• mysiak
  **

  Ako letný seriál sa to hodí, ale ako seriózna vec..tak zaváňa to slabým amaterizmom, a peknou Kristannou Loken, ktorá ale nevie hrať...celkovo nuda, ale dá sa v týchto dňoch pozrieť...(13.7.2009)

 • Djkoma
  **

  Po osmi dílech mohu prohlásit, že jde o slabší průměr televizních seriálů, který doufá, že oslní krása Kristanny Loken(už nevypadá tak krásně jako v T3) a stará tvář Roba Stewarta (kdo nepamatuje vražedné pobřeží ať je zticha...). Bohužel díly jsou extrémně nevyvážené a každý díl se pohybuje mezi 1* a 4*. Některé díly vás překvapí nápadem, který je zabit provedením. Doufám, že příště si někdo lépe rozmyslí jak využít aspoň minimální potenciál seriálu (a dá víc peněz :)).(10.7.2007)

 • Wendy

  Vyhnu se hvězdičkovému hodnocení, protože... jsem si pustila první díl a v polovině ho vypnula. Nebavilo mě to, zápletka mi přišla mírně stupidní... Víc k tomu nemám co říct. Nepomohlo tomu ani to, že akčňáky (nebo sci-fi, jak se píše výše? co já vím) nejsou mým šálkem kakaa.(3.4.2008)

 • Shit
  ***

  No moc dílů sem teda neviděl, ale podle mě moc velkou pespektivu tenhle seriál nemá. Příběh je takovej dost tuctovej a neni moc zábavnej i když snaha o upoutání přece jen nějaká byla, Kristianna Loken je taková akční žena a to mi moc nesedělo a kamerový vychytávky více méně zbytečný, spíš to pak působilo dost nuceně. V záplavě těch amerických seriálů co se teď všude rojej, tohle prostě prorazit nemůže, ale místo těch kriminálek maiami na Nově by to nemuselo být špatný(28.4.2007)

 • korbitch22
  **

  co je horší než sci-fi seriál s blbým názvem a blbou pointou?.....nízko rozpočtový seriál,s blbým názvem a blbou pointou:-)potěší rob stewart.(1.1.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace