Holky z naší školky

St. Trinian's

Sexi internát

Komedie

Velká Británie, 2007, 97 min

Šílené a vcelku zábavné. Ten typ humoru mi sice stoprocentně neseděl a místy šel mimo mě (hlavně některé ty trapnější vtipy), ale musím uznat, že to mělo styl a hlavně dobrou hudbu (jsem ráda, že se na hudbě podílela i má oblíbená britská skupina Girls Aloud). ~(3,4)~(29.7.2012)

• Kristusazapad

Ahoj. Moje meno je Oliver Parker a od filmu "Je dôležité mať Filipa" natáčam nevkusné slaboduché sra..y...(18.2.2013)

• ScarPoul

Je vtipné ako herci typu Everett, Arterton, Temple, Headey, Fry a Firth splachujú svoje herecké možnosti do záchoda v infantilnej sračičke o hard core dievčatách z internátnej školy, ktoré sa rozhodli zahrať na Dannyho 11,12 a 13 dokopy. Film je nefunkčný vo všetkom. Napätie je budované ako pri rodinnom filme, všetky dejové zvraty sú očakávané a aj keď sa jedná o zdanlivo neriešiteľnú situáciu, film ju vzápätí nelogicky vyrieši. Pre mňa neuveriteľné utrpenie, ktoré som dopozeral na tretí krát a hneď som aj zavrhol možnosť pozerať pokračovanie. Celá tá útočná ženská hudba, debil Brand v ďalšej zo svojich úloh je pre mňa vrchol nevkusu. Plus to, že každé s dievčat, je načrtnuté tak plytko až je to neúnosné, len dokazuje zbytočnosť celého filmu. Oliver Parker stúpil neuveriteľne vedľa. Nazval by som to britským odpadom. Jedna hviezda za krásku s Darjeelingu Amaru Karan a za hlavnú lolitku Talulah Riley.(10.8.2013)

Já se neskutečně bavila, miluju tyto nesmyslné zábavné komedie! A Gemmě to seklo..PS: Chci jít "studovat" na St. Trinian's :D(20.5.2011)

Celkom podarená komédia s množstvom známých tvári, ktoré celkom poteší ale hlavne neurazí..odporúčam dievčatám, ktoré si túto komédiu určite užijú...mne sa to celkom páčilo(4.7.2009)