poster

Bažina

 • Kanada

  Marsh, The

 • slovenský

  Bažina

Horor / Thriller

Kanada, 2006, 89 min

Režie:

Jordan Barker

Scénář:

Michael Stokes

Producenti:

Peter R. Simpson

Střih:

Nick Rotundo
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • paascha
  ***

  já se docela bavil(7.7.2008)

 • darkrobyk
  ***

  Po slibných titulcích a úvodu následuje vcelku průměrný duchařský horror nepřinášející v rámci žánru nic nového. Dobrá kamera, dobrá hudba - táhle smyčce dokážou vytvořit atmosféru klidu i napětí - a dobrý dům. Bohužel nedostává se patřičného napětí a lekačky (s očekávaným břinkavým zvukem) způsobují opravdu jen leknutí... Pátrání hlavní postavy nakonec vede k odhalení dávných hrůz, které však diváka neomráčí. Strašení duchů si vystačí především se stěhováním nábytku a celkovým bincem v domě. Škoda, že alespoň vraždy nejsou vynalézavé. A když už má dojít k pořádnému gore v momentě, kdy se do pohybu dají pily a vidle, kamera z místa činu uteče. Občas se během filmu vybaví asijská bubácká kinematografie, která už dnes snad málokoho vyděsí. V některých záběrech připomene G.Anwarová královnu gotického horroru, B.Steeleovou, do její tajuplné krásy jí však cosi chybí....(22.8.2012)

 • T2

  Rozpočet $9miliónovTržby USA $336Tržby Celosvetovo $2,405,215(21.11.2009)

 • Arkos
  ***

  Ale jo, koukat se na to dalo. Příjemná Anwar, dobrý Whitaker, pár slušných lekaček a vcelku dobře vymyšlený příběh. Takže ty 3 hvězdy si tenhle film zaslouží.(14.3.2009)

 • MM_Ramone
  ***

  "Bažina" sa mi javí ako obstojný duchársky horror. Aj keď ide v podstate o starú obohratú pesničku o pomste ducha tragicky zosnulej malej dievčiny, kanadskej produkcii sa podarilo natočiť mierne nadpriemerný snímok. Hlavne vďaka dobrej voľbe prostredia, podareným filmovým trikom a primeraným hereckým výkonom hlavných predstaviteľov. Zdalo sa mi, že to má taký Kingovský nádych. Ale to možno preto, že práve teraz čítam jeho duchársky román "Vrece kostí". ***(7.8.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace