Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Xmilden
  ***

  Solidní apelovka na všechny zahleděnce, ale jak bylo zmíněno v závěrečných titulcích, dokud budou na světě vládnout peníze a s ní spojená úzká elita, asi těžko můžeme očekávat nějakou změnu. Zkrátka a dobře svět je místo kde vládnou peníze a tak to ještě hodně dlouho bude. K filmu není moc co bych napsal, přišel mi místy hodně plytký, dějově prázdnější a určitě né tolik naléhavý. Ono ostatně asi těžko jde porovnat demonstaci v Seattlu s například Krvavou nedělí v Severním Irsku. O hercích se zmiňovat nemá cenu, protože tento film nebyl na nich postaven, spíše šlo o nějaké to poselství.(23.2.2010)

 • 666teen
  ***

  Doporučená zvuková kulisa: http://www.youtube.com/watch?v=ETbAP8YxjEI&feature=related(24.10.2010)

 • T2

  Rozpočet $8miliónovTržby USA $224,169Tržby Celosvetovo $908,847(4.12.2008)

 • Skip
  ***

  Na skutečné události, odehrávající se v Seattlu během zasedání WTO, naroubovaný fiktivní příběh demonstrantů a příslušníků pořádkových sil. Nebylo to špatné, ale některé scény bych s klidem vystřihl, jako třeba omluva policisty zmlácenému demonstrantovi. To bylo jak pěst na oko.(21.3.2013)

 • HoneyBunny
  ***

  No, Townsend si napoprvé vzal velké sousto. Pojmout téma (ne)možnosti demokracie a pro obyčejné smrtelníky nepředstavitelné moci nadnárodních korporací by bylo těžké i pro o desítky let zkušenější režiséry. Některé myšlenky Vzpoury v Seattlu jsou hodně zajímavé, ale zabíjí je nudná režie. Příběh zkrátka není tak znepokojující jak by mohl a mělbýt. Navíc mi tenhle film připadá hodně povrchní, v žádném z minipříběhů nejde hlouběji než na konstatování faktů (kromě Harrelsonovy postavy si tu nemusíte žádné motivace domýšlet, hrdinové vám vykecají všechno, na co myslí). Promarněná šance.(19.3.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace