• mandes

rozpocet -$85 million trzby celosvetovo -$78,382,433(23.9.2006)

• sepp

No nebylo to nakonec zas tak udesne. Kusy prehnaneho americkeho patriotismu zde opravdu nenajdeme a i kdyz se vlastne nic moc behem prvnich tri ctvrtin nedeje, konec je docela dobre vygradovany. A uhlavni padousi ani nevstavaji tolikrat z mrtvych, jako v jinych slataninach. Presto podruhe se na Protiuder rozhodne nepodivate...(4.9.2003)

Soundtrack Graeme Revell: 1. Century City Bombing [4:25] ,2. Remembering [0:47] ,3. The CIA [2:01] ,4. Journey to Columbia [4:28] ,5. The Roadblock [3:35] ,6. Journey Up-River [3:11] ,7. The Lone Wolf [2:11] ,8. Selena's Story [1:32] ,9. Village Massacre [2:57] ,10. On the Trail [2:06] ,11. Going Down [2:26] ,12. Subterranean Chase [1:19] ,13. End Game [2:33] ,14. 'It's Over' [1:48],(14.5.2011)

• Pohrobek

Na Schwarzeneggera nezvykle "promyšlený", skoro politický akční thriller. Avšak toho avizovaného herectví jsem se tedy nedočkal, možná bych za to měl být i vděčný. Dokonce si Arnie dovolil i ne úplně okoukanou variaci na téma obvyklého klišé - drsného chlapíka, kterému pomáhá přece jen o trochu slabší kráska.(13.2.2005)

Docela dobrý film. A musím říct, že závěr patřil k lepšímu průměru. Taktéž scéna s dinosaurem(10.4.2010)

• - V žiadnom zábere nevidno Schwarzeneggera strieľať zo zbrane. (m.a.t.o.)

• - V pôvodnom scenári bol dej filmu situovaný do Lýbie a Gordy Brewe (Arnold Schwarzenegger) mal pátrať po arabských teroristoch, ktorí zabili jeho rodinu. Režisér Andrew Davis sa však rozhodol dej filmu zasadiť do Kolumbie. (m.a.t.o.)

• - Z dôvodu atentátov na newyorské dvojičky bola premiéra filmu odsunutá, keďže hlavnou témou filmu bol atentát. (andykovac)