Piráti

Pirates

Erotický / Dobrodružný / Fantasy / Komedie

USA, 2005, 129 min

Joone

Byla jsem ujištěna, že i když jsem z jistých nepochopitelných důvodů film neviděla kompletně celý, nebylo to na škodu a tudíž můži i tak s čistím svědomím ohodnotit. A mé shrnutí? Jakožto neblonďatá, nehubená, bez silikonů a stále vlastníci své mandle, které mi brání k takovým výkonům, které hééérečky předváděli, jsem si připadala nezkušená a méněcenná, ale na druhou stranu jsme se příjemně bavila a díky „příběhu“ i pořádně zasmála :o) Asi vyměním za pohádky, které si pouštím na dobrou noc :o)(13.4.2010)

Dost těžké hodnotit, nezapadá to do žádné skupiny, není to porno a ani vlastně normální film, je to pornopřiběhofilm. Určitě originální myšlenka i dobré zpracování, ale na muj vkus hodně dlouhé a umělé.(17.4.2008)

Mainstream porno? Ale proč ne. Jsem rád, že tento žánr konečně přišel s něčím, kde "akce" není to hlavní a figuruje tu nějaký příběh. A ne tak ledajaký příběh. Scenárista Max Massimo dokázal spojit několik dějových linií tak dobře, že by z toho scenáristům druhých Pirátů z Karibiku šla hlava kolem. Rovněž dialogy jsou perfektně napsány a vtipné hlášky hercům pasují do úst stejně dobře jako penis do pusy Jesse Jane. I když film v druhé polovině víceméně ztratí tempo a většinou už se tu jen fuckuje (doslova), pořád jde o netradiční počin, který rozhodně stojí za vidění. Snad se tvůrci u případných pokračováních poučí z těch několika mála chyb. P.S. Krom skvělých výkonů hereček musím také pochválit brilantní výkon Evana Stonea v roli kapitána Edwarda Reynoldse, největšího lovce pirátů na světě!!! ;o)(29.4.2007)

• playboxguest

Tak jsem zjistila, že to asi nebude scénářem, jako spíš dobou, v níž se to celé odehrává, páč mě tohle neoslovilo o nic víc než původní Piráti a to jsem čekala, že tady bude alespoň zábavná a přehledná akce. No ani prd, nikdo se tu s ničím nepáře a jakmile jeden pirát vytasí kolt, zasouvá ho zpátky do gatí dřív, než si vůbec stačím všimnout, že už se začalo šermovat. Alespoň díky za scénu, v níž se na sebe tak pěkně vrhla silikonová děvčátka, u té mi málem i v podbřišku zabrnělo a to na pvc nijak zvlášť neujíždím. Zajímavé, že už plastika fungovala v době, kdy se cestovalo zásadně po moři. Pak už jsem to dojela rychloposuvem, páč dvě hodiny u péčka s odfláknutou akcí, to nedám. Teachers mi udělali větší službu, 40%(22.7.2013)

• jonyyy

Když se zrovna nesouložilo, tak to byla celkem sranda, díky parádním dialogům. Jinak pirát v 18. století s kondomem :D(12.4.2008)