poster

Dante 01

 • Francie

  Dante 01

 • Slovensko

  Na prahu pekla

Sci-Fi / Thriller

Francie, 2008, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • PinokKio
  *

  I řekl Bůh (nebo Marc Caro): "Hle, dal jsem vám v celém vesmírném blázinci dostatek volnosti a navíc přivezl jednu sexy asiatku, která z vás pomocí nanobotů udělá pokusné králíčky. Tudíž tyto její dary nitrožilně přijímejte s láskou a nijak se nevzpouzejte. Jen na toho pomateného nováčka si dávejte bacha, je nějakej divnej." A stalo se tak. Bůh viděl, že všechno, co učinil, je velmi dobré. Byl večer a bylo jitro, den šestý. Sedmého dne dokončil Bůh své nepochopitelné dílo, které tak pracně konal a dal mu jméno Dante 01 ..(17.1.2015)

 • Rosomak
  odpad!

  Vzorově špatná filmařina.(5.12.2008)

 • kitano
  *

  Originánly, experimentálny sci-fi film ?. Ale prd. Skor mi to pripadá akoby si režisér povedal: "Natočme dementný film s nulovým rozpočtom, mizernými efektami a nejakou tou "pointou", hoďme to do distribúcie a tvárme sa že ide o nečo výnimočné". Je až komické ako sa (kvalitní)francúzki herci púštajú do každej kraviny, ktorú francúzi doma vymyslia. (1/10)(24.3.2010)

 • GILLWANDER
  *

  Myšlienka? Pointa? Je to vôbec film? Dá sa tomu vlastne porozumieť? Nie, nedá. Caro sa asi načisto zbláznil, že divákovi ponúkol film, ktorý nemá hlavu ani pätu. Prostredie je v skutku seriózne, ale zvyšok je totálna sračka. Neviem ako sa mi podarilo celý film dopozerať, ale dopozeral som ho až do konca. Po skončení som bol mierne šokovaný, že sa mi nedostavilo nič, čo by mi pripadalo (okrem prostredia) normálne. Všetko bolo od veci, herci, scenár, proste všetko. Som znechutení a dlhú dobu ešte budem... 15%(8.12.2012)

 • Malarkey
  *

  Oficiálně je Dante 01 strašná, ale strašná sračka, která v sobě skrývá jistý druh příběhu, který my, obyčejní smrtelníci, v životě nepochopíme, a možná ani naše děti a děti našich dětí to nepochopí, tenhle film totiž bude těžko nedoceněný a jestli ho možná někdo pochopí, tak až tak za tisíc let, až si o našich filmech budou vyprávět že ty trapný Titaniky a Batmanové stáli za vyliž prdel. Kdy jedinej příběhovej smysl měl tenhle film, který v tý době byl absolutně nepochopitelný a 21. září 2009 měl na Čsfd 35 procent.(19.9.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace