Nastala chyba při přehrávání videa.
 • HOODY
  *****

  Naprosto vynikající. Už jen to střídání filmových záběrů s reálnými záběry z tohodle incidentu. Navíc je tu spousta známejch herců, vynikající hudba, scénář a velice silný závěr. Na to že se jedná o režijní debut, je to opravdu povedené. Zaslouženejch 5*.(26.11.2008)

 • Lynn
  ****

  Jo..., bylo to hodně levicové - ale lze se snad u takové látky ubránit jisté jednostrannosti? Nic naplat, silný příběh mě prostě dostal. A zvlášť pak André Benjamin jako Django - takovýho věčně dobře naladěnýho chlapíka by bylo fajn mít za kámoše ;-)(18.5.2009)

 • Driss
  ***

  Vůbec ne špatný film, kterému však chybí něco, co by ho dělalo vyjímečným. Kamera se mi zdála mnohdy až příliš pseudoamtérská a potřeba zahrát na city příliš chtěná. Jediné co stojí za vyzdvižení (zároveň i důvodem k zamyšlení zda by nebyly adekvátnější 4*) je W. Harrelson jako psychicky vyčerpaný polda, kterého zradilo vlastní přesvědčení. Jinak se jedná o průměrný film, který nenabízí nic nového...6/10(24.2.2012)

 • Frenegonda
  *

  Klišé od začátku až do konce! K tomu s nereálným happyendem!(12.2.2009)

 • klerik
  ****

  Jednoduchý a pritom funkčný film. Taká menšia Biblia aktivistov. Z veľkej časti je to o téme "ľudia, zamyslite sa nad globalizáciou", ale aj jednotlivé osudy postáv su zručne načrtnuté. Divák je skrátka zvedavý, ako to celé dopadne. A boj pokračuje...(11.2.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace