• 4daPeace

Verdikt: Chaby dej, mizerne lokace a dekorace, priserne osvetleni, otresna prace kameramana, na neco jsem zapomel? Edit: To 3 AM CODE - tak uz jsou tri dily a porad je to uplne to stejne na zacatku. Snad uz se nemusim dale mucit a divat se na celou radu, jenom proto, abych tady pak mohl dat hodnoceni.(20.4.2007)

• Beagle

Je to srandovní seriál, o tom není pochyb. Ale na Kristannu Loken se dívat dá docela dobře...(16.12.2009)

Podle mě jeden z kvalitních seriálů a právě Kristanna Loken v titulní roli Jane Vasco tomu dává styl. Mně se to líbí, Poslední dobou mně všechny seriály přijdou na jedno brdo a právě tenhle se výrazně odlišuje svou originalitou. Chytat Neury, kteří dokáží páchat zločiny pouhou myslí není žádný med a agentura se na to dost nadře. Takže se nemíním držet při zdi a za jejich úsilí jim vpálím vysoké hodnocení.(8.12.2009)

SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: JOJ = 13.7.2009 + ČESKÁ FREE-TV PREMIÉRA: NOVA = 3.12.2009 (14.7.2009)(14.7.2009)

• korbitch22

co je horší než sci-fi seriál s blbým názvem a blbou pointou?.....nízko rozpočtový seriál,s blbým názvem a blbou pointou:-)potěší rob stewart.(1.1.2010)