Piráti

Pirates

Erotický / Dobrodružný / Fantasy / Komedie

USA, 2005, 129 min

Joone

Piráti sú aj v medziach á-čkových pornofilmov netradičná zázežitosť a tak trochu stierajú obecné pravdy o tom, že porno nemôže byť ambiciózne a vždy bude len o styku. Pre tento krát vykrádačka Pirátov z Karibiku (aj s Jackom Sparrowom na palube) sa totiž môže pochváliť doposiaľ nevídanou výpravou, drahými kostýmami a veľmi sympatickým pokusom o dobrodružný príbeh. Nikdy by som totiž nečakal, že pri tomto žánri budem svedkom námornej bitvy, či šermiarského súboja s digitálnymi kostlivcami.(24.3.2007)

neviděno celé = účel splnilo /přeci na to nebudu koukat sama :-|(12.12.2007)

Byla jsem ujištěna, že i když jsem z jistých nepochopitelných důvodů film neviděla kompletně celý, nebylo to na škodu a tudíž můži i tak s čistím svědomím ohodnotit. A mé shrnutí? Jakožto neblonďatá, nehubená, bez silikonů a stále vlastníci své mandle, které mi brání k takovým výkonům, které hééérečky předváděli, jsem si připadala nezkušená a méněcenná, ale na druhou stranu jsme se příjemně bavila a díky „příběhu“ i pořádně zasmála :o) Asi vyměním za pohádky, které si pouštím na dobrou noc :o)(13.4.2010)

Překvapilo mě kolik prostoru je věnováno příběhu, v poměru s erotickými scénami je to snad 1:1. Někdy je to úsměvné, parodie na pirátské filmy (přesněji Piráty z Karibiku) je citelná, ovšem povětšinou je to nuda a to je škoda... Jako jistě, dá se přeskočit rovnou na to "hlavní", ale přeci nejen o tom měli Piráti být, že... (soudě podle důrazu na příběh) PS: A ty gumy vzali jako kde?! 6/10(20.3.2008)

Le Chuck: A to este netusis ze sa nataca (resp. je v predprodukcii) druhy diel..., alebo mozno aj treti....to aby kopirovanie Piratov bolo dokonale ;-) Inak vyssie hodnotenie hlavne z nostalgie nad hereckou ucastou Janine (Lindemulder), s ktorou ma viazu nespocetne teen horny vizie :)))(24.3.2007)

• - Jedná se o nejdražší pornofilm všech dob a nejspíš drží prvenství v počtu speciálních efektů. (jonyyy)

• - Vo filme je viac ako 300 špeciálnych efektov a má dokonca aj vlastný soundtrack, čo je pri porne naozaj neobvyklé. (Raccoon.city)