Holky z naší školky

St. Trinian's

Sexi internát

Komedie

Velká Británie, 2007, 97 min

Příjemné překvapení, trochu mě tento film připomínal Divošku, možná zásluhou Juno Temple, která hrála tady i v Divošce, i když tady to bylo všechno přesně naopak. Holka slušná a škola naprostý blázinec, kde neexistují pravidla. Vtipné situace, holky supr a úplně jsem žasl, co dokáže make-up, z ošklivého káčátka přeměna na pořádnou kočku.(11.1.2013)

No, nebylo to nic extra, ale bavila jsem se. Trochu mě zklamalo, že tam Juno Temple nebyla častěji, ale hrozně jí to seklo. A theme song St. Trinian's, který zpívaly na konci, je super!(4.1.2012)

Takhle pošahanou britskou komedii jsem zase dlouho neviděla. Je to vtipné, je to geniální, je to divné, je to střelené. V podstatě je to úplná blbost a člověk nad tím nesmí moc přemýšlet, jen se tomu poddat a bavit se. Někdy jsem až žasa, jak neuvěřitelně je to narvané odkazy na různá odvětví briské popkultury, a možná díky tomu mi to přišlo mnohem vtipnější,než když tam někdoty referene nevidí. Pro lidi, co nemají smysl pro blbý britský humor, tenhle film asi není, ale já jsem se opravdu pobavila. A musím ještě zmínit excelentní herecké obsazení. Jak se Colin Firth a Rupert Everett sejdou v jednom filmu, tak to stojí za to (a vždycky spolu zpívají :D).(27.1.2012)

Totálně ulítlé a padlé na hlavu, ale s TAKOVÝM obsazením! Když na mě úplně na konci ještě mrknul Nathaniel Parker, bylo rozhodnuto...(15.8.2011)

• Morien

V takovémhle hábitu je pro mě týnejdžerská komedie snesitelnější než kupříkladu podobné slátaniny s Linsday Lohan (jestli se to tak píše), nicméně pořád je to jenom týnejdžerská komedie a já stará panna škrobená surrealným absurdnem. Ale aspoň mi ty dívky, o kterých se tam říká, že jsou sexy, připadají sexy, tedy některé. A o nic jiného tam asi ani nejde. Co mi přijde opravdu divné, že se tam nevyskytuje žádný sexy mladík. Russel. Brand je sice roztomilý, ale do této škatulky už nezapadá. Kdo se na to bude z puberťaček dívat, když tam není sexy mladík?(20.3.2010)