Komentáře uživatelů k filmu (728)

 • gicous
  ***

  Čistá letní podívaná, která si neklade žádné velké cíle. Chce jenom pobavit a to se jí v mém případě povedlo. Všechno směřuje k velkému žravému finále, které se opravdu povedlo. Je to krvavé, brutální a sexy. Co víc si přát? Díky krátké stopáži má film slušné tempo a neztrácí čas s nějakým představováním hrdinů. Za 3+ to prostě stojí!(13.7.2011)

 • Kratas558
  ***

  Nepopírám že nemám zrovna sto chutí dívat se na filmy s podprůměrným hodnocením, ale tenhle mě lákal kvůli hercům a vlastně měl i docela dobrý trailer. Nečekala jsem zázraky, které se (nečekaně) nekonaly, ale stejně nelituju 88 minut, protože stály za to. Nadprůměrně průměrný film, vlastně byl i hodně vtipný a zvrácený a ten konec mě totálně dostal :D :)(3.9.2011)

 • Heroine
  *

  Žel jsem ještě z té "staré školy", a mám ráda když se žánry HOROR a PORNO drží odděleně. Podle mne, nemusí krvavému masakru nejdřív předcházet 45 minut nahotin a vulgárních slovíček, ale filmaři už zřejmě jinak neumí. Tohle už má jen málo společného s normálním hororem. Tady není nic děsivého, jen si můžou úchylové dosyta užívat jak nahotin, tak bezdůvodných dlouhých záběrů na zmrzačená těla, stovky litrů krve, chybějící končetiny, sténající lidi, a to všechno bez souvislosti s dějem. Prostě nám to rádi ukážou. Hezký je, kolik fantazie lidi mají, když dojde na odporné mrzačení. To jim vždycky šlo. Netvrdím tedy, že závěrečná jatka nejsou dost silná, ale ani za mák nejsou působivá. Chybí tam něco hlubšího, inteligentnějšího, možná i dojemného, co dělá horor skutečně děsivým. Jinak jedna hvězda za Christophera Lloyda.(23.11.2011)

 • swiss
  **

  Jako komedie to ujde. Hezké rybyšky, "herečky", ale 3D nic moc...(23.2.2012)

 • Horxus
  **

  Nápad sice ne originální, ale dobrý. Ovšem film sám o sobě? Hrůza! Jediný, kdo se v tom může vyžít, je člověk, který má rád porcování lidského těla. Tohle není horor v tom smyslu, že se člověk něčeho lekne, tohle je prostě nechutnej lidskej maskr čas od času přerušený sexem.(21.8.2012)

 • Armin82
  ***

  Kvalita bídná,herecké výkony špatné,scénář taky žádná sláva,ale něco přeci jen hovoří pro mých 60%--->efektní obětování se borce s motůrkem ze člunu,kterej je pod tou vodou pěkně kosí, než se do něj zahryznou,krví taky nešetřili,dvě krásný nahotinky koupající se pod lodí a nakonec nejlepší hláška z filmu,když do půlky sežranýho Jerryho O´Connela vytáhnou z vody a on tam začne hlásit ,, Ty sv*ně mi ukously p*áka!!´´ :-D(28.8.2012)

 • sodar
  odpad!

  efekty nulove, hlavni hrdinovia nepresvedcivy a nesympaticky, dialogy trapne, pribeh ziadny. nie je to horor, nie je to komedia, je to stokrat zrecyklovany pateticky vykal. oznacenie odpad je v tomto pripade nadhodnotenie! hanbim sa ze som to videl(3.12.2012)

 • Tunri
  odpad!

  já jsem NIKDY neviděla větší krávovinu. Nehorázný výsměch čemukoli. Uprostřed filmu jsem se smíchy plácala do kolen a říkala "jen mi tam chybí ukousnutý péro a vytejkající silikon z tučně zabírajících poprsí. O něco později film splnil má očekávání. Jako komedii bych to hodnotila na dvě hvězdičky, jako horror je to odpad, páč něco tak MIZERNÝHO jsem opravdu ještě neviděla. Kdybych hulila, tak bych to možná hodnotila lépe.(5.4.2013)

 • Wolfinas
  ****

  Od začátku do konce je to nabité vším co by se od takového filmu dalo očekávat. Zadky, zadky, krev, ožrané kosti, ulítlý odborník na piraně... A taky se musíte počítat s faktem, že nějaký ten plovoucí penis je prostě symbolem této generace filmů.(6.1.2014)

 • Azog
  ***

  Celkem dobrý béčko.....teda když přeskočíte až na scény ohlodávání kostí, tak o nic nepřijdete, ale některé béčka, na rozdíl od tohoto, můžete přetočit klidně až k titulkům a nenajdete zhola nic.(18.1.2014)

 • FosaCZ
  ***

  Totální MASAKR!!! Jediný film, u něhož se dá stejně dobře zvracet jako masturbovat! http://chromy.blog.idnes.cz/c/158570/Sadismus-s-rybi-tvari.html(1.10.2010)

 • White-Man
  ***

  Tolik nechutných scén v jednom filmu jsem snad ještě neviděl. Divák musí mít opravdu tvrdý žaludek, aby se mu neudělalo nevolno. Příběh svižně odsejpá a graduje až do finálních jatek, plné krve, ohlodaných těl a kusů oddělených končetin. Scény s pěknými nahými slečnami přinutí diváka alespoň na chvíli myslet na něco jiného než, že příšti léto k vodě určitě nepůjde.(7.10.2010)

 • Papercut
  ****

  Aja natočil parádní film, takovýhle jatka jsem už dlouho neviděl. No a to že tam hrajou moc pěkný hérečky ani nemá cenu zmiňovat. :-)(8.10.2010)

 • PigNick
  ****

  Tak tomu říkám "pure entertainment"!!(8.10.2010)

 • Dantte..
  ***

  Dobrý a zábavný film, kdy v některých chvílích jsem musel odvracet oči. Hlavně útok piraní na přístav je hodně brutalní a film určitě není vhodný pro slabší žaludky. Jednoduchý příběh, ale dobré zpracovní. 65 %(9.10.2010)

 • mystrdat
  *****

  Alfa horror na téma piraňa. Neexistující (minimální) story nahrazuje trio Krev, Kozy a Prdele a v jeho duchu proplavete filmem jak ranní průjem. Dobře zaplacené efekty, dobré kamery, výtečné mošny. 5* za tu nejlepší piraňu ve filmu ever. + GIANNA MICHAELS !!!(9.10.2010)

 • vieriX
  ****

  What the fuck tak to jsem nečekal. Bez debat jeden z nejlepších hororových remaku posledních let. Také jatka co Aja připravil jen tak něco nepřekoná. Desítky lidi roztrhaných někteří na cucky voda pokryta krví vnitřnostmi a končetinami. Spustu odhalených ba skoro nahých koček vidět tu scénu kde nebudou kozy je sakra těžké. Dokonce ti lidi uvažují i logicky to už se v hororech dnes moc nenosí. Rozhodně pokud máte zažívací problémy nedoporučuji se dívat. Jinak jsem hodně nadšený. Je vidět že režisérovi nikdo do práce nekecal a ten si to natočil tak jak chtěl. Jsou tu určité zadní vrátka na případné pokračování.(11.10.2010)

 • Ajjinka
  *

  Pokud bylo účelem celého filmu dosáhnout rekordního počtu okousaných končetin, splnil své očekávání. Pokud bylo účelem ukázat co nejvíce silikonových prsou, stále si film vede poměrně slušně. Pokud však šlo o cokoliv jiného, uniklo mi to. Naprostá šílenost.(14.10.2010)

 • 4k7
  **

  Nemohl jsem si nevzpomenout na Čelisti z roku ´75, ovšem porovnávat tyto dva filmy je zbytečné. Piranha mohl být i sám o sobě docela dobrý film, ale příjde mi jako jednohubka, která je divákovi předhozena bez jakékoliv elegance a slušnosti. Jestli chtěl Alexandre Aja pouze šokovat a těžit z 3D, pak nejsem jeho cílová skupina(18.10.2010)

 • Asdas
  ****

  Páči sa my ta braková úprimnosť akú Aja sebavedomo ponúka v tomto filme , polovica je o ženách ,dvoch morských pannách a príprave rybičiek na veľké krvavé finále v ktorom sa potom už ľudia stávajú regulérnou potravou pre rybičky ,nádherné GUILTY PLEASURE.(20.10.2010)