• pan Hnědý

Nesnesitelné! Při odchodu z kina jsem si řekl, že jsem dlouho neviděl tak strašný film (a těch jsem už viděl!). Charlie Sheen po koksu už není to, co bývalo. SCARY MOVIE 5 nemá scénář, nemá nic! Malcolm D. Lee je nový americký Zdeněk Troška. Nejhorší díl ze všech. A jednička zůstane nepřekonatelná.(19.5.2013)

Jako všem ostatním dílům dávám 3*, mě to nijak nepohoršuje, naopak - slušně jsem se některým věcem vysmál! Jestli si někdo myslí, že si neprojde všema zainteresovanýma hororama a pak se u tohoto bude bavit, no tak to ať dá "Odpad!" a pospíší si za roh naliskat. 60%(23.7.2013)

• johnn333

Rakovina, proti který je Pár nenormálních aktivit neškodnou rýmičkou. 10%(30.4.2013)

• verbal

Konečně něco, u čeho se budou mentálně postižené děti a mnozí dospělí s úředně diagnostikovanou idiocií smát tolik, až jim budou sliny cákat na šprušle klecového lůžka a ti šťastnější, co se trefí, se budou i plácat v záchvatech blahoslaveného, huronského hihňání do svých zdegenerovaných kolen, dokud si třeba nezlomí některý ze svých pokřivených prstů. Je opravdu milé, že někteří filmaři myslí i na naše retardované spoluobčany a jsou schopni vyprodukovat něco, co leží hluboko pod hranicí ultratrapné, fekální debility, aby si ti ubožáci užili ve svých slaboduchých životech snad i větší legraci, než když si kolega na cele hlasitě, dlouze a táhle prdne nebo vyšťourá z nosu obří, žlutozelený šušeň a elegantně ho cvrnkne do misky s granulema k večeři. Chňá, chňá!(4.7.2013)

• Payushka

Takhle hrozne nepovedeny film jsem uz dlouho nevidela. Zjednodusene receno: ma to byt parodie, ktera je vtipna. Jenze humor abyste pohledali (vetsinou je na urovni 5letych deti) a parodicke scenky jsou nedotahnute. Snad jen Aronofskeho "kamera za zady" je tu trefne vystihnuta, ale jinak mrtvo... Doporucuju radsi sledovat South Park, v nem najdete vyrazne povedenejsi verzi.(8.8.2013)