Mistři Hazzardu: Jak to začalo (TV film)

Dukes of Hazzard: The Beginning, The

Majstri z Hazzardu : Ako sa to začalo

Vidláci na pretekoch: Nový začiatok

Akční / Dobrodružný / Komedie

USA, 2007, 91 min

• arbitr

Slaboučký, jednička byla přece jen lepší. Už jenom ten lite motiv = kořalka. Ale baby pěkný a u náctiletejch to bude mít určitě úspěch.(29.8.2008)

• Torision

Oproti jedničce katastrofální propad. Vážně, tohle se s původní verzí s Seannem W. Scottem a Johnnym Knoxvillem vůbec nedá srovnávat. Tenhle film nemá švih, nemá spád...místo honiček, akce a hospodskejch rvaček se režisér pokouší spíš o jakousi dost trapnou teenagerovskou komedii. A musím říct, že hlavní dvojice (dementů) Bennent, Wayne. tenhle film vůbec netáhnou a koneckonců i obsazení ostatních "herců" si taky nedokážu vysvětlit. V prvních 45 minutách jsem se totálně nudil až na jediný moment, když Bo a Luke projíždí na jakési čtyřkolce školou(dívčí šatnou plnou nahých slečen nevyjímaje ). Druhou polovinu filmu jsem se nudil k smrti a čekal na pořádnou automobilovou honičku s Generalem Lee. A dočkal jsem se ! Trvala asi 8 sekund a skončila nabouráním do stromu. Film je naprosto tragickej. Myslím,že z DoH by se mohla stát klidně dost dobrá klasika, kdyby podlepsali podepsali původní herci, tak by se s dobrým scénářem dalo klidně vytvořit odpovídající pokračování a ne tahle píčusovina. U jedničky jsem neváhal se 100% hodnocením,tady je to 1* a to spíš ze soucitu. Pičovole !(27.8.2007)

• Guzo

Původní Dukes of Hazzard jsem neviděl, ale musím to v nejbližší době napravit. Zápletku i potenciál ale měl i tenhle film, jen ji absolutně nevyužil. Komedie jsou tu pro mě od toho, abych se zasmál, a pokud to neměla být komedie, co jiného tedy?(19.9.2010)

• gilmore_girl

Nuda!(9.8.2010)

Takové klasické "levné" pokračování...s hloupým scénářem, ale dívat se na to dá (koz je tu celkem dost a navíc tu ukáže mléčné vaky i jedna contestantka z jedné zapadlé MTV reality show ;)(1.5.2007)