Mrňousci (TV seriál)

Animovaný / Komedie

Francie, 2006, 5 min

Eric Gravel

Philippe Delarue

Vyjádřím se jednoduše.Naprosto geniální!!!! :-D:-D Skvělý nápad. Takhle jsem se zase dlouho nenasmál. Když beruška řádí s mouchama nebo vážkama a závodí, padám pod stůl :-D. V doprovodu efektů letadel, vrtulníků a tak podobně, to tomu dodává náboj velké ráže. Šikovně zpracované a moc srandovní. Další groteskní seriál, který si u mě našel místo. 90%(17.10.2010)

Tak z teto veci jsem naprosto nadseny... graficke zpracovani ruku v ruce s citlivym humornym zpracovanim dava temto minifilmeckum punc dokonalosti. Shledl jsem sice pouze dve seri z peti ale pochybuji ze ty zbyvajici autori oflakli. Parada, nemuzu jinak nez 5*!!!(14.8.2008)

Geniální. Mouchy jsou v těch dílech co jsem zatím viděl za nehorázné frajery.(17.5.2013)

5 minútové animáky z rýše hmyzu. Roztomilá aminácia v kombinácii s reálnymi exteriérmi a milý humor. Proste animák, ktorý by mala každá televízia povinne nakúpiť a vysielať ako večerníček, pretože všetky tie sračky, čo bežia na Animaxe, Jetixe a neviem čom všetkom, nesiahaju týmto hmyzím potvorkam ani po tie ich hmyzie členky....(9.1.2009)

Normálně hmyz ráda nemám, ale tahle pohádka je prostě úžasná! Na berušky a kobylky bych se vydržela koukat hodiny.. Směju se, rozplývám se nad jejich roztomilostí.. A když beruška zatroubí, to nemá chybu! :)(27.11.2011)

• - V epizodě "Bezdomovci" veme farmář bedničku jablek a položí ji na bedničku brambor. V okamžiku "evakuace" je bednička jablek stále nahoře, avšak když se farmář k bedničkám vrátí, jsou nahoře brambory. (Jirka_Šč)