Piráti

Pirates

Erotický / Dobrodružný / Fantasy / Komedie

USA, 2005, 129 min

Joone

Překvapilo mě kolik prostoru je věnováno příběhu, v poměru s erotickými scénami je to snad 1:1. Někdy je to úsměvné, parodie na pirátské filmy (přesněji Piráty z Karibiku) je citelná, ovšem povětšinou je to nuda a to je škoda... Jako jistě, dá se přeskočit rovnou na to "hlavní", ale přeci nejen o tom měli Piráti být, že... (soudě podle důrazu na příběh) PS: A ty gumy vzali jako kde?! 6/10(20.3.2008)

Kdo ví, proč se Johny Depp neupsal téhle verzi Pirátů z Karibiku. Jde o zábavnou snahu zamaskovat prachobyčejné porno, které na rozdíl od mnohých klasických filmů plní účel a ve kterém každá ze scén vede k jasné pointě! :-)(17.8.2011)

„Klasické“ porno. Vraj drahé... čo ja viem... podľa toho, v porovnaní s ČÍM. Kostýmy fajn, ale samozrejme ide len o jedno. „Originál“ s Johnnym Deppom sa mi zdal zábavnejší.(13.7.2010)

• Djkoma

Chybí tam pořádná holka, která by všem těm přeplácaným nánám ukázala, co to znamená být pořádná ženská. zajímalo by mě kolik procent diváků zajímá příběh a celá stylizace ala Piráti z Karibiku a kolik procent by raději vidělo všechno trochu v lepším světle a v hezčím provedení.(31.12.2007)

Místy hodně vtipný péčko s parádním příběhem a skvělýma scénama a buchtama, to je jasný 90% :D(13.7.2014)