• Pilda17

Nejhorší Scare Movie vůbec, tak trapný humor jsem ještě neviděl. Nebýt pár slušných scén, odpad by byl jistota.. 2/10 = 25%(9.7.2013)

Konečně díl, u kterého jsem se po dlouhé době fakt bavila (asi poprvé od dvojky). Z tria 10 nights of paranormal..., Haunted House a Scary Movie 5 vychází právě SM jako vítěz. Několik fórků fakt pobavilo. Pokud jste viděli Mama, Černou labuť, Insidious, Chatu v horách, Evil dead, Paranormal activity, Počátek a Zrození planety opic, jednoznačně doporučuju. Solidní parodie. Některé úseky mě dokonce bavili víc, než parodovaný materoš (především Mama mi oproti Scary MoVie připadala neuvěřitelně nudná). 70%(29.6.2013)

• oLí

A nekorunovanou SRAČKO-BLITKO-ŽUMPO-HNISO-VÝTOKEM Z PENISU A VOKA roku se stává SCARY MOVIE 5 ... horší film minimálně letos určitě neuvidím. Nevím, kdy mi při sledování filmu bylo takhle trapně. Dodíváno celé pouze z principu, že filmy vždy zásadně dokoukávám až do konce, ale tohle bylo s hodně velikým sebezapřením. 0/10(7.8.2013)

• LiVentura

Ještě že to bylo tak krátké.!!! Hnus hovadus.(7.9.2013)

• Trellíno

Party bazénových vysavačů a tunel na tunel! Jinak zase jednou čirá esence filmového pekla, kdy bych oněch 86 minut snad radši strávil na stole doktora Mengeleho. Profta s Zuckerem je mi upřímně líto. Než zůstat podepsaný pod něčim podobnym, tak už bych to radši vážně asi zabalil.(31.8.2013)