Pocit viny

The Life Before Her Eyes

Drama / Thriller

USA, 2007, 90 min

Je to děsivý příběh ... silný děj, psychologický ...(28.8.2012)

Malinko mi vadilo, že některé otázky zůstaly jen nakousnuté a je na divákovi, aby se s tím popral sám. Ale vizuálně parádní.70%(24.2.2009)

• rikitiki

Mou pozornost udržel jen trik použitý při Sofiině volbě, jinak je to nuda. /7. 8. 11../(7.8.2011)

Tohle mě docela hodně překvapilo, jelikož sem k tomu přistupoval trošku s odstupem a i na začátku si mě to moc nezískalo, ale s přibývajícím časem se film fakt nádherně rozjíždí, je neustále zajímavější a napínavější, četnost flashbacků se zdvojnásobuje a člověk už jen čeká na perfektní, ale čekaný vyvrcholení, který ale nakonec dokáže taky překvapit. Film v podstatě vypadá dost tuctově, ale díky výborný a zajímavý režii a stylu natočení tomu tak rozhodně nakonec neni(13.8.2008)

"Co je to svědomí, mami ??" - "Kde jsi to slyšela ??" - "Tatínek si mluvil pro sebe, v pracovně.." - "To je moc složité !! Až příště.. "(17.8.2014)