poster

Mistři Hazzardu: Jak to začalo (TV film)

 • USA

  Dukes of Hazzard: The Beginning, The

 • Slovensko

  Majstri z Hazzardu : Ako sa to začalo

 • Slovensko

  Vidláci na pretekoch: Nový začiatok

Akční / Dobrodružný / Komedie

USA, 2007, 91 min

 • Happykubas
  ***

  Neviděl jsem první díl, tudíž nemám s čím srovnávat, ale je celkem jasné, že pokračování tuctové komedie, které se objeví hned po 2 letech a navíc s úplně jinými herci nemůže už dosáhnout takové kvality jako předchozí díl s Seannem Williamem Scottem. Ze začátku mi to přišlo až přehnaně ujeté (rádoby legrační sheriff Rosco), ale ke konci filmu jsem musel zvednout své hodnocení na 3 hv. Spousta nahýh a krásných holek tam taky byla, takže si myslím, že svůj úkol průměrné komedie je splněn.(12.7.2007)

 • Boogeyman
  odpad!

  Jednoznačný odpad, už dlouho jsem si nebyl tak jist a to jsem viděl jen druhou polovinu. Stupidní příběh, trapné vtipy, naivní dialogy a herecké výkony na úrovni školní besídky jsem sice předpokládal, ale to co se mi dostalo předčilo všechna má očekávání, před takovou hloupostí by se osypal i Medvídek Pú. Jenže jsem byl připraven i na to, že kreténismus scénáristů, režiséra a dvou hlavních hereckých představitelů (jejich projev spočívá buď v hlasitém ječení, nebo hlasitém ječení v autě) bude alespoň částečně vyvážen parádními honičkami a akčními kousky s Generálem Lee. Šeredně jsem se mýlil, všechno o co se tvůrco pokusili končí trapným zklamáním. Představte si totiž závěrečnou honičku s policajty, jejíž průběh je následovný: jede Lee, jedou policajti, Lee dělá smyk, policajti dělají smyk, Lee dělá další smyk, policajti dělají další smyk, jeden policajt smyk neudělá a zajede s autem zpomaleně do mělkého rybníka, Lee dělá smyk, policajti dělají smyk, jeden policajt smyk neudělá a zajede zpomaleně do potoka, Lee míjí ceduli informující o blížící se propasti, policajti také míjí ceduli, posádka Leea řve, že skočí, Lee skáče, posádka Leea řve, Lee letí,posádka Leea řve, Lee vypadá jakože propast nepřeletí,posádka Leea řve hlasitěji, Lee hladce přistane na okraji propasti a jede dál, posádka Leea si oddychne, policajti zastavují na kraji propasti, konec závěrečné megahoničky, která trvá když to přeženu tak dvě minuty. A ta vyhublá "kráska", tam už je přirozenost v nedohlednu! Držte se od toho dál!(25.11.2008)

 • huli601
  **

  Oproti jednotke nič moc. A nechápem prečo je toto dvojka :D veď tu je to všetko ako začiatok. Jediné plus filmu sú pekné ženy.(27.9.2008)

 • Marek1991
  ***

  Bolo to vtipné a s peknými ženami, bolo to svižné aj keď miestami trápne a uletené, ale mne sa to celkom páčilo.(8.6.2012)

 • gilmore_girl
  *

  Nuda!(9.8.2010)

 • - Ve filmu lze zaslechnout, že Bo (Jonathan Bennett) a Luke (Randy Wayne) Dukeovi jsou bratři, zatímco v předchozím filmu bylo uvedeno, jsou bratranci. (dc125)

 • - Boss Hogg (Christopher McDonald) má ve filmu zbraň Remington 870 ráže 12 gauge. (dc125)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace