Můj život idiota

Trainwreck: My Life as an Idiot

Komedie / Drama

USA, 2007, 90 min

Seann William Scott už nie je pre mňa len trápne coolový Stifler...už je pre mňa aj vážny herec, ktorý vie utiahnuť celý film, kde hrá hlavnú rolu dementa, ktorý je dosť zvláštny...dosť sa tu kamerou testovalo, čo je občas na škodu, ale aj tak je to pre mňa obrovské prekvapenie, že takýto komik vie natočiť niečo také dramatické(14.9.2008)

• Jara.Cimrman.jr

"V noci mi hlavě celé hodiny jede basket." Nemám rád filmy, které se mě snaží infikovat a po setkání s idiotem Jeffem jsem si sám diagnostikoval schizofrenii, Tourettův syndrom a průjem. Přitom mě asi měly pobavit Jeffovy profesionální návštěvy různých sezení, potopení lodi či znásilnění plyšové pumy, ale mě spisovatel, rybář, komik a příživník Jeff celou dobu pouze neskutečně štval.(27.1.2017)

Je to takový zvláštní film, který mě ze začátku vůbec nebavil, ale postupem času jsem se začal do něho dostávat a začínál mě víc a víc zajímat, jak to celé dopadně, co ještě ten idiot může zvorat víc apod. Nakonec mě to velmi mile překvapilo a překvapení přišlo i s výkonem S. W. Scotta.(24.5.2008)

• HappySmile

Ten chlap byl fakt idiot, co víc na to říct...?(29.12.2009)

No dobre, tak Scott utiahne aj trošku dramatickejšiu rolu mladíka s poruchou učenia (rozumej retardáciou) a Tourettovovym syndrómom tráviaceho svoj život na sedeniach a blúdiaceho životom. Dobré, nie však oslňujúce.(1.12.2009)