Nastala chyba při přehrávání videa.
 • snoopik
  odpad!

  nechápu herce co v tom hráli :D(10.2.2010)

 • bestlama
  odpad!

  No, tak tenhle film mě jen utvrdil, že když má něco pod 20 procent hodnocení, tak je to opravdu blbost ... Ty efekty řezání apod. by se ještě daly unést, ty dialogy trapné bych taky přežil, ale to vykradení zvuku z jedné hry když vrah zabíjel mi přišlo kulervoucí....(31.1.2010)

 • StrYke
  ****

  Tvůrci se trochu nechali inspirovat snímky Scream, I know watch you did last summer a Swimming Pool :D Trochu víc...(19.3.2011)

 • Skip
  odpad!

  Tak tohle se prostě musí vidět, protože jinak by člověk nevěřil, jaká naprostá zhovadilost se dá natočit a ještě s tím vylézt na veřejnost!!!(27.10.2012)

 • obitus
  **

  Je s podivem, že tu ještě nikdo nezačal operovat českým Uwe Bollem, asi se klukům z čsfd už nedostává humoru. Čepel smrti je samozřejmě technicky špatná, místy bohužel až odfláknutá, což zamrzí dvojnásob, když zjistíme, že příběh v rámci (sub)žánru šlape a chybí v něm jen nějaké ty kozy. Na druhou stranu je super, že si ji autoři dokázali procpat až do běžné distribuce a pomáhají tak šířit žánr i mezi plebs. Nezbývá, než režisérovi, jeho souputníkům a jejich dabérům držet pěsti, aby to příště vypadalo trochu lépe. Ale ať je to klidně stejně přímočaré.(4.2.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace