poster

Fighter

 • USA

  The Fighter

 • Slovensko

  Fighter

 • Slovensko

  Boxer

Drama / Sportovní / Životopisný

USA, 2010, 115 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Flipnic
  ****

  Špičkový drama, který spíš než by bylo o boxu, tak o rodině jako takové. Hodně "vyvedená" americká rodinka, kde je vechno naruby (tak jako všude je něco ... jak se říká), dva bratři, oba nadaní, jeden feťák, druhý naprosto nevýrazný, jednoduchý, neprůbojný, ale fyzicky nadaný boxer ... O tom, jak málem oba proserou svůj život, svoje obrovské možnosti, kvality, příležitosti ... ale nakonec se všichni vzchopí. Závěr v ringu, kdy se raduje celá rodina je opravdu dojemný. Boxerské souboje nejsou vůbec hlavním obsahem filmu, ale jsou špičkově choreograficky a "dokumentárně" zpracované. Každé Wardovo vítězství = KO je prostě adrenalinový orgasmus ...(29.3.2011)

 • robbiee
  ****

  [imdb: 8.2/10] | me: Kvalitne členený film so známou líniou deja obohatený však o neuveriteľne skvelý výkon Bale-a ale aj ostatných kolegov stojacích v rade hneď za ním. Pravdepodobne to bolo postavou, ktorú stvárnil keďže bola určite výraznejšia ako samotný fighter. Tak, či onak - spôsob akým nám to prezentoval bol dokonale presvedčivý. Vždy som mal rád Balea, no a tento krát opať potvrdil svoje kvality pričom zdvihol látku opäť o čosi vyššie. Vynikajúce. Ostatné herecké výkony mu autenticky sekundujú a tak sa celý film nesie v svižnom tempe. Fakt dobrý film.(3.2.2011)

 • pan Hnědý
  ***

  Skvěle povedené drama z prostředí boxu. Ale tvůrci FIGHTERA nepřistupovali k tomuto filmu s láskou, jako třeba Gavin O'Connor k Warrioru, který byl plný emocionálních okamžiků. FIGHTER je výborně zahrané drama (Christian Bale je fascinující). Oscarové nominace jsou zasloužené, a souhlasím s nimi, ale když jsem dal Wrestlerovi 4 hvězdičky, tu musím ubrat.(13.2.2013)

 • Hakha
  ****

  Všechno šlape jak má, herci svoje postavy zahráli excelentně, hlavně Christian Bale všechny na plátně převálcoval a doufám, že si zlatého plešouna za vedlejší roli odnese... příběhová línie je zajímavá a jediné, co zde drhne jsou boxerské souboje, které nejsou kdovíjak povedené a bohužel, co beru jako velké mínus, že jsem v závěrečném utkání nebyl napnutý a bylo mě jedno, jak zápas skončí. I když přimhouřím oči, tak hodnotím 4 hvězdičky…(15.1.2011)

 • tron
  **

  „Dosť som o tebe počula.“ – Aj ja o vás.“ – „Čo tým myslíš?“ – „To isté, čo vy.“ Nemám rád (česť výnimkám) zdĺhavé filmy, box, boxerské filmy, Marka Wahlberga, Darrena Aronofského, Christiana Balea ani tie časti Eastwoodovej MILLION DOLLAR BABY, v ktorej vystupuje nechutná rodina hrdinky. Pokiaľ ste na tom podobne, FIGHTER nebude vašou srdcovou záležitosťou. Paradoxne je to však práve až nesympatický Bale, kto udržiaval moju pozornosť. Viac v mojej recenzii na Recenzie.org: http://recenzie.org/sportove/481-fighter-4o-(9.2.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace