poster

Čistá práce

 • Česko

  Bankovní kurýr

 • Velká Británie

  The Bank Job

 • Slovensko

  Bankový kuriér

Akční / Krimi / Drama

Velká Británie / USA / Austrálie, 2008, 111 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Xmilden
  *****

  Bank Job, česky Čistá práce. Jooo, ty překlady nám někdy jdou. Tohle je ovšem jediná chyba, kterou shledávám v tomto skvělém thrilleru. Film má místy náležitě hustou atmosféru a co se týče poslední půlhodiny tak mě naprosto vyvedl z omylu, že by šlo tematycky o filmovou podobu Podfu(c)ku. Jason Statham si tímto snímkem u mě opět náležitě vylepšil renomé. Film má švih a spád. Rozhodně si nenechte nikdo ujít.(19.11.2008)

 • Hakha
  ****

  Asi v první půl hodinovce jsem si říkal, že mě čeká mučednický film. Začátek o ničem, vůbec mě to nebralo, ale po vykradení banky film chytne správný náboj a je zde promotaný řetězec mnoha událostí se stoupajícím drivem a najednou události z první půl hodinky začali dávat smysl. Po závěru jsem si řekl paráda, nebýt vyčerpávajícího začátku, tak by film na mě udělal větší dojem, ale i přes tento velký nedostatek Roger Donaldson, herci a scénář dokázali film vytáhnout nad průměr, mé hodnocení 3,5 hvězdičky...(12.10.2008)

 • Brouk
  ****

  Lahůdková záležitost pro příznivce starého dobrého Albionu, atmosféry přelomu 60 a 70.let a charismatického kurýra J.Stathama. Jediné negativum vidím v tom, že nám Saffron Burrows asi nechce jít.... V dalším filmu už bude asi jen kost a kůže....(30.3.2010)

 • Shakers
  ****

  Dobrý dej, s ktorého režisér dokázal vykúzliť skvelú atmosféru.Dobre obsadení herci a super zrežírované.Pre mňa nečakané prekvapko. 85% - 4*(23.9.2010)

 • cheyene
  ****

  Další z filmů, při kterém fandíte lidem, co dělají nekalou práci, ovšem v tomto - na pravdě založeném - příběhu bylo jedině dobře, že se šláplo korupci a jiným nečistotám na kuří oko. Snímek se nese v solidním tempu, které není sice strhující, ale nenudí, ba co víc, dokonale diváka baví, jelikož se neustále něco děje a ke konci nabírá film na napínavosti. Herci jsou tu sympatičtí a celkově tak jde o velmi příjemnou podívanou okořeněnou faktem, že takto nějak se to doopravdy stalo.(10.4.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace