Bill

Meet Bill

Pasca na lásku

Drama / Komedie

USA, 2007, 97 min

Celkem poloprázdný film. Zezačátku z toho vyzařuje vtipnost, ale po chvíli se ta vtipnost vyřazuje. Pak se to dostává k nudné atmosféře, která si sice hraje na to, že nudná není, ale normální divák dokáže rozeznat, co je nudné a co není. Tohle tedy tvůrcům nevyšlo. Sice se v tom šťourají a snaží se o něco, co diváky mohlo bavit, a někteří jim na to nakonec skočili, ale prostě tohle je šeď a průměr. A co na tom, že hlavní hrdina natočil svou ženu, jak dělá čunačinky s celebritou, když to nedokáže podat vtipně. Ach jo, škoda, potenciál to mělo, stačilo by, aby to bylo trochu ucelenější.(27.1.2013)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $62,597Tržby Celosvetovo $207,342(25.11.2009)

Nemůžu si pomoct, ale herci v tomhle filmu mi přišli absolutně odlišníí, jak v jakýkoliv svých jiných rolích .. Aaron byl pro mě vždycky výbornej herec s úžasným vzhledem, ale tady mě neskutečně potěšil, nikdy jsem ho neviděla v takové roli, v roli, kde se snad pořád tváří jako malé nevinné mimino a přitom hraje obtloustlého manžela, kterému manželka zahýbá s TV hvězdou. Jess mi přišla opět sexy, ale opět víc a víc sexy a svým vzhledem pro mě zde překonala i do té doby nepřekonatelnou scénu na jevišti v Sin City. Prostě skvělej film, kterej stojí na Aaronovi a i když možná tenhle šálek čaje všem chutnat nebude, u mě boduje na celé čáře. // A ještě musím dodat, že scéna ve stanu, kdy hráIi Royksopp mě dostala .. a to jak výběrem písně, tak tancem Jessicy. No a Timothy Olyphant taky úúúúžasný! :)(1.7.2008)

• =woody=

Zdar filmoušové! Nalijme si čistého vína.. Tahle taškařice nebyla úplně blbá, Aaron potěšil svým výkonem, Jessica a Liz potěšily oko každého chlapa, Logan..určitě taky někoho potěšil.. Ale to nijak neomlouvá slabý a předvídatelný děj.. Aaron má ale hezký vztah s klukem..a taky je tu pár opravdu vtipných situací.. Dobrá, dobrá, právě jsem přemluvil sám sebe a zvednu ze dvou na tři hvězdy.. :-) Co na tom, že kromě Billa jsou všechny postavy ploché a nevýrazné.. Myslím herecky.. A taky mě irituje přítomnost Kristen Wiig, která má u mě škraloup za hovadinu Ženy sobě! Takžee..se mějte filmově! :-) Woo.(29.2.2012)

• ladko

Zbytočný a hlavne väčšinu času nudiaci film. Nefunguje v podstate žiadna línia - tá s nadržaným otravným teenagerom ani s Billom a podvádzajúcou manželkou. Humoru je na komédiu málo a drámou by som to tiež nenazval. Proste divný mix a k tomu snáď najotrasnejšia a najzbytočnejšia rola Alby. Jedna hviezda za pár úsmevných momentov a jeden trefný Billov monológ...(22.10.2008)

• - Ve scéně, kdy jsou Jess (Elizabeth Banks) s Billem (Aaron Eckhart) v nemocnici, má Jess v některých scénách vlasy za uchem, v některých zase naopak rovně. (Terva)

• - Film měl nesoutěžní premiéru 8. září 2007 na filmovém festivalu v Torontu. (Terva)

• - Natáčení převážně probíhalo v St. Louis v americkém státě Missouri, některé dokončovací scény pak v Los Angeles. (Terva)