Nastala chyba při přehrávání videa.
 • oLí
  odpad!

  A nekorunovanou SRAČKO-BLITKO-ŽUMPO-HNISO-VÝTOKEM Z PENISU A VOKA roku se stává SCARY MOVIE 5 ... horší film minimálně letos určitě neuvidím. Nevím, kdy mi při sledování filmu bylo takhle trapně. Dodíváno celé pouze z principu, že filmy vždy zásadně dokoukávám až do konce, ale tohle bylo s hodně velikým sebezapřením. 0/10(7.8.2013)

 • Foox
  *

  Žádné Scary Movie nedosahovala na parodické klasiky jako Žhavé výstřely nebo Bláznivé střely, ale dalo se pořád mluvit o jakési úrovni, oproti nejlacinějším a nejstupidnějším parodiím jako Velkej biják či Disaster Movie atd. Jenže nic netrvá věčně a pátým dílem se tahle série dostala na stejný level, jako výše zmíněné ostudy filmu.(9.9.2013)

 • Dever
  ****

  // Distribútor: Weinstein / Dimension // Počet premietajúcich kín v USA: 3,402 // Otvárací Víkend USA: $14,157,367 // Klasické Scary Movie, pičovina jak hrom, ale veľmi som sa nasmial.(17.5.2013)

 • S.Quentin QUALE
  ***

  Jako všem ostatním dílům dávám 3*, mě to nijak nepohoršuje, naopak - slušně jsem se některým věcem vysmál! Jestli si někdo myslí, že si neprojde všema zainteresovanýma hororama a pak se u tohoto bude bavit, no tak to ať dá "Odpad!" a pospíší si za roh naliskat. 60%(23.7.2013)

 • LiVentura
  odpad!

  Ještě že to bylo tak krátké.!!! Hnus hovadus.(7.9.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace