Mistři Hazzardu: Jak to začalo (TV film)

Dukes of Hazzard: The Beginning, The

Majstri z Hazzardu : Ako sa to začalo

Vidláci na pretekoch: Nový začiatok

Akční / Dobrodružný / Komedie

USA, 2007, 91 min

Takové klasické "levné" pokračování...s hloupým scénářem, ale dívat se na to dá (koz je tu celkem dost a navíc tu ukáže mléčné vaky i jedna contestantka z jedné zapadlé MTV reality show ;)(1.5.2007)

• Guzo

Původní Dukes of Hazzard jsem neviděl, ale musím to v nejbližší době napravit. Zápletku i potenciál ale měl i tenhle film, jen ji absolutně nevyužil. Komedie jsou tu pro mě od toho, abych se zasmál, a pokud to neměla být komedie, co jiného tedy?(19.9.2010)

• Tommassi3

"Ten Rosco je blbej jak síťový dveře na ponorce.." Jakej šerif takovej film.. Příšerný sequel..(19.1.2017)

Bolo to vtipné a s peknými ženami, bolo to svižné aj keď miestami trápne a uletené, ale mne sa to celkom páčilo.(8.6.2012)

• Vojťas

Podobný výsledek jako při pokračování Zahulíme, uvidíme 2! Kouknout se na to dalo, ale úroveň humoru byla opravdu slabá! ... Už by se měli tvůrci na ta neslaná-nemastná pokračování úspěšných filmů vykašlat!!!(27.9.2008)

• - Boss Hogg (Christopher McDonald) má ve filmu zbraň Remington 870 ráže 12 gauge. (dc125)

• - Ve filmu lze zaslechnout, že Bo (Jonathan Bennett) a Luke (Randy Wayne) Dukeovi jsou bratři, zatímco v předchozím filmu bylo uvedeno, jsou bratranci. (dc125)