Můj život idiota

Trainwreck: My Life as an Idiot

Komedie / Drama

USA, 2007, 90 min

V poslední době mam kliku na takový sračky, že jsem byl fakt rád i za tuhle podivnou komedii. Hlavní postava je takovej lůzr a vypráví různý historky o svym životě. Je to strašně rozkouskovaný, pořád se přeskakuje v ději sem a tam, chvílema se ve filmu neodehrává vůbec nic, chvílema jsem se něčemu zasmál. Bohužel je tam prostě moc kecání a nějakýho hraní si na uměleckej film a málo humoru. I když teda nutno dodat, že ty šílenosti, který tam občas S.W. Scott provádí, jsou fakt hodně ujetý a originální.(6.4.2012)

Seann William Scott už nie je pre mňa len trápne coolový Stifler...už je pre mňa aj vážny herec, ktorý vie utiahnuť celý film, kde hrá hlavnú rolu dementa, ktorý je dosť zvláštny...dosť sa tu kamerou testovalo, čo je občas na škodu, ale aj tak je to pre mňa obrovské prekvapenie, že takýto komik vie natočiť niečo také dramatické(14.9.2008)

• Richie666

Nevinná alegorie v lehce amatérském provedení. Pokud jste před spaním požili příliš kofeinu, jakožto nástroj k přečkání jeho působení tento snímek neurazí.(8.9.2008)

No dobre, tak Scott utiahne aj trošku dramatickejšiu rolu mladíka s poruchou učenia (rozumej retardáciou) a Tourettovovym syndrómom tráviaceho svoj život na sedeniach a blúdiaceho životom. Dobré, nie však oslňujúce.(1.12.2009)

Pro mě je tohle teda průměr každým coulem. Na to jak mám Seann William Scotta rád a vím o jeho ztřeštěnosti v každém filmu, tak jsem čekal, že i v tomhle v tom bude zajedno a jeho postava nezmění na vizáži i když i to je někdy dobré, změnit způsob hraní a jemu se to každopádně povedlo. Neřekl bych, že je to zrovna idiot, to daleko většího idiota bych viděl v Liškovi ve filmu Návrat Idiota. Takže v tomhle směru to zas tak hrozný určitě nebylo, co se demence týče, ale že to nebude taková legrace na kterou jsem se tak moc těšil, to už jsem byl překvapen, protože Scott na to má, stejně jako na to měl v Bláznivé olympiádě jeho kámoš Knoxville. Fakt je, že jako příběh ze života to na mě rozhodně funguje, jen bych do toho potřeboval víc vtipu, který ve filmu hodně chybí. Jinak rozhodně zajímavý skok do jiných vod pro Seanna Williama Scotta, rozhodně zajímavý.(18.5.2008)