Mrňousci (TV seriál)

Animovaný / Komedie

Francie, 2006, 5 min

Eric Gravel

Philippe Delarue

Příběhy jsou neuvěřitelně praštěný a dřív než začnou, tak i skončí. Jedná se tu asi o délku jedné průměrné reklamy. Ale po celou tuto krátkou dobu můžete ležet v záchvatech smíchu. Geniální :-D(9.10.2012)

Geniální. Mouchy jsou v těch dílech co jsem zatím viděl za nehorázné frajery.(17.5.2013)

Mám shlédnuto 20 dílů (z 59) no a jak to říci ..... Animace je skvělá (postavičky jsou velmi roztomilé), ale někdy není zcela jasné určit, co onen výraz hmyzáka znamená. Příběhy jsou povětšinou vtipné, ale někdy jen prostě pěkné a "skeče" se často opakují v dalších dílech! .... Netroufám si zatím dát plné 4*, jelikož takové kvality to podle mě nedosahuje! ... Ale je to pěkné, zasmál jsem se! :o)(27.5.2007)

Říkal jsem si, jak budu originální, budu-li srovnávat Mrňousky s italským animovaným seriálem Co se děje v trávě, který za mých mladých let (taky?) běžel jako večerníček. Srovnávat ovšem tyto dva seriály je jako porovnávat snímek Gertie the Dinosaur s Jurským parkem. Nářez - zběsilý let nad travinami, pohledy ze zvířecích očí (moucha, pavouk)... až bych málem přes tenhle cool výzor málem zapomněl, že se tu jaksi nekoná příběh. Díl, který jsem viděl, o berušce. Pavouk si utká síť, beruška mu ji protrhne, doletí ke kontejneru s mouchami, rozzuří je a při letu zpět s letkou v zádech potrhají pavoukovi síť. A znovu. Našel jsem jako bonus k filmu Past na žraloka a je to suverénně nejlepší částí celého DVD.(17.4.2009)

Už jste někdy někde viděli drsnější berušku???? Vše fajn, jen mi trochu vadili v dalších dílech ohrané zvuky broučků, pořád jen samé motorky. Vosám mají dát zvuk stihačky, jinejm formuli, ale ne jen většinu motorkářských zvuků - to by zlepšilo, alespoň pro mě celkový dojem.(30.11.2007)

• - V epizodě "Bezdomovci" veme farmář bedničku jablek a položí ji na bedničku brambor. V okamžiku "evakuace" je bednička jablek stále nahoře, avšak když se farmář k bedničkám vrátí, jsou nahoře brambory. (Jirka_Šč)