poster

Mistři Hazzardu: Jak to začalo (TV film)

 • USA

  Dukes of Hazzard: The Beginning, The

 • Slovensko

  Majstri z Hazzardu : Ako sa to začalo

 • Slovensko

  Vidláci na pretekoch: Nový začiatok

Akční / Dobrodružný / Komedie

USA, 2007, 91 min

 • Hitman_47
  ***

  Takové klasické "levné" pokračování...s hloupým scénářem, ale dívat se na to dá (koz je tu celkem dost a navíc tu ukáže mléčné vaky i jedna contestantka z jedné zapadlé MTV reality show ;)(1.5.2007)

 • Torision
  *

  Oproti jedničce katastrofální propad. Vážně, tohle se s původní verzí s Seannem W. Scottem a Johnnym Knoxvillem vůbec nedá srovnávat. Tenhle film nemá švih, nemá spád...místo honiček, akce a hospodskejch rvaček se režisér pokouší spíš o jakousi dost trapnou teenagerovskou komedii. A musím říct, že hlavní dvojice (dementů) Bennent, Wayne. tenhle film vůbec netáhnou a koneckonců i obsazení ostatních "herců" si taky nedokážu vysvětlit. V prvních 45 minutách jsem se totálně nudil až na jediný moment, když Bo a Luke projíždí na jakési čtyřkolce školou(dívčí šatnou plnou nahých slečen nevyjímaje ). Druhou polovinu filmu jsem se nudil k smrti a čekal na pořádnou automobilovou honičku s Generalem Lee. A dočkal jsem se ! Trvala asi 8 sekund a skončila nabouráním do stromu. Film je naprosto tragickej. Myslím,že z DoH by se mohla stát klidně dost dobrá klasika, kdyby podlepsali podepsali původní herci, tak by se s dobrým scénářem dalo klidně vytvořit odpovídající pokračování a ne tahle píčusovina. U jedničky jsem neváhal se 100% hodnocením,tady je to 1* a to spíš ze soucitu. Pičovole !(27.8.2007)

 • arbitr
  **

  Slaboučký, jednička byla přece jen lepší. Už jenom ten lite motiv = kořalka. Ale baby pěkný a u náctiletejch to bude mít určitě úspěch.(29.8.2008)

 • Guzo
  *

  Původní Dukes of Hazzard jsem neviděl, ale musím to v nejbližší době napravit. Zápletku i potenciál ale měl i tenhle film, jen ji absolutně nevyužil. Komedie jsou tu pro mě od toho, abych se zasmál, a pokud to neměla být komedie, co jiného tedy?(19.9.2010)

 • Dever
  ***

  Soundtrack John DeFaria: 1. White Lightnin 2. The Awakening 3. Rats Don't Race 4. Sweetheart Woman 5. Sweat 6. Leavin' Home 7. Redneck Girl 8. MilesIf You Wanna Get To Heaven 9. Tornadoes 10. Don't Leave Me 11. Good Ol' Boys 12.High Maintenance 13. Duke Boys Swingin(18.5.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace