poster

Painkiller Jane (TV seriál)

 • Kanada

  Painkiller Jane

 • slovenský

  Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť!

Akční / Sci-Fi

Kanada / USA, 2007, 22x45 min

 • Stegr
  ***

  55%(16.2.2011)

 • Shit
  ***

  No moc dílů sem teda neviděl, ale podle mě moc velkou pespektivu tenhle seriál nemá. Příběh je takovej dost tuctovej a neni moc zábavnej i když snaha o upoutání přece jen nějaká byla, Kristianna Loken je taková akční žena a to mi moc nesedělo a kamerový vychytávky více méně zbytečný, spíš to pak působilo dost nuceně. V záplavě těch amerických seriálů co se teď všude rojej, tohle prostě prorazit nemůže, ale místo těch kriminálek maiami na Nově by to nemuselo být špatný(28.4.2007)

 • mysiak
  **

  Ako letný seriál sa to hodí, ale ako seriózna vec..tak zaváňa to slabým amaterizmom, a peknou Kristannou Loken, ktorá ale nevie hrať...celkovo nuda, ale dá sa v týchto dňoch pozrieť...(13.7.2009)

 • castor
  **

  Šmudla Kristianna Loken. Přátelé, kde je ta kráska z třetího Terminátora? Sci-fi seriály jsou snad tím nejhorším, co seriálové produkce za oceánem nabízí.. nemám rád ta nebubřelá gesta povrchních postaviček a rádoby cool styl.. Prakticky nic mě tu neoslovilo. A jedinou rolí profláklý Rob Stewart? Ten jen dokresluje, jak ten neuprosný čas letí..(8.1.2010)

 • Wendy

  Vyhnu se hvězdičkovému hodnocení, protože... jsem si pustila první díl a v polovině ho vypnula. Nebavilo mě to, zápletka mi přišla mírně stupidní... Víc k tomu nemám co říct. Nepomohlo tomu ani to, že akčňáky (nebo sci-fi, jak se píše výše? co já vím) nejsou mým šálkem kakaa.(3.4.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace