poster

Vlastní pravidla

 • USA

  Georgia Rule

 • Slovensko

  Rebelka proti svojej vôli

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2007, 113 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • duklak2
  **

  Nechal jsem se ukolébat celkem dobrým hodnocením a těšil se na sobotní večer. Tři ženy mají svá vlastní pravidla. Film trpí nevyužitým potenciálem. Je zbytečně natažený. Herecké výkony jsou průměrné. O hodnocení jsem moc dlouho nepřemýšlel, protože tři hvězdy jsou moc a jedna zase málo, takže za dvě.(9.1.2010)

 • mil@n.fanatik
  ***

  Když má holka všechno na háku........(4.2.2011)

 • brutale
  **

  Komédia / romantický film? Čo takto rodinná dráma o bigotnej starej mame, alkoholičke matke, ktorá sa nenávidí a v mladosti otčimom zneužitej dcére + psychický dopad na vývoj dievčaťa resp. mladej ženy? Snímka poukazuje na narušené rodinné vzťahy, ktoré sa prelínajú tromi generáciami žien s 2% humoru.(31.8.2008)

 • Malarkey
  ***

  Dost šílený drama, na který jsem měl už od počátku svůj vlastní názor. Jenže jsem pak byl překvapený, jak taková Lindsay Lohan umí hrát. A to je v Americe známá jako kokainová královna. No, dobře. Nejspíš už ne, ale bejvávaly časy, při kterých jsem si o ní myslel svoje. Tady mi ale prokázala, že hrát docela umí a Jane Fonda s Felicity Huffman jí docela schopně sekundují. Dále jsem byl překvapen další rolí, ztvárňující Mormona. To se ve filmech skutečně často nestává, co? Popravdě má tenhle film vlastní pravidla, stejně jako příběh a když se na něj budete koukat, tak se připravte na leccos. Sympatický na něm totiž je, že jako drama funguje výborně. Já si totiž velkou část filmu nebyl jistej jak na tom jsem, i když jsem tušil, jak to s tou historkou je. Ale myslet, je hovno vědět a já počítal s tím, že stát se může cokoliv.(10.1.2010)

 • AngelAngie
  ***

  Ačkoli si Garry Marshall sehnal obstojné herce, nemění to nic na tom, že scénář je předvídatelný až hanba a šustí, šustí. Pár zajímavých a vtipných momentů, jinak průměr. Ale ještě, že ty happy endy máme...(9.1.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace