Bill

Meet Bill

Pasca na lásku

Drama / Komedie

USA, 2007, 97 min

Zvláštní mix, ve kterém nefunguje několik linií tak, jak by si asi tvůrci představovali. Emoce jsou na bodu plus čtyři z deseti, scénárista občas netrefí to správné místo nebo na významné cíle pálí slepými náboji. Trošku se tu vaří z ničeho a nebýt kvalitních herců, tak by to byla ještě větší nuda. Navíc postava Aarona Eckharta a její „nerozhoupanost k čemukoliv“ mi postupem času lezla pořádně krkem.. herecká chemie tu ale cítit je. Energický projev sympaťáka každým coulem Eckharta jen potvrzuje, že do první ligy bezesporu patří, Elizabeth Banks dostává opět nepříliš prostoru, ale svůj kus slávy si i tak utrhla (už jenom její blankytně modré prádlo stojí za pozornost). A Jessica Alba? Nerad slýchávám, jak neumí hrát, nějaký ohromující talent rozhodně nemá, ale z fleku vyjmenuju půltucet viditelně horších hereček. Výsledek ale působí přes všechny klady i zápory trošku odcizeně.(21.5.2009)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $62,597Tržby Celosvetovo $207,342(25.11.2009)

Celkem poloprázdný film. Zezačátku z toho vyzařuje vtipnost, ale po chvíli se ta vtipnost vyřazuje. Pak se to dostává k nudné atmosféře, která si sice hraje na to, že nudná není, ale normální divák dokáže rozeznat, co je nudné a co není. Tohle tedy tvůrcům nevyšlo. Sice se v tom šťourají a snaží se o něco, co diváky mohlo bavit, a někteří jim na to nakonec skočili, ale prostě tohle je šeď a průměr. A co na tom, že hlavní hrdina natočil svou ženu, jak dělá čunačinky s celebritou, když to nedokáže podat vtipně. Ach jo, škoda, potenciál to mělo, stačilo by, aby to bylo trochu ucelenější.(27.1.2013)

Typická rodinná komedie o muži, trpící krizí středního věku, kdy jej trápí nadváha, zaměstnání v tchánově bance, stres a záletná manželka. Podobně jako v Americké kráse se pak snaží o životní zvrat a začíná se sebou něco dělat s pomocí dvou mladistvých, kteří ho vracejí do života, plném zábavy. Celkem průměr, ale celkově to vyznělo opravdu legračně a navíc se mi líbil konec, kde typicky americké sračky vcelku smetl svým nečekaným vyvrcholením. Taky Eckhart je sympatický herec, kterému prostě ty trampoty nepřejete. 65%(14.1.2013)

• =woody=

Zdar filmoušové! Nalijme si čistého vína.. Tahle taškařice nebyla úplně blbá, Aaron potěšil svým výkonem, Jessica a Liz potěšily oko každého chlapa, Logan..určitě taky někoho potěšil.. Ale to nijak neomlouvá slabý a předvídatelný děj.. Aaron má ale hezký vztah s klukem..a taky je tu pár opravdu vtipných situací.. Dobrá, dobrá, právě jsem přemluvil sám sebe a zvednu ze dvou na tři hvězdy.. :-) Co na tom, že kromě Billa jsou všechny postavy ploché a nevýrazné.. Myslím herecky.. A taky mě irituje přítomnost Kristen Wiig, která má u mě škraloup za hovadinu Ženy sobě! Takžee..se mějte filmově! :-) Woo.(29.2.2012)