Mrňousci (TV seriál)

Animovaný / Komedie

Francie, 2006, 5 min

Eric Gravel

Philippe Delarue

Už jste někdy někde viděli drsnější berušku???? Vše fajn, jen mi trochu vadili v dalších dílech ohrané zvuky broučků, pořád jen samé motorky. Vosám mají dát zvuk stihačky, jinejm formuli, ale ne jen většinu motorkářských zvuků - to by zlepšilo, alespoň pro mě celkový dojem.(30.11.2007)

Mám shlédnuto 20 dílů (z 59) no a jak to říci ..... Animace je skvělá (postavičky jsou velmi roztomilé), ale někdy není zcela jasné určit, co onen výraz hmyzáka znamená. Příběhy jsou povětšinou vtipné, ale někdy jen prostě pěkné a "skeče" se často opakují v dalších dílech! .... Netroufám si zatím dát plné 4*, jelikož takové kvality to podle mě nedosahuje! ... Ale je to pěkné, zasmál jsem se! :o)(27.5.2007)

Tak z teto veci jsem naprosto nadseny... graficke zpracovani ruku v ruce s citlivym humornym zpracovanim dava temto minifilmeckum punc dokonalosti. Shledl jsem sice pouze dve seri z peti ale pochybuji ze ty zbyvajici autori oflakli. Parada, nemuzu jinak nez 5*!!!(14.8.2008)

já už to potřebuju stejně jako každou sobotu městečko twin peaks a každej den od půl sedmý simpsonovic family.. takže tv barrandov, chvilku před osmou..:)(23.3.2010)

Líbivé "večerníčkové" příběhy bodují hlavně díky roztomile jednoduché animaci.(27.7.2011)

• - V epizodě "Bezdomovci" veme farmář bedničku jablek a položí ji na bedničku brambor. V okamžiku "evakuace" je bednička jablek stále nahoře, avšak když se farmář k bedničkám vrátí, jsou nahoře brambory. (Jirka_Šč)