Mistři Hazzardu: Jak to začalo (TV film)

Dukes of Hazzard: The Beginning, The

Majstri z Hazzardu : Ako sa to začalo

Vidláci na pretekoch: Nový začiatok

Akční / Dobrodružný / Komedie

USA, 2007, 91 min

• gilmore_girl

Nuda!(9.8.2010)

• Boogeyman

Jednoznačný odpad, už dlouho jsem si nebyl tak jist a to jsem viděl jen druhou polovinu. Stupidní příběh, trapné vtipy, naivní dialogy a herecké výkony na úrovni školní besídky jsem sice předpokládal, ale to co se mi dostalo předčilo všechna má očekávání, před takovou hloupostí by se osypal i Medvídek Pú. Jenže jsem byl připraven i na to, že kreténismus scénáristů, režiséra a dvou hlavních hereckých představitelů (jejich projev spočívá buď v hlasitém ječení, nebo hlasitém ječení v autě) bude alespoň částečně vyvážen parádními honičkami a akčními kousky s Generálem Lee. Šeredně jsem se mýlil, všechno o co se tvůrco pokusili končí trapným zklamáním. Představte si totiž závěrečnou honičku s policajty, jejíž průběh je následovný: jede Lee, jedou policajti, Lee dělá smyk, policajti dělají smyk, Lee dělá další smyk, policajti dělají další smyk, jeden policajt smyk neudělá a zajede s autem zpomaleně do mělkého rybníka, Lee dělá smyk, policajti dělají smyk, jeden policajt smyk neudělá a zajede zpomaleně do potoka, Lee míjí ceduli informující o blížící se propasti, policajti také míjí ceduli, posádka Leea řve, že skočí, Lee skáče, posádka Leea řve, Lee letí,posádka Leea řve, Lee vypadá jakože propast nepřeletí,posádka Leea řve hlasitěji, Lee hladce přistane na okraji propasti a jede dál, posádka Leea si oddychne, policajti zastavují na kraji propasti, konec závěrečné megahoničky, která trvá když to přeženu tak dvě minuty. A ta vyhublá "kráska", tam už je přirozenost v nedohlednu! Držte se od toho dál!(25.11.2008)

• Pilda17

Hodně podprůměrná dvojka.. 3/10 = 35%(11.9.2009)

Bratranci Bo a Luke Dukeovi nám předvedou, jak to vlastně všechno začalo...a že o srandu nebude vážně nouze se můžete přesvědčit. 60%(31.1.2016)

Soundtrack John DeFaria: 1. White Lightnin 2. The Awakening 3. Rats Don't Race 4. Sweetheart Woman 5. Sweat 6. Leavin' Home 7. Redneck Girl 8. MilesIf You Wanna Get To Heaven 9. Tornadoes 10. Don't Leave Me 11. Good Ol' Boys 12.High Maintenance 13. Duke Boys Swingin(18.5.2011)