Holky z naší školky

St. Trinian's

Sexi internát

Komedie

Velká Británie, 2007, 97 min

Rozpočet $13,5miliónaTržby Celosvetovo $29,022,069(21.7.2010)

Je to neuvěřitelně ujeté, místy je humor až trapný a trvá bezmála dobrou polovinu snímku, než si na tenhle neobvyklý styl zvyknete, ale v závěru jsem se královsky bavila. Škoda, že je kvalita snímku v průběhu tolik proměnlivá, ale kvůli slabosti pro britskou kinematografii a především Colina Firtha nemohu jít pod tři hvězdičky.(27.7.2009)

• AngelAngie

Probůh, co to bylo? Takovej chaos jsem už dlouho neviděla .. tenhle film mě "bavil" až posl. půlhodinu, do té doby jsem si připadala, jako bych sledovala absolutně sjetá nějakej hudební videoklip .. :D Vlastně jediná zajímavá věc, která mě zároveň na filmu bavila, byl Rupert Everett v roli ředitelky školy .. :)(21.5.2008)

• Arkos

Prostě mě to nebavilo a abych se zasmál to už vůbec ne.(18.8.2009)

• Morien

V takovémhle hábitu je pro mě týnejdžerská komedie snesitelnější než kupříkladu podobné slátaniny s Linsday Lohan (jestli se to tak píše), nicméně pořád je to jenom týnejdžerská komedie a já stará panna škrobená surrealným absurdnem. Ale aspoň mi ty dívky, o kterých se tam říká, že jsou sexy, připadají sexy, tedy některé. A o nic jiného tam asi ani nejde. Co mi přijde opravdu divné, že se tam nevyskytuje žádný sexy mladík. Russel. Brand je sice roztomilý, ale do této škatulky už nezapadá. Kdo se na to bude z puberťaček dívat, když tam není sexy mladík?(20.3.2010)