Bažina

Jordan Barker

Michael Stokes

Peter R. Simpson

Nick Rotundo

Ale jo, koukat se na to dalo. Příjemná Anwar, dobrý Whitaker, pár slušných lekaček a vcelku dobře vymyšlený příběh. Takže ty 3 hvězdy si tenhle film zaslouží.(14.3.2009)

• Tommassi3

"Lidi jsou divní !! A když umřou, jsou ještě divnější !!"(24.11.2013)

Je to sice takové klišoidní (spisovatelka dětských hrůzostrašných knih má noční můry, je tu duch holčičky, která prahne po spravedlnosti, vše spíše na vesnici než maloměstě atd.), ale podané alespoň obrazově a zvukově na standardní hororové úrovni. Prostě žádný zázrak, jednou na to kouknout jde, pointa není až tak laciná (mne osobně příjemně překvapila, i když se to dalo tušit), prostě solidní průměr. Nic víc, nic míň. http://www.dvdextra.cz/dvd-kratke-recenze/bazina.html Velice solidně natočený horor o autorce dětských strašidelných knih, která jednou přijede na místo ze svých snů, kde se jí začnou v domě ze snů dít podivné věci. Svým způsobem jde o duchařinu, ale hraje zde roli i příroda a více méně nečekaný obrat v pátrání, navíc závěrečná pointa rovněž nepatří k tolik obnošeným a příjemně překvapí.(25.4.2007)

• eraserhead666

Již tak nějak okoukaná, ničím nezajímavá, nijak novátorská, zpočátku hodně nudná, ve výsledku podprůměrná duchařina.(25.8.2009)

• Campbell

Bohužel pro mě naprosto nefungující horor. Je pravda že prostředí bažiny bylo sympatické a mělo celkem dobrou atmosféru ale ted to horší. herci naprosto nehrají a ani mi nepřijde že by se snažily. Prostě jen odříkaj text a jdou do hajzlu. A ani celkem v jiných filmech obstojní herci moc neobstály. Lekačky či cokoliv u čeho bych se chtěl leknout nebo bát se nekoná, jediné co mě na tomhle hororu potěšilo byla ta atmosféra ale bohužel jsem nezaznamenal ani ždibet strachu či mrazení takže dost nuda. On i ten námět je neuvěřitelně otřepanej. Lehce podprůměrný film který mě nějak moc nebavil ale viděl jsem horší. Ale čekal jsem i o něco více.(6.6.2012)

• - Keď Claire (Gabrielle Anwar) vojde do vidieckeho obchodu, jej košík je prázdny, keď však chytí do ruky rožky, aby ich doň vložila, jej košík je odrazu plný. (beso74)