poster

Pocit viny

 • USA

  The Life Before Her Eyes

Drama / Thriller

USA, 2007, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dharter
  ****

  Pointa příběhu značně předvídatelná. Proč? Protože si ji dali do posteru. Tematika posmrtného života je v US dost oblíbená zejména v Biblickém pásu. Je mi jich líto, oni jsou celkově zdegenerování a jen pro ně se dávají křesťanské píčoviny do názvů filmů nebo posterů. Life Before Her Eyes. _ _ _ Síla filmu ani tak není o myšlence natočit film o této tematice, ale spíše v provedení. Proto tak vysoké hodnocení, ikdyž mám pejorativní vztah k Očistci. ✔(14.9.2011)

 • AngelAngie
  **

  Nevím přesně, kde se stala chyba, ale i když jsem se na tenhle film strašně těšila, už 3x jsem u něj usnula a viděla jsem 3/4 a za tu dobu jsem neviděla jedinný herecký výkon! Proboha, co to je? Uma je jak socha a Evan Rachel je sice nádherná, ale její ne/herectví mě v jednu chvíli i rozesmálo, i když se jednalo nejspíš o tu nejdrsnější scénu, nerozumím vůbec co tenhle film má znamenat, opravdu jsem se na něj kvůli dvojici Thurman / Wood těšila jak malé dítě, ale hned od prvních minut mi bylo do breku (z té nudy a trapnosti), sice jsem nebrečela, ale vždy usnula a to stačí. Ty 2 hvězdy dávám z lítosti a naděje, že doufám, že aspoň těch pár závěrečných minut, které jsem už neviděla, za něco stálo! :/(14.8.2008)

 • Hadža
  ***

  Celkem poutave drama ,jehoz zaver jsem bohuzel nepochopil......(28.12.2008)

 • Ainy
  ****

  Je to děsivý příběh ... silný děj, psychologický ...(28.8.2012)

 • misterz
  ****

  Veľmi zaujímavý námet, s veľkou dávkou originality. Každý si pod umieraním predstavuje rekapituláciu svojho života, ale snímok ponúka presný opak. Víziu budúceho života aký by sme žili, keby sme nezomreli, čo je zaujímavé a nápadité. Na druhú stranu, mohlo sa pridať na dramatickosti jednotlivých scén, problémy rozpitvať hlbšie aj po psychologickej stránke a zvýšiť celkový emotívny náboj. Takto to bolo hrozne povrchné, pričom väčšina problémov sa len načala, spomenula, ale do hĺbky sa už nešlo. Ani výkon U. Thurman nebol ktovieako oslňujúci, postačujúci snáď na klasický rodinný film, ale v dobrej dráme čakám inú úroveň. Avšak aj napriek spomenutým nedostatkom hodnotím snímok ako nadpriemer s odretými ušami, hlavne kvôli námetu a originálnej myšlienke. 70/100(26.11.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace