• LiVentura
  odpad!

  Hmm, to je teda vylízanost...(3.12.2009)

 • 4daPeace
  *

  Verdikt: Chaby dej, mizerne lokace a dekorace, priserne osvetleni, otresna prace kameramana, na neco jsem zapomel? Edit: To 3 AM CODE - tak uz jsou tri dily a porad je to uplne to stejne na zacatku. Snad uz se nemusim dale mucit a divat se na celou radu, jenom proto, abych tady pak mohl dat hodnoceni.(20.4.2007)

 • mysiak
  **

  Ako letný seriál sa to hodí, ale ako seriózna vec..tak zaváňa to slabým amaterizmom, a peknou Kristannou Loken, ktorá ale nevie hrať...celkovo nuda, ale dá sa v týchto dňoch pozrieť...(13.7.2009)

 • Wendy

  Vyhnu se hvězdičkovému hodnocení, protože... jsem si pustila první díl a v polovině ho vypnula. Nebavilo mě to, zápletka mi přišla mírně stupidní... Víc k tomu nemám co říct. Nepomohlo tomu ani to, že akčňáky (nebo sci-fi, jak se píše výše? co já vím) nejsou mým šálkem kakaa.(3.4.2008)

 • kingik
  ****

  Podle mě jeden z kvalitních seriálů a právě Kristanna Loken v titulní roli Jane Vasco tomu dává styl. Mně se to líbí, Poslední dobou mně všechny seriály přijdou na jedno brdo a právě tenhle se výrazně odlišuje svou originalitou. Chytat Neury, kteří dokáží páchat zločiny pouhou myslí není žádný med a agentura se na to dost nadře. Takže se nemíním držet při zdi a za jejich úsilí jim vpálím vysoké hodnocení.(8.12.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace