Tři v tom (divadelní záznam)

Komedie

Československo, 1981, 105 min

Ne zrovna můj oblíbený styl komediálního divadla, ale Tři v tom mají každopádně něco do sebe. Nestane se vám každý den, že uvidíte pány Čepka, Víznera a Zahajského v ženském převleku, a naprosto válí komická dvojice Libuška Šafránková + koště. Škoda jen, že záznam byl pořízen bez publika, u tohoto typu komedie to vadí násobně.(17.12.2008)

U mě jednoznačně pět hvězdiček. Už jen z toho důvodu, že jsem měla možnost toto báječné představení vidět v divadle. Koncert herců, kteří kralovali v Činoherním klubu, zachycený na DVD. Skvělé!(7.12.2011)

• bohemia_regent

V titulcích pořadu uvedeno: režie Anna Procházková; divadelní režie Jiří Menzel.(28.3.2015)

Skoda, ze je to bez divaku. Abraham je skvely :).(11.11.2011)

Čepkův Cyrano by se možná Rostandovi nelíbil, ale já nejsem autor, takže si můžu tu trochu neúcty vychutnat. Libuščina skeč s roznožkou je typickým představitelem této hry, moc slovního humoru zde není, ale gagů je zde o to víc. A když začaly na scénu přicházet Kiky, smála jsem se nahlas. Především ta Čepkova byla, jak správně říkal Kodet, velmi plnokrevná. Je veliká škoda, že se ČST neodhodlala pořídit záznam během regulérního představení s diváky.(1.1.2014)