Mrňousci (TV seriál)

Animovaný / Komedie

Francie, 2006, 5 min

Eric Gravel

Philippe Delarue

Tyto krátké animáky v sobě mají něco, co postrádám u většiny celovečerních pixarovských spektáklů. Jsou skutečně vtipné. Takový "Šnekův sen" je fakt nálož. Podle mě určtě lepší záležitost než Mravenec Z, či Život brouka.(6.10.2008)

Mrňouskové aneb co se děje v trávě.. Roztomilý a vtipný seriálek s krásnými karikaturami hmyzu. :-)(17.12.2013)

Prudící beruška je na seriálu nejlepší. Unikátní zpracování se spoustu vtipných scén z hmyzí říše. Zábava, která jen tak neomrzí. / Viděné epizody z 1-3 série *39.dílů / ( Hodnocení: 9/10 )(12.4.2013)

Mám shlédnuto 20 dílů (z 59) no a jak to říci ..... Animace je skvělá (postavičky jsou velmi roztomilé), ale někdy není zcela jasné určit, co onen výraz hmyzáka znamená. Příběhy jsou povětšinou vtipné, ale někdy jen prostě pěkné a "skeče" se často opakují v dalších dílech! .... Netroufám si zatím dát plné 4*, jelikož takové kvality to podle mě nedosahuje! ... Ale je to pěkné, zasmál jsem se! :o)(27.5.2007)

Skvělá nenáročná a ještě k tomu vtipná záležitost. Osobní favoriti jsou oba pavoučí protagonisté.(16.1.2014)