Bill

Meet Bill

Pasca na lásku

Drama / Komedie

USA, 2007, 97 min

Bylo moc příjmené sledovat film, kde se člověk pořádně zasměje a ani chvíli se nenudí, k čemuž mu pomáhají skvělí herci. Navíc scéna ve stanu, kdy začne hrát Royksopp, je jedna z nejúžasnějších, jaké jsem kdy viděl.(5.11.2010)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $62,597Tržby Celosvetovo $207,342(25.11.2009)

• =woody=

Zdar filmoušové! Nalijme si čistého vína.. Tahle taškařice nebyla úplně blbá, Aaron potěšil svým výkonem, Jessica a Liz potěšily oko každého chlapa, Logan..určitě taky někoho potěšil.. Ale to nijak neomlouvá slabý a předvídatelný děj.. Aaron má ale hezký vztah s klukem..a taky je tu pár opravdu vtipných situací.. Dobrá, dobrá, právě jsem přemluvil sám sebe a zvednu ze dvou na tři hvězdy.. :-) Co na tom, že kromě Billa jsou všechny postavy ploché a nevýrazné.. Myslím herecky.. A taky mě irituje přítomnost Kristen Wiig, která má u mě škraloup za hovadinu Ženy sobě! Takžee..se mějte filmově! :-) Woo.(29.2.2012)

Občas vtipné, občas nuda..... nebolo to najhoršie ale ani dáke úžasné...bolo to proste pozerateľné, taký film vhodný na nudný víkendový deň... po tomto filme som mala strašnú chuť na Snickers ale inak asi nič také vo mne nezanechal tento snímok slabšie 3*(19.3.2012)

Celkem poloprázdný film. Zezačátku z toho vyzařuje vtipnost, ale po chvíli se ta vtipnost vyřazuje. Pak se to dostává k nudné atmosféře, která si sice hraje na to, že nudná není, ale normální divák dokáže rozeznat, co je nudné a co není. Tohle tedy tvůrcům nevyšlo. Sice se v tom šťourají a snaží se o něco, co diváky mohlo bavit, a někteří jim na to nakonec skočili, ale prostě tohle je šeď a průměr. A co na tom, že hlavní hrdina natočil svou ženu, jak dělá čunačinky s celebritou, když to nedokáže podat vtipně. Ach jo, škoda, potenciál to mělo, stačilo by, aby to bylo trochu ucelenější.(27.1.2013)