poster

Dante 01

 • Francie

  Dante 01

 • Slovensko

  Na prahu pekla

Sci-Fi / Thriller

Francie, 2008, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hadža
  *

  No kolisa to na hranici odpadu,ale nastesti jsem nekde pred pulkou milosrdne usnul a vzbudil jsem se az na konec,ktery byl uz opravdu odpadovy, predevsim ten 5 minutovy zaber na ty jdouci vlny s onoho tajemneho hrdiny chladici planetu,kazdopane to radeji nedoporucuji,nebot zabit cas se da urcite lepsi!(2.1.2009)

 • Mi Nü-Chai
  odpad!

  Představuju si to nějak takhle: Marc zavolá Pierremu, že objevil skvělé počítačové studio a že by bylo tedy dobré natočit nějaký film, kde se to využije. Pierre: "No jo, ale co scénář? Bez toho to nepůjde." Marc: "To je otázka pár minut, námět mě už napadl - bude se to odehrávat ve vesmíru, postavy budou mít jména z všemožné mytologie, nacpeme tam trochu symboliky pekla, pojmenujeme to Dante 01 a budeme tam triky lít tak často, aby divák na nějaký scénář ani nepomyslel." Pierre: "A co tam budou všichni dělat?" Marc: "Potácet se po zajímavě nasvícených chodbách, plazit se po zemi a slintat a sem tam pronesou nějakou pseudofilosofickou blbost..jo, a hlavní hrdina bude po většinu filmu mlčet. Hm, mohla by to vlastně být nějaká trestanecká kolonie, to vždycky zabírá." Pierre: "Tohle nemůže dopadnout dobře." A taky že to dobře nedopadlo, milé děti.(20.6.2009)

 • T2

  Rozpočet €8miliónovTržby Celosvetovo $300,000(27.3.2012)

 • Tygrys
  *

  Hodně slabé, a sledovat to někde jinde než v práci, tak to asi fakt nedokoukám. Závěr jasně odpadový.(8.6.2009)

 • Smok
  odpad!

  Vesmírny psychiatrický výplach po francúzsky.(24.12.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace