• B!shop

Tak uz Scary Movie kleslo na naprosty dno. Naprosto priserne natoceny, lacinost couha z kazdyho zaberu, parodovany filmy sice vybrany az na par vyjimek slusne, ale sparodovany naprosto uboze, prehravajici, ale aspon jakz takz sympaticky herci. Sem tam se sice najde takovej ulet, ze se clovek skoro az pousmeje, ale vetsinu casu to je trapnost nad trapnost.(15.7.2013)

• D.Moore

Bahno. Mazlavé, smrduté, nechutné... Počkat, je to vůbec bahno?(16.7.2014)

• Foox

Žádné Scary Movie nedosahovala na parodické klasiky jako Žhavé výstřely nebo Bláznivé střely, ale dalo se pořád mluvit o jakési úrovni, oproti nejlacinějším a nejstupidnějším parodiím jako Velkej biják či Disaster Movie atd. Jenže nic netrvá věčně a pátým dílem se tahle série dostala na stejný level, jako výše zmíněné ostudy filmu.(9.9.2013)

• MikeCool

V porovnání s předešlými kousky Scary Movie je páté pokračování této série úplně mimo mísu. Neříkám, že jsem se občasným parodickým scénám (hlavně MAMA) nezasmál, to ne, ale bylo to hodně trapné, typicky americké!(22.7.2013)

• pan Hnědý

Nesnesitelné! Při odchodu z kina jsem si řekl, že jsem dlouho neviděl tak strašný film (a těch jsem už viděl!). Charlie Sheen po koksu už není to, co bývalo. SCARY MOVIE 5 nemá scénář, nemá nic! Malcolm D. Lee je nový americký Zdeněk Troška. Nejhorší díl ze všech. A jednička zůstane nepřekonatelná.(19.5.2013)