P.S. Miluji Tě

P.S. I Love You

P.S.: Milujem ťa

Drama / Romantický

USA, 2007, 126 min

Pro ženy takřka povinnost? Jistěže, dnes jsem to v kině vedle sebe slyšel a viděl. :) I když jsem zocelen z asijských emocionálních nářezů, docela slušné množství v P.S. Miluji tě se mnou solidně hnulo, což mě vždy od americké produkce překvapí a snímek mi tím připomněl loňskou obdobnou pohodovku Prázdniny, u niž jsem též uronil nejednu slzu. Překvapení je o to větší, že hlavní roli tu má Hillary Swank, kterou mám zafixovanou jako vymakanou polochlapici z Eastwoodova boxerského dramatu. Ale tady jí to vskutku sluší a s romantickou polohou nemá problém. Snímku je tu vyčítána korektnost, ale ta se mi vybavila až při rekapitulaci po zhlédnutí. Moc milé, ale maximum bych tomu dát nikdy nemohl, jelikož třeba Korejci mají s podobnými tématy mnohem silnější tah na branku.(13.1.2008)

Je to sice sladkobolný doják jak poleno, ale já se občas ráda nechám dojmout a tenhle film jsem komplet celý probrečela a některé momenty na mě hluboce zapůsobily.(5.12.2007)

• LIVINGDEAD

Četl jsem komentáře, někdo dokonce film probrečel.... Proboha u jaké scény? Zřejmě jsem cynik, ale mne tento film nedojal. A kdyby tam nehrála Lisa Kudrow a nebyla by tam scénka na loďce, kdy Lisa Kudrow zatáhne za vesty, tak byl film označil jako odpad. Podle mne to byl průměrný film, jakých je denně tucet na Hallmarku!(25.5.2008)

Rozpočet $30miliónovTržby USA $53,695,808Tržby Celosvetovo $156,835,339Tržby za predaj DVD v USA $29,120,279 //počet predaných kusov 1,907,913║ Veľmi príjemný film s podmanivou atmosférou. /80%/(18.1.2010)

Nápadité, vkusné, vtipné, svieže, výborne obsadené i zahrané, ľahké ale inteligentné. Hilary netreba komentovať, Butler príjemne prekvapuje (Meg Ryan musí blednúť závisťou). Scenár hodný oscarovej nominácie a mne je trápne, že neviem, prečo nedávam plných 5*.(20.12.2007)