poster

Repo: Genetická opera!

 • USA

  Repo! The Genetic Opera

 • Slovensko

  Repo: Genetická opera!

Horor / Muzikál / Sci-Fi / Komedie

USA, 2008, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MISSha
  **

  Nemohu se zbavit dojmu,že potenciál muzikálu mohl být využit mnohem lépe.Přihazuji alespoň dvě hvězdy -Za odvahu tehle ujetý,nechutný a hororový muzikál natočit.(27.8.2009)

 • Shit
  ****

  Mam rád tyhle hororový mixy s muzikálem, vždycky jsou strašně zajímavý, chytlavý a tak nějak to na mě vždycky zapůsobí a to platí i o tomhle. Atmosférou mi to dokonce trochu připomínalo Burtonova Holiče, naprosto parádně temná atmosféra, ale přece jen by to chtělo v některých částech ještě výrazně doladit a to ať už co se týče písniček a nebo zpěváků, někdy to haprovalo fakt fest a občas to přezpívávání obyčejnýho textu působilo dost blbě a nemelodicky a tak trohu navíc, aby se tam náhodou normálně nemluvilo, ale jinak super hororovej muzikál laděnej občas trošku v modernějším stylu písniček, ale to nevadilo. Navíc takový vyvrhování vnitřností, jako bylo tady, se nevidí moc často(20.1.2009)

 • EvilPhoEniX
  **

  Pokračující onemocnění 21 století ! Další Nepovedený pokus k vytvoření Kultovního Filmu ! Tak tohle mi vůbec nesedlo! Cítil jsem se, jako bych koukal na bezcenný kus špatně odvedené práce! Písničky či spíše amatérské huhňání napsané někým, kdo ani nemá uši, jejich provedení bylo dokonce ještě tragičtější! Áaach Bousmane tys mi to nandal !!(5.3.2013)

 • playboxguest
  ****

  Paris Hilton jako na drogách závislá pipka, která má potřebu denně navšťevovat plastického chirurga a komplet měnit svou face image, Bill Moseley jako její vychcanej brácha, kterej má neustálou potřebu podlézat otci a rozevírat košily, pod níž se skrývají pooperační jizvy. A aby bylo sourozenecké trio kompletní, nemohu opomenout Ogreho, který v tomhle filmu působil dokonale hypnoticky díky svému two-face egu, které skoro připomíná mix Harpera Alexandera z 2001 maniacs: field of screams (kterého také osobně ztvárnil) a Leather face z Texaskejch masakrů. To vše podloženo brutálně podařenou muzikou a neustále jedoucími rockovými čísly, z nichž mám momentálně nejraději tohle. Ačkoli se to může kdykoli změnit, páč tuhle neobvyklou jízdu si brzy zopakuji. Až tak mě nadchla!(20.10.2011)

 • lesumir
  *****

  Saw miluji(!!!), takže jsem se na Repo těšil jako na smilování boží a ještě, když tam měla občas "štěknout" Paris Hilton, byl jsem neuvěřitelně natěšený a nebojím se použít i nadržený. Čekal jsem bizardní, kontroverzní, ujetou, ultracool, fetišistickou a možná i fekální podívanou, naprosto nezřaditelnoum, ale takhle geniální počin, to fakt ne. Geniální jak příběhem, tak hlavně hudbou, která je za poslední léta úplně nejlepší a při poslouchání jsem měl chuť začít tancovat jako retard. Replik je vysloveno málo, skoro pořád se zpívá i při normálních dialozích a monolozích, což dává Genetické opeře větší šťávu drajv, kterým oplývá od začátku do skvěle vykonstruovaného konce. Zase po čase příběh jak z jiného světa, který většina zavrhne, ale rozhodně neprávem! __ Alexa Vega výborně zahrála a její Repo otec taky. Paris pouze doplňek, ale brutálně potěšila v opravdu svérázné roli.(21.1.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace