poster

Bažina

 • Kanada

  Marsh, The

 • slovenský

  Bažina

Horor / Thriller

Kanada, 2006, 89 min

Režie:

Jordan Barker

Scénář:

Michael Stokes

Producenti:

Peter R. Simpson

Střih:

Nick Rotundo
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Shakers
  *

  Nuda,nuda a nuda.Nezaujímavé ,slabé herecké obsadenie a v podstate predvídateľný film.Atmosféra nulová.Iba Forest Whitaker vytiahol trochu tento film na lepšie svetlo. 15% - 1*(18.7.2010)

 • T2

  Rozpočet $9miliónovTržby USA $336Tržby Celosvetovo $2,405,215(21.11.2009)

 • Pilda17
  ***

  5/10 = 55%(16.7.2011)

 • tron
  ***

  Solídny, psychologickejšie ladený horor na spôsob KĽÚČU a HRY NA SCHOVÁVAČKU. Nie je to žiadny zázrak, neskúsený režisér pričasto siaha po hlúpučkých šokoch a dokonca ani ten Forest Whitaker nie je to, čo väčšinou. Ale ak dávate prednosť atmosférickým hororom pred tými biftekovými... BAŽINA by chcela byť novým KRUHOM, ale je iba ďalšou TMOU a ako u nej, aj tu je tých 60% vlastne skôr štyridsať...(26.5.2007)

 • honajz
  ***

  Je to sice takové klišoidní (spisovatelka dětských hrůzostrašných knih má noční můry, je tu duch holčičky, která prahne po spravedlnosti, vše spíše na vesnici než maloměstě atd.), ale podané alespoň obrazově a zvukově na standardní hororové úrovni. Prostě žádný zázrak, jednou na to kouknout jde, pointa není až tak laciná (mne osobně příjemně překvapila, i když se to dalo tušit), prostě solidní průměr. Nic víc, nic míň. http://www.dvdextra.cz/dvd-kratke-recenze/bazina.html Velice solidně natočený horor o autorce dětských strašidelných knih, která jednou přijede na místo ze svých snů, kde se jí začnou v domě ze snů dít podivné věci. Svým způsobem jde o duchařinu, ale hraje zde roli i příroda a více méně nečekaný obrat v pátrání, navíc závěrečná pointa rovněž nepatří k tolik obnošeným a příjemně překvapí.(25.4.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace