Piráti

Pirates

Erotický / Dobrodružný / Fantasy / Komedie

USA, 2005, 129 min

Joone

„Klasické“ porno. Vraj drahé... čo ja viem... podľa toho, v porovnaní s ČÍM. Kostýmy fajn, ale samozrejme ide len o jedno. „Originál“ s Johnnym Deppom sa mi zdal zábavnejší.(13.7.2010)

neviděno celé = účel splnilo /přeci na to nebudu koukat sama :-|(12.12.2007)

80% - Nikdy bych si nepomyslel, že u takovéhoto druhu filmu zažiju akční scény jiné než v posteli, uvidím dobové kostýmy, navíc výborně provedené, zavadím o nějaký příběh a budu svědkem digitálních efektů! Vážně příjemné překvapení...(16.12.2008)

Místy hodně vtipný péčko s parádním příběhem a skvělýma scénama a buchtama, to je jasný 90% :D(13.7.2014)

V rámci žánru tomu nemám co vytknout :) Jen některé baby nebyly tak sexy.(19.2.2009)

• - Jedná se o nejdražší pornofilm všech dob a nejspíš drží prvenství v počtu speciálních efektů. (jonyyy)

• - Vo filme je viac ako 300 špeciálnych efektov a má dokonca aj vlastný soundtrack, čo je pri porne naozaj neobvyklé. (Raccoon.city)