komedie

USA, 2007, 91 min

 • Boogeyman
  odpad!

  Jednoznačný odpad, už dlouho jsem si nebyl tak jist a to jsem viděl jen druhou polovinu. Stupidní příběh, trapné vtipy, naivní dialogy a herecké výkony na úrovni školní besídky jsem sice předpokládal, ale to co se mi dostalo předčilo všechna má očekávání, před takovou hloupostí by se osypal i Medvídek Pú. Jenže jsem byl připraven i na to, že kreténismus scénáristů, režiséra a dvou hlavních hereckých představitelů (jejich projev spočívá buď v hlasitém ječení, nebo hlasitém ječení v autě) bude alespoň částečně vyvážen parádními honičkami a akčními kousky s Generálem Lee. Šeredně jsem se mýlil, všechno o co se tvůrco pokusili končí trapným zklamáním. Představte si totiž závěrečnou honičku s policajty, jejíž průběh je následovný: jede Lee, jedou policajti, Lee dělá smyk, policajti dělají smyk, Lee dělá další smyk, policajti dělají další smyk, jeden policajt smyk neudělá a zajede s autem zpomaleně do mělkého rybníka, Lee dělá smyk, policajti dělají smyk, jeden policajt smyk neudělá a zajede zpomaleně do potoka, Lee míjí ceduli informující o blížící se propasti, policajti také míjí ceduli, posádka Leea řve, že skočí, Lee skáče, posádka Leea řve, Lee letí,posádka Leea řve, Lee vypadá jakože propast nepřeletí,posádka Leea řve hlasitěji, Lee hladce přistane na okraji propasti a jede dál, posádka Leea si oddychne, policajti zastavují na kraji propasti, konec závěrečné megahoničky, která trvá když to přeženu tak dvě minuty. A ta vyhublá "kráska", tam už je přirozenost v nedohlednu! Držte se od toho dál!(25.11.2008)

 • Torision
  *

  Oproti jedničce katastrofální propad. Vážně, tohle se s původní verzí s Seannem W. Scottem a Johnnym Knoxvillem vůbec nedá srovnávat. Tenhle film nemá švih, nemá spád...místo honiček, akce a hospodskejch rvaček se režisér pokouší spíš o jakousi dost trapnou teenagerovskou komedii. A musím říct, že hlavní dvojice (dementů) Bennent, Wayne. tenhle film vůbec netáhnou a koneckonců i obsazení ostatních "herců" si taky nedokážu vysvětlit. V prvních 45 minutách jsem se totálně nudil až na jediný moment, když Bo a Luke projíždí na jakési čtyřkolce školou(dívčí šatnou plnou nahých slečen nevyjímaje ). Druhou polovinu filmu jsem se nudil k smrti a čekal na pořádnou automobilovou honičku s Generalem Lee. A dočkal jsem se ! Trvala asi 8 sekund a skončila nabouráním do stromu. Film je naprosto tragickej. Myslím,že z DoH by se mohla stát klidně dost dobrá klasika, kdyby podlepsali podepsali původní herci, tak by se s dobrým scénářem dalo klidně vytvořit odpovídající pokračování a ne tahle píčusovina. U jedničky jsem neváhal se 100% hodnocením,tady je to 1* a to spíš ze soucitu. Pičovole !(27.8.2007)

 • B!shop
  ***

  Video vykradacka skvelejch Mistru hazardu, kde misto sexy Jessici Simpson popravde receno dost oskliva April Scott a misto sympatickejch magoru Scotta s Knoxvillem dve naprosty pitomy hovada. No a cely se to tvari jako prequel, coz znamena, ze uvidime seznameni Boa s Luke, postaveni Generala Lee a jak se z osklivky Daisy stala kocka nebo aspon se to film snazi namluvit, April fakt neni zadna sexbomba, ani kdyz ma tesny sortky a mini tricko. No a problem je, ze tu je minimum honicek, forku taky moc ne a cely je to proste takovy naprosto zbytecny. Ale nenudil jsem se. Slabsi 3*.(6.3.2010)

 • genetique
  *

  Predstavovanie toho, kde a ako to všetko začalo mohlo byť radšej koncom a tvorcovia to mohli ukončiť skôr, ako toto bezduché trápenie začalo. Už jednotka bola skúpa na vtipy a otrasná svojou jednotvárnosťou, no tu je dôkaz, že sa dá zájsť ešte ďalej. 30%.(26.9.2008)

 • Happykubas
  ***

  Neviděl jsem první díl, tudíž nemám s čím srovnávat, ale je celkem jasné, že pokračování tuctové komedie, které se objeví hned po 2 letech a navíc s úplně jinými herci nemůže už dosáhnout takové kvality jako předchozí díl s Seannem Williamem Scottem. Ze začátku mi to přišlo až přehnaně ujeté (rádoby legrační sheriff Rosco), ale ke konci filmu jsem musel zvednout své hodnocení na 3 hv. Spousta nahýh a krásných holek tam taky byla, takže si myslím, že svůj úkol průměrné komedie je splněn.(12.7.2007)

 • - Boss Hogg (Christopher McDonald) má ve filmu zbraň Remington 870 ráže 12 gauge. (dc125)

 • - Ve filmu lze zaslechnout, že Bo (Jonathan Bennett) a Luke (Randy Wayne) Dukeovi jsou bratři, zatímco v předchozím filmu bylo uvedeno, jsou bratranci. (dc125)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace