Mrňousci (TV seriál)

Animovaný / Komedie

Francie, 2006, 5 min

Eric Gravel

Philippe Delarue

Prudící beruška je na seriálu nejlepší. Unikátní zpracování se spoustu vtipných scén z hmyzí říše. Zábava, která jen tak neomrzí. / Viděné epizody z 1-3 série *39.dílů / ( Hodnocení: 9/10 )(12.4.2013)

Pôvabný čosi ako večerníček s podmanivou vizuálnou i hudobnou stránkou. Inteligentné a podporujúce detskú fantáziu a vrodenú hravosť.(1.11.2008)

Tak z teto veci jsem naprosto nadseny... graficke zpracovani ruku v ruce s citlivym humornym zpracovanim dava temto minifilmeckum punc dokonalosti. Shledl jsem sice pouze dve seri z peti ale pochybuji ze ty zbyvajici autori oflakli. Parada, nemuzu jinak nez 5*!!!(14.8.2008)

Geniálny, neuveriteľne krásny, milý a zábavný animovaný seriál drobných príbehov drobných stvorení ktoré žijú v našom okolí. Niekedy je neuveriteľné, aká zábava to vlastne až môže byť aj úplne bez slov a pre celú rodinu.(25.6.2013)

Perfektní, zábavné a vždy originální.(5.4.2010)