Mrňousci (TV seriál)

Animovaný / Komedie

Francie, 2006, 5 min

Eric Gravel

Philippe Delarue

Moc milé, pidisvět nejpidivějších obyvatel naší planety. :-)(25.9.2013)

• draggo

Nevěřím vlastním očím. Omylem jsem viděl asi dva díly na TV Barrandov, a od té doby jsem to tu dlouho hledal (v TV to uvádí jako "Mrňouskové"). Očekával jsem, že se to bude po právu potácet hluboko v černých číslech. Ale těch 86% mi skutečně vyrazilo dech. Opět děkuji všem svatým, že jsem v dětství mohl koukat na Pokémony a upřímně lituji všech dětí, kteří místo toho koukají na tuhle hrůzu. Je mi úplně jedno, jakou tomá animaci, ať je to klidně kreslený pastelkama, ale proboha - ať je to o něčem! V porovnání s tímhle mi totiž i Teletubbies připadají jako hluboké a oduševnělé dílo. Tohle veledílo je pro mě snad největší WTF mého dosavadního filmového života. Měl jsem z toho vyloženě nedobrý pocit, horší, než po kdejakém brutálním hororu. Celých pět minut jen sledujeme, jak sepo obrazovce prohání mouchy, nebo jak si saranče dělá z trávy katapult, nebo jak se někde plazí housenka. Dál mi hodně vadilo, že animovaný je jen hmyz, ale prostředí je reálné. Působí to na mě strašně nepřirozeně. Vidět toho víc za sebou, tak snad skončím v Jedličkárně. Tvůrci téhle hrůzy by zasloužili svrhnout do horoucích pekel./viděno v TV: 0% a odpad!/(5.7.2011)

Perfektní, zábavné a vždy originální.(5.4.2010)

Hodně atraktivní mini příběhy s chytlavou grafickou stránkou, která působí trochu prostě, ale cokoliv jsem z tohoto viděl pokaždé jsem k tomu byl připoután. Je to hravé, inteligentí a taky zábavné. Hmyzí říše zpracována tak, že i když je nemám v oblibě tak v tomto seriálu si mě obyvtaelé hmyzí říše zcela získali. 10/10(5.5.2013)

Krátkometrážní roztomilé příběhy ze života hmyzu.Někdy stačí, aby jedna beruška buzerovala hejno much a vy se trháte smíchy jako mentál po lobotomii.Prímový každodenní oddech.80%.(9.9.2013)