La bimba di Satana

• Itálie Orgasmo di Satana (více)

dwi

Bimba di Satana je remake o tři roky staršího sleazy hororu Malabimba, který v uncut verzi nabízí hojnou dávku lehce pikantních hardcore scén. Mario Bianchi jen lehce pozměňuje děj, jádro zůstává prakticky stejné. Mladá nevinná dívka s roztomilým kukučem je posednuta duchem vlastní matky, jenž ji nutí vraždit veškeré osazenstvo na zámku. Příznivci šťavnatých scén však budou zklamáni, protože veškeré „pornografické“ pasáže jsou pravděpodobně nenávratně ztraceny. Zůstává tak u soft erotiky, která je povětšinou stejně nudná jako zbytek děje. Opajcovat původně již takto špatný film a udělat z něj ještě větší slátaninu, to už chce kapku toho b-kumštu. ()

vitekpe

Typicka italska beckova podivana z prelomu sedmdesatek a osmdesatek. Nejaka ta nahotina, co postava to uchylka, slusna muzika. :) Pro fanousky zanru to urcitou zajimavost ma, pro ostatni asi zbytecne...protoze to neni ani poradny horor, ani poradn erotika, ani poradny pribeh... Ale me to docela bavilo, dostal jsem tak asi to co jsem ocekaval + duvodem meho zajmu o tento film byla predevsim ucast krasne Mariangely Giordano. 3+ ()

JohnMiller

Uffff, riadny trash. Na stránke Cinemageddon som to našiel pod Nemeckým názvom Dr. Porno und sein Satanszombie. Ale na prekvapenie išlo viacmenej o horror, drsné sleazy, chlpaté porno prišlo prakticky až na konci. Existuje aj cenzúrovaná verzia, ktorá je podľa mňa pozerateľnejšia. Celá snímka sa odohráva v nejakom hrade, tu na seba natrafia mníška, ktorá túži po sexe, feťák ktorý chce mať sex z mníškou ona mu však nechce dať, holka ktorej zomrela matka, jej brat, ktorý je paralyzovaný a nejaký kňaz či čo. Matkine telo je mumifikované v katakombách ale kňaz má pocit, že sa ho chce zmocniť diabol. Avšak diabol vstúpi do jej dcéry a postupne vyvražďuje členov tejto čudnej partičky. Obraz hrozný, lacný, herecké výkony mizerné, hudba ešte viac ale jedna scénka tu stála za to. Ten paralizovaný, ktorý sa nedokáže hýbať bol od jednej slečny, ktorá bola posadnutá diablom, tak dobre vyfajčený, že normálne vstal a začal chodiť. Som na to čumel ako omámený.. Sranda. ()

kaylin

„La bimba di Satana“ je filmem, který vás nemá vyděsit, jen se snaží o to, aby se ukázalo, že erotika a horor mají k sobě blízko, jen ne dost blízko na to, aby to obojí mohlo fungovat. Většinou převládne jeden prvek, kterým je v tomhle případě nahota. Prostředí není špatné z hlediska vytvoření atmosféry, ale to se nakonec trochu daří jen prostřednictvím bizarních postav. ()

curil

Slabý průměr jak hororu, tak i soft core erotiky, i když dvě scény felace lehce vybočují. Viděl jsem verzi v délce 85 minut, zřejmě právě o toto nastavenou. Některé hororové scény vyznívají až směšně, např. čarování nad mumiemi ve sklepení, které sexuálně stimuluje dceru zemřelé hraběnky. Právě duch zemřelé se vtělí do mladé dívky, aby se pomstil zlému manželovi. ()