Piráti

Pirates

Erotický / Dobrodružný / Fantasy / Komedie

USA, 2005, 129 min

Joone

Proč je to tak dobré? tak hodnocené? Protože to stojí za to :) Nejde o ten sex, ale o porno s efekty, s příběhem ....(18.5.2009)

Když je potřeba zkrotit pohlavní pud a přítelkyně je mimo dosah, nebo jí "bolí" hlava, tak je projekce vhodná. Přece jen je snímek v některých aspektech oscarový, neboť ústní otvory a a nejen ty ústní předvádějí u hereček velmi kvalitní herectví. Jen někdy jsou majitelky na svá přírodní nadělení příliš kruté, v čemž si na druhou stranu najde zalíbení určitá skupina lidí, z čehož usuzuji, že tento projekt byl zamýšlen pro širší divácké spektrum a to i pro ty, kteří mají poptávku po silikonu pro novou koupelnu.(9.7.2015)

„Klasické“ porno. Vraj drahé... čo ja viem... podľa toho, v porovnaní s ČÍM. Kostýmy fajn, ale samozrejme ide len o jedno. „Originál“ s Johnnym Deppom sa mi zdal zábavnejší.(13.7.2010)

• playboxguest

Tak jsem zjistila, že to asi nebude scénářem, jako spíš dobou, v níž se to celé odehrává, páč mě tohle neoslovilo o nic víc než původní Piráti a to jsem čekala, že tady bude alespoň zábavná a přehledná akce. No ani prd, nikdo se tu s ničím nepáře a jakmile jeden pirát vytasí kolt, zasouvá ho zpátky do gatí dřív, než si vůbec stačím všimnout, že už se začalo šermovat. Alespoň díky za scénu, v níž se na sebe tak pěkně vrhla silikonová děvčátka, u té mi málem i v podbřišku zabrnělo a to na pvc nijak zvlášť neujíždím. Zajímavé, že už plastika fungovala v době, kdy se cestovalo zásadně po moři. Pak už jsem to dojela rychloposuvem, páč dvě hodiny u péčka s odfláknutou akcí, to nedám. Teachers mi udělali větší službu, 40%(22.7.2013)

Velice povedená alternativa k pirátům z Karibiku, pouze o mnohem koukatelnější. Vzhledem k žánru jsem se překvapivě i občas zasmál.(7.10.2010)

• - Jedná se o nejdražší pornofilm všech dob a nejspíš drží prvenství v počtu speciálních efektů. (jonyyy)

• - Vo filme je viac ako 300 špeciálnych efektov a má dokonca aj vlastný soundtrack, čo je pri porne naozaj neobvyklé. (Raccoon.city)