Pocit viny

The Life Before Her Eyes

Drama / Thriller

USA, 2007, 90 min

Rozpočet $13miliónovTržby USA $303,439Tržby Celosvetovo $7,236,846║ nezvládnutý projekt, kde okrem zle poskladaných udalostí ktoré idú mimo zmysli diváka, vôbec nechytia svojou rozhýranou prezentáciou, dosť kazí aj povrchnosť výkonu Umy Thurman, nakoľko našťastie to dosť zachraňuje herečka Evan Rachel Wood, ktorá ďaleko lepšie vedie svoju postavu, sklamanie /40%/(25.10.2009)

Troufám si tvrdit, že nesmyslnost českého názvu přidává aspoň 20% k obtížnosti pochopení filmu; protože až když jsem si uvědomil, jak se film jmenuje, tak mi došlo, na co se to vlastně dívám. Nápad jistě dobrý - výsledky nebyly dobré; je to příliš nudné a místy i zavádějící. Myšlenku oceňuji, jinak bych to asi zhodnotil ještě o bodík níž...(11.11.2009)

Docela silný překvápko při náhodnym přepínání tv! Aneb jak jeden silný moment dělá celý film ( pravda, vracíme se k němu několikrát ). No a dvoukolejný vedení filmu, kde konec přinese víc otazníků než odpovědí! Nejspíš záměrně. Snad neprozradim moc, když napíšu, že ty dvě koleje docela vystihují originální a český název filmu. Sám nevím k čemu se přiklonit... a to mě baví. Ale jsou tu i kazy, především Uma.(28.3.2012)

• AngelAngie

Nevím přesně, kde se stala chyba, ale i když jsem se na tenhle film strašně těšila, už 3x jsem u něj usnula a viděla jsem 3/4 a za tu dobu jsem neviděla jedinný herecký výkon! Proboha, co to je? Uma je jak socha a Evan Rachel je sice nádherná, ale její ne/herectví mě v jednu chvíli i rozesmálo, i když se jednalo nejspíš o tu nejdrsnější scénu, nerozumím vůbec co tenhle film má znamenat, opravdu jsem se na něj kvůli dvojici Thurman / Wood těšila jak malé dítě, ale hned od prvních minut mi bylo do breku (z té nudy a trapnosti), sice jsem nebrečela, ale vždy usnula a to stačí. Ty 2 hvězdy dávám z lítosti a naděje, že doufám, že aspoň těch pár závěrečných minut, které jsem už neviděla, za něco stálo! :/(14.8.2008)

Zajímavě zpracované téma i vině z nádhernou Umou Thurman. Scénář: Emil Stern(22.12.2012)