Bill

Pasca na lásku

Drama / Komedie

USA, 2007, 97 min

• =woody=

Zdar filmoušové! Nalijme si čistého vína.. Tahle taškařice nebyla úplně blbá, Aaron potěšil svým výkonem, Jessica a Liz potěšily oko každého chlapa, Logan..určitě taky někoho potěšil.. Ale to nijak neomlouvá slabý a předvídatelný děj.. Aaron má ale hezký vztah s klukem..a taky je tu pár opravdu vtipných situací.. Dobrá, dobrá, právě jsem přemluvil sám sebe a zvednu ze dvou na tři hvězdy.. :-) Co na tom, že kromě Billa jsou všechny postavy ploché a nevýrazné.. Myslím herecky.. A taky mě irituje přítomnost Kristen Wiig, která má u mě škraloup za hovadinu Ženy sobě! Takžee..se mějte filmově! :-) Woo.(29.2.2012)

• Riddick77

K tomu nemám ani co napsat, dle mého film o ničem, kde přirozeně režisér reflektuje určité "životní" drama, nicméně podává jej tak nestravitelným způsobem, že jsem se opravdu chvílemi dosti nudil. Fajn obsazení, jinak spíš "pruda". 3/10!(23.8.2010)

• predators

Takže si to shrneme...ženská podvede manžela a ještě mu dá pořádnou čočku, piškot balí o 10 let starší prodavačku tím, že jí kupuje spodní prádlo, dále pozorujeme detailní záběry na holícího se A. Eckharta a to vše dohromady má být drama nebo ještě lepší, komedie. Ha! Větší blbost jsem už dlouho neviděl... 10%(22.7.2010)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $62,597Tržby Celosvetovo $207,342(25.11.2009)

• Smok

Zazobaný dement pracujúci v rodinnej banke, ktorého opustila manželka (ani sa nedivím) si musí liečiť stresy požieraním čokoládových tyčiniek a ak chce získať manželku naspäť, tak mu musí pomáhať nadržaný školák zo základky. To som sa ale bavil. (irónia)(20.11.2009)

• - Film měl nesoutěžní premiéru 8. září 2007 na filmovém festivalu v Torontu. (Terva)

• - Ve scéně, kdy jsou Jess (Elizabeth Banks) s Billem (Aaron Eckhart) v nemocnici, má Jess v některých scénách vlasy za uchem, v některých zase naopak rovně. (Terva)

• - Natáčení převážně probíhalo v St. Louis v americkém státě Missouri, některé dokončovací scény pak v Los Angeles. (Terva)