Painkiller Jane (TV seriál)

• Kanada

Painkiller Jane

• slovenský

Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť!

Akční / Sci-Fi

Kanada / USA, 2007, 22x45 min

• castor

Šmudla Kristianna Loken. Přátelé, kde je ta kráska z třetího Terminátora? Sci-fi seriály jsou snad tím nejhorším, co seriálové produkce za oceánem nabízí.. nemám rád ta nebubřelá gesta povrchních postaviček a rádoby cool styl.. Prakticky nic mě tu neoslovilo. A jedinou rolí profláklý Rob Stewart? Ten jen dokresluje, jak ten neuprosný čas letí..(8.1.2010)

Podle mě jeden z kvalitních seriálů a právě Kristanna Loken v titulní roli Jane Vasco tomu dává styl. Mně se to líbí, Poslední dobou mně všechny seriály přijdou na jedno brdo a právě tenhle se výrazně odlišuje svou originalitou. Chytat Neury, kteří dokáží páchat zločiny pouhou myslí není žádný med a agentura se na to dost nadře. Takže se nemíním držet při zdi a za jejich úsilí jim vpálím vysoké hodnocení.(8.12.2009)

Sem tam, když v TV nic moc chytlavého není, můj zrak se uchýlí na AXN a seriálové maratony a tohle mě začíná i chytat.(6.6.2008)

Jó, solidní seriál. Bavil mě. 60%(6.12.2011)

• mysiak

Ako letný seriál sa to hodí, ale ako seriózna vec..tak zaváňa to slabým amaterizmom, a peknou Kristannou Loken, ktorá ale nevie hrať...celkovo nuda, ale dá sa v týchto dňoch pozrieť...(13.7.2009)

• - Představitelka Jane, Kristanna Loken, se díky natáčení seriálu seznámila s Noahem Danbyem, a později se za něho také vdala. (Lenny.M)