poster

Bill

 • Česko

  (Ne)úspěšný Bill

 • USA

  Bill

 • USA

  Meet Bill

 • Slovensko

  Pasca na lásku

Drama / Komedie

USA, 2007, 97 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Slartibarkfast
  ***

  Typická rodinná komedie o muži, trpící krizí středního věku, kdy jej trápí nadváha, zaměstnání v tchánově bance, stres a záletná manželka. Podobně jako v Americké kráse se pak snaží o životní zvrat a začíná se sebou něco dělat s pomocí dvou mladistvých, kteří ho vracejí do života, plném zábavy. Celkem průměr, ale celkově to vyznělo opravdu legračně a navíc se mi líbil konec, kde typicky americké sračky vcelku smetl svým nečekaným vyvrcholením. Taky Eckhart je sympatický herec, kterému prostě ty trampoty nepřejete. 65%(14.1.2013)

 • Stegr
  ****

  70%(14.1.2013)

 • Radiq
  *****

  Všichni víme, co jsou zač americké komedie - buď je to romantické nebo rádoby vtipné nebo pro vyhulence nebo puberťáky nebo prostě nesmyslné, většinou. Tentokrát ne. Málokdy se stane, že dám 5 hvězd filmu a ještě méněkrát často komedii. Ale tohle, to je prostě bomba. Je to inteligentní, vtipné, ze života, vtipné, sympatické, vtipné a Aaron Eckhart je ten, kterej tomu všemu velí (úplně jsem se viděl jednou v jeho kůži, chch). To je dost, že si ho taky režiséři pořádně všimli a začali ho trochu víc obsazovat. Nebudou litovat. Stejně jako vy, když se na to podíváte. "Miluju tě, ale náš život stojí za hovno."(8.1.2009)

 • Němi
  ****

  Jak se to stane, že lehkokomediální variace Americké krásy, v ktére "matthew-perryovskou" roli podváděné podpantoflácké trubky hraje polobůh Aaron Eckhart, uspokojivě funguje? Pravděpodobně, protože to komedie je lehká a hraje v ní polobůh Eckhart... On a skvěle hrající mladík (15 let!) Logan Lerman dodávají každou společnou scénou filmu energii a kvality, bez kterých by se jednalo o velmi průměrný kousek. Krom nich ovšem jsou zapamatovatelné jen křivky sympatické neherečky Alby. Což je škoda, protože tyhle postavy si zasloužili víc. I tak ale...(17.11.2009)

 • =woody=
  **

  Zdar filmoušové! Nalijme si čistého vína.. Tahle taškařice nebyla úplně blbá, Aaron potěšil svým výkonem, Jessica a Liz potěšily oko každého chlapa, Logan..určitě taky někoho potěšil.. Ale to nijak neomlouvá slabý a předvídatelný děj.. Aaron má ale hezký vztah s klukem..a taky je tu pár opravdu vtipných situací.. Dobrá, dobrá, právě jsem přemluvil sám sebe a zvednu ze dvou na tři hvězdy.. :-) Co na tom, že kromě Billa jsou všechny postavy ploché a nevýrazné.. Myslím herecky.. A taky mě irituje přítomnost Kristen Wiig, která má u mě škraloup za hovadinu Ženy sobě! Takžee..se mějte filmově! :-) Woo.(29.2.2012)

 • - Natáčení převážně probíhalo v St. Louis v americkém státě Missouri, některé dokončovací scény pak v Los Angeles. (Terva)

 • - Ve scéně, kdy jsou Jess (Elizabeth Banks) s Billem (Aaron Eckhart) v nemocnici, má Jess v některých scénách vlasy za uchem, v některých zase naopak rovně. (Terva)

 • - Film měl nesoutěžní premiéru 8. září 2007 na filmovém festivalu v Torontu. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace