Můj život idiota

Trainwreck: My Life as an Idiot

Komedie / Drama

USA, 2007, 90 min

Seann ve své první vážnější roli si vůbec nevede špatně. Film je spíše drama s lehkými náznaky komedie.(24.1.2009)

• AngelAngie

Docela mě mrzí, že jsem film viděla v českém dabingu, ptž v originále si myslím, že bych přidala ještě jednu hvězdu. V podstatě mě film vůbec nebavil, nezaujal, přišel mi velmi nudný a vyprávění Seanna mi přišlo asi tak stejně zábavné jako sledovat v neděli po prodivočené noci jakýkoli pořad v TV brzy ráno. Ale! Něco na tomhle filmu je... Nevím, přesně co, ale tak úplně si ho nedovolím shodit. Například scéna snu - barevné balónky, to by se dalo neskutečně dobře propracovat, vynikající nápad... až mě z toho mrazilo... i když vlastně vůbec nebylo proč...(21.5.2009)

Verim, ze na papire to muselo bejt vtipny k posrani, ale Williams je bohuzel rezisersky hovado a film dost zmrdal. Cely je to totiz natoceny fakt mizerne, misty to pusobi dost lacine a s nic moc kamerou. Takze i kdyz se Scott snazi, vtipy zvlada podat suverene a ani nejaky to serioznejsi herectvi mu nedela problem, navic tu jsou docela originalni vtipy, tak to proste kolikrat kdovijak vtipne nevyzni. Taky by se hodila nejaka vedlejsi vtipna postava, Scott jako skoro retard, trpici vsemoznejma poruchama mozku a oblejzajici sezeni pro alkoholiky, jen aby moh vypravet svy historky, je sice fajn, ale chtelo by to nekoho, kdo by mu nahraval. Celkove se par vtipku povedlo a nektery jsou fakt masakralni a originalni, k tomu solidni Scott, ale vinou rezisera jen prumer.(26.9.2008)

• Doudis19

Zoufale nevtipný film, kde "Stifler" dává slovu nuda nový rozměr. I přes velice střídmou stopáž je tahle óda na hloupost naprostou ztrátou času.(28.2.2012)

• Richie666

Nevinná alegorie v lehce amatérském provedení. Pokud jste před spaním požili příliš kofeinu, jakožto nástroj k přečkání jeho působení tento snímek neurazí.(8.9.2008)