Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Radyo
  *****

  Skvělý a strhující thriller. Harrison Ford podává snad nejlepší výkon své kariéry. Andrew Davis se zaskvěl naprosto mimořádně, neboť předtím ani potom už nic tak úžasného nenatočil.(7.8.2002)

 • gudaulin
  ****

  Sice nikoliv překvapivý, nicméně napínavý legendární thriller, který má potenciál diváka díky obsazení, uvěřitelným charakterům, absenci nesmyslných scénáristických zvratů a rychlému tempu strhnout až do konce. Celkový dojem: 80 %.(21.1.2009)

 • Boss321
  *****

  Výborný snímek se skvělým Harrisonem Fordem a výborným detektivem Tommy Lee Jonese, který za svou roli obržel Oscara naprosto zaslouženě. Jeden z nejlepších krimi thrillerů počátku 90. let. Ono to snad ani špatně dopadnout nemohlo, jen si to představte detektiv v podání Tommy Lee Jonese honí k trestu smrti odsouzeného , ale nevinného Harrisona Forda. Výborná podívaná, na kterou se vždy rád podívám znovu. Společně s Dokonalou vraždou nejlepší film jaký Andrew Davis natočil.(21.10.2007)

 • Lavran
  *****

  Z Boží vůle rutinér Andrew Davis byl svého času záhadně nadopován nespoutanou a divokou inspirací a rozhodl se, že tentokráte si rozhodně nebude brát servítky, roztočí kuloáry kolem hnízda jejich vlastní krátkozrakosti a konečně dokáže světu, jak lze (s Harrisonem Fordem na koni) z vlažného říčního patoku ukochtit nastávajícího otce zhovadilých epigonů a jeden z nejzásadnějších a nejikoničtějších filmů let devadesátých. Od protřelého a dynamického úvodu vrhl nicnetušícího diváka přímo do víru adrenalinového dění, šponoval napětí, jak jen to bylo možné a ládoval a ládoval a nepolevil, dokud se před příjemcovými zraky nerozeběhly závěrečné titulky a nezbývalo mu, než si upřímně a stále zkoprněle přiznat: "Jsem dojat!". Geniální a učebnicový filmový zlom, který přišel jako blesk z čistého nebe. A něco takového nemohla přehlížet ani slovutná Akademie.(8.8.2007)

 • T2
  *****

  Rozpočet $44miliónovTržby USA $183,875,760Tržby Celosvetovo $368,875,760║ Klasika, vypointovaný thriller. /95%/(18.5.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace