poster

Pocit viny

 • USA

  The Life Before Her Eyes

Drama / Thriller

USA, 2007, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • maverick10
  ***

  Hezky namet, priserne zpracovani. Stejne jako pan reziser i ja znam dobre co znamenaji ty dva cudliky na ovladaci od videa FF a REW. Jenomze panu reziserovi asi moc prirostli k srdci. Film bez jiskry, bez rytmu a bez spodniho pradla.(14.9.2008)

 • Anderton
  **

  Musím Perelmanovi nechať, že dokáže pracovať so symbolmi. Prší preto, pláveme preto, lebo 72% našeho tela tvorí voda a tá má so záverom tiež niečo spoločné. Lenže to všetko je použité v príbehu s diskutabilnou myšlienkovou hĺbkou a z hľadiska trilerového napätia filmov stojacich na záverečnej pointe bohužiaľ zlyháva. Našťastie som si vopred neprečítal originálny názov (americký producent nemohol byť pri zmysloch), takže som sa nenudil po potenciálnom uhádnutí pointy v tretine filmu. Ak som dal Stay za tri, tu musím ísť nižšie. Mám z toho trochu pocit viny.(17.8.2014)

 • Terva
  ****

  Zajímavě zpracované téma i vině z nádhernou Umou Thurman. Scénář: Emil Stern(22.12.2012)

 • kleopatra
  ****

  Srdce prý je nejsilnější sval, ale nezáleží na úhlu pohledu? Není z jiného ten nejkřehčí ? Film vypráví o dvou kamarádkách, které si v jednu chvíli řešily holčičí věci a ve druhou si musely vybrat - život nebo smrt s tím, že život pro jednu = smrt pro druhou. Protože v průběhu filmu sledujeme jakožto dospělou jen jednu, myslíme, že víme. Konec ale napoví, že TO nebylo pointou, a přiměje přemýslet - o alternativách, rozhodnutích, svědomí. Občasná šlápnutí do sentimentu a téměř kýče měla v sobě ale zárověň i jakousi čistotu a poctivost ... A mě to dostalo. 4,5 *.(27.1.2009)

 • Caelos
  ***

  Dobře natočený film se skvělou celkovou myšlenkou (pokud se nad tím člověk zamyslí), ale kazili to otřesní až příšerní herci.(5.12.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace