Piráti

Erotický / Dobrodružný / Fantasy / Komedie

USA, 2005, 129 min

Joone
  • playboxguest

Tak jsem zjistila, že to asi nebude scénářem, jako spíš dobou, v níž se to celé odehrává, páč mě tohle neoslovilo o nic víc než původní Piráti a to jsem čekala, že tady bude alespoň zábavná a přehledná akce. No ani prd, nikdo se tu s ničím nepáře a jakmile jeden pirát vytasí kolt, zasouvá ho zpátky do gatí dřív, než si vůbec stačím všimnout, že už se začalo šermovat. Alespoň díky za scénu, v níž se na sebe tak pěkně vrhla silikonová děvčátka, u té mi málem i v podbřišku zabrnělo a to na pvc nijak zvlášť neujíždím. Zajímavé, že už plastika fungovala v době, kdy se cestovalo zásadně po moři. Pak už jsem to dojela rychloposuvem, páč dvě hodiny u péčka s odfláknutou akcí, to nedám. Teachers mi udělali větší službu, 40%(22.7.2013)

„Klasické“ porno. Vraj drahé... čo ja viem... podľa toho, v porovnaní s ČÍM. Kostýmy fajn, ale samozrejme ide len o jedno. „Originál“ s Johnnym Deppom sa mi zdal zábavnejší.(13.7.2010)

Stejně si myslím, že Tommy Gunn alias Stagnetti měl jít dělat něco jiného než porno. Na to je ho škoda. Mohl být mezi akční elitou Van Damme, Stallone , Lundgren a místo toho se prská v pornofilmech. Jinak kočky jsou tu slušný hlavně Devon a Carmen Luvana za ně dávám 2* a za Tommyho další 2*(17.6.2010)

80% - Nikdy bych si nepomyslel, že u takovéhoto druhu filmu zažiju akční scény jiné než v posteli, uvidím dobové kostýmy, navíc výborně provedené, zavadím o nějaký příběh a budu svědkem digitálních efektů! Vážně příjemné překvapení...(16.12.2008)

// Production Companies: Digital Playground //(11.4.2011)