• johnn333

Rakovina, proti který je Pár nenormálních aktivit neškodnou rýmičkou. 10%(30.4.2013)

Jako všem ostatním dílům dávám 3*, mě to nijak nepohoršuje, naopak - slušně jsem se některým věcem vysmál! Jestli si někdo myslí, že si neprojde všema zainteresovanýma hororama a pak se u tohoto bude bavit, no tak to ať dá "Odpad!" a pospíší si za roh naliskat. 60%(23.7.2013)

• dr.horrible

Na to sa nedalo pozerať(26.5.2013)

// Distribútor: Weinstein / Dimension // Počet premietajúcich kín v USA: 3,402 // Otvárací Víkend USA: $14,157,367 // Klasické Scary Movie, pičovina jak hrom, ale veľmi som sa nasmial.(17.5.2013)

• xxmartinxx

Z 250 pokusů o vtip pět úsměvů z mé strany. Gratuluju, tu hvězdu si zasloužíte. V podstatě to dopadlo mnohem lépe, než jsem se odvážil čekat.(1.5.2013)

• - Natáčanie filmu odštartovalo 4. septembra 2012. (Sufferer)

• - Ve scéně kdy Jody (Ashley Tisdale) podruhé vyřkne 4 zakletá slova, uřeže si muž v košili s kravatou všechny končetiny, ale po 3. přečtení slov má v záběru viditelně ruce. (D3NJI)

• - Natáčanie filmu prebiehalo v americkom meste Atlanta. (MikaelSVK)