Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Shit
  *****

  Rozhodně lepší než jednička, kde ještě Mesrine musel řešit jestli třeba jako nepracovat poctivě, jestli nevést slušnej život a takový podobný nesmysly, tady už je prostě gangster se všim všudy a užívá si to ve velkým stylu a to obzvlášť na začátku, kdy akce střídá akci a Mesrina nic netrápí a stává se z něj i přes kriminální činy populární hvězda. Bohužel se ale druhá půlka už trošku přespříliš zvrtne k jeho revolucionářským choutkám a je z toho celkem blbost, ale i tak musim hodnotit líp než jedničku a musim uznat, že Vincent Cassel ukázal, že rozhodně hrát umí(19.4.2009)

 • Kaka
  ***

  Zajímavé názory a postoje, kvalitně načrtnuté charaktery a ještě hlubší studie Mesrina, než v úvodním díle, který byl mnohem více strhující a dějově přehlednější. Jediné, co skutečně uhrane a rezonuje v epilogu, je samotné finále, které ale v kostce známe už od druhé minuty prvního dílu.(21.10.2015)

 • Radek99
  *****

  Většina uživatelů si to asi nemyslí, ale první část jsem subjektivně vnímal jako tu lepší. Plnou dějových zvratů, plnou hledání a nacházení. Jako celek je ale Veřejný nepřítel č. 1 doslova fenomén - formálně, vizuálně, ikonograficky... Postava Jacquea Mesrinea má nebývalou sílu. Rámcová kompozice, v níž se podvakráte v různých konotacích opakuje stěžejní scéna policejní popravy, celou tuhle gangsterskou ságu umně ohraničuje, předjímá i završuje. Podobné filmy: Povídka o policajtovi, Americký gangster, Baader Meinhof Komplex(21.4.2009)

 • Shadwell
  *****

  Rusové mají hloubku, ale nemají formu. Ti na západě mají formu, ale nižádnou hloubku. Jen Francouzi mají jedno i druhé pospolu. Společně s kongeniálním prvním dílem to nejlepší z evropské produkce. Mrtvola Revoluce se stále ještě hýbe.(6.4.2009)

 • robbiee
  *****

  [imdb: 7.4/10] | me: Výborne,... prvá polovica Epilógu je dynamická akčna jazda nie na Hollywoodsky spôsob, ale presvedčivo reálna a napriek tomu pútava a vymodelovaná do posledného detailu. Vynikajúco vykreslená postava sa už od samého začiatku vyvíja vďaka skvelému Casselovi. Druhá polovica filmu ma už serióznejši priebeh, ale napriek tomu nestráca na napätí a deji. Všetko graduje a vyvrcholí v napínavom závere. Nie americké a tym pádom iné - ale v tom najlepšom slove zmysle výborné.(9.4.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace