Nastala chyba při přehrávání videa.
 • hladass
  **

  Takže první český slasher... Začnu tím, co mě potěšilo... Docela vysoký bodycount, i když, mohlo to být trochu větší gore a více než slušná hudba... Horší už je to s "herci"... Řekl bych, že pro drtivou většinu z nich je Čepel smrti první setkání s kamerou, což je vidět hlavně ve chvílích, kdy se ve filmu objeví opravdoví herci, např. Miloslav Mejzlík... Ale to by ani tak nevadilo, behěm sledování filmu jsem si na neherecké výkony docela zvykl... To, že film víceméně vykrádá Vřískot a Tajemství loňského léta, mi taky nijak zvlášť nevadilo... Co mě štvalo celou dobu, byla levnost filmu, která byla viditelná v každém záběru, nepoužití jakýchkoliv filtrů a předabování herců, to se opravdu nepovedlo... A taky, že se ve filmu neobjevila ani jedna bradavka, to u slasheru považuju za dost zásadní nedostatek... Nezbývá než doufat, že Čepel smrti je jedna z prvních vlaštovek české hororové scény a že se v nejbližší době urodí mnohem více českých hororů... Kvalitnějších hororů...(30.1.2010)

 • Ghostface2
  odpad!

  Mám podobné vyvražďovačky rád ale Čepel smrti je opravdu hrozný film. Příšerná hudba, otřesní herci, hrozná kamera, která se pořád třepe. Jediným malým plusem je originální konec, jinak to je odpad jako hrom!(3.8.2013)

 • -bad-mad-wolf-
  odpad!

  Zhruba po třiceti minutách jsem Čepel smrti milosrdně diskvalifikoval. Ne, tohle vážně nejde brát jako platný pokus natočit film. Kameraman nezvládá prostý posun obrazu a nutí diváka myslet si, že předtím držel kameru nejspíše jen jednou - na místě, kde si ji půjčil/koupil. Obzvláště extrémním kouskem jsou potom dialogy a chování všech postav. Šablonovité větičky nepodporují děj, ony vlastně dost často nekorespondují ani mezi sebou navzájem a přispívají tím do bohaté pokladnice zdejších blitků. Veškeré lidské entity se vyznačují zajímavými rysy - při útěku před vrahem se zásadně nedívají za sebe, zato se pokoušejí otevřít veškeré myslitelné i nemyslitelné dveře kolem a ještě vše umocňovat "dramatickým" unikáním na poslední chvíli. Vrah se courá jak důchodce po šesté mrtvici a ačkoliv oběti nechává neustále unikat, vždy se najednou objeví někomu za zády a pozoruhodně ozvučeným způsobem ho píchne kudlou. No to teda..! Neustále jsem přemýšlel, zda se umí teleportovat, či zda jsou všechny postavy natolik velicí pitomci, že hodinu běhají dokolečka a nechají se do jednoho pochytat. Osmdesátiminutová stopáž je nafouklá zcela nepochopitelně bezúčelnými scénami, jakými jsou například neuvěřitelně protahovaná chvíle s vraždou ředitele nebo WC momentka před závěrem. Korunu všemu nasadí konec, kdy vrah utírá z pistole otisky prstů, zatímco jí drží DRUHOU RUKOU!! FAIL!!! Nekoukejte na to! Vážně ne! Mimochodem, všimli jste si, že se ve filmu donekonečna opakuje stejné schémátko? Popsal bych ho následovně: "Je tu vrah, všechny zabil!" "No to je hrozné, pojď, musíme pryč!" Když tyhle dvě věty v drobných obměnách slyšíte za film asi pětsetkrát, začíná to smrdět. Strašidelný průser. Úroveň profesionality se rovná YouTube videím šestnáctiletých puberťáků. Bez přehánění. A to ani nebudu zmiňovat, že ti puberťáci aspoň občas nějaký ten nápad přinesou...(23.4.2010)

 • Tuax
  **

  Teda to byla věc a navíc z českých končin. Nebýt toho že jsem se u toho dost nasmál, tak bych musel jít na nejnižší hodnocení. Je fakt, že se na to dívalo dost obtížně nejen kvůli hroznému scénáři, ale ty dialogy to bylo tak nepřirozené, mnohem horší než kdyby se mezi sebou bavili normálně. Pak neherecké výkony tomu všemu kralovaly. Já to beru jako parodii, sice nepovedenou, ale jak jsem uvedl dost jsem se nasmál a konec byl i docela povedený na to jaké zvěrstvo tímto filmem autoři spáchali. 3/10(2.11.2011)

 • bestlama
  odpad!

  No, tak tenhle film mě jen utvrdil, že když má něco pod 20 procent hodnocení, tak je to opravdu blbost ... Ty efekty řezání apod. by se ještě daly unést, ty dialogy trapné bych taky přežil, ale to vykradení zvuku z jedné hry když vrah zabíjel mi přišlo kulervoucí....(31.1.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace