Painkiller Jane (TV seriál)

• Kanada

Painkiller Jane

• slovenský

Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť!

Akční / Sci-Fi

Kanada / USA, 2007, 22x45 min

• korbitch22

co je horší než sci-fi seriál s blbým názvem a blbou pointou?.....nízko rozpočtový seriál,s blbým názvem a blbou pointou:-)potěší rob stewart.(1.1.2010)

No moc dílů sem teda neviděl, ale podle mě moc velkou pespektivu tenhle seriál nemá. Příběh je takovej dost tuctovej a neni moc zábavnej i když snaha o upoutání přece jen nějaká byla, Kristianna Loken je taková akční žena a to mi moc nesedělo a kamerový vychytávky více méně zbytečný, spíš to pak působilo dost nuceně. V záplavě těch amerických seriálů co se teď všude rojej, tohle prostě prorazit nemůže, ale místo těch kriminálek maiami na Nově by to nemuselo být špatný(28.4.2007)

• 4daPeace

Verdikt: Chaby dej, mizerne lokace a dekorace, priserne osvetleni, otresna prace kameramana, na neco jsem zapomel? Edit: To 3 AM CODE - tak uz jsou tri dily a porad je to uplne to stejne na zacatku. Snad uz se nemusim dale mucit a divat se na celou radu, jenom proto, abych tady pak mohl dat hodnoceni.(20.4.2007)

Podle mě jeden z kvalitních seriálů a právě Kristanna Loken v titulní roli Jane Vasco tomu dává styl. Mně se to líbí, Poslední dobou mně všechny seriály přijdou na jedno brdo a právě tenhle se výrazně odlišuje svou originalitou. Chytat Neury, kteří dokáží páchat zločiny pouhou myslí není žádný med a agentura se na to dost nadře. Takže se nemíním držet při zdi a za jejich úsilí jim vpálím vysoké hodnocení.(8.12.2009)

• LiVentura

Hmm, to je teda vylízanost...(3.12.2009)

• - Představitelka Jane, Kristanna Loken, se díky natáčení seriálu seznámila s Noahem Danbyem, a později se za něho také vdala. (Lenny.M)