P.S. Miluji Tě

P.S.: Milujem ťa

Drama / Romantický

USA, 2007, 126 min

• Hellboy

Dobrý nápad, příšerné provedení. Tohle jde úplně mimo mě... Hilary Swank se mi nelíbí a Gerard Butler by se měl držet testosteronových rolí (ačkoliv má samozřejmě talent i na jiné žánry:)(28.12.2007)

Hilary Swank - (Holly) +++ Gerard Butler - (Gerry) +++ Lisa Kudrow - (Denise) +++ Gina Gershon - (Sharon) +++ James Marsters - (John) +++ Kathy Bates - (Patricia) +++ Harry Connick Jr. - (Daniel) +++ Hudba: John Powell +++ (Videl v kine 29.01.2008) +++ Nemecka Cinema - 75%(20.9.2010)

Znáte ten pocit, když po skvělých, ale těžkých jídlech dostanete přímo živelnou chuť na moučník ? Něco sladkého, aby se vám líp trávilo ... Přesně tenhle pocit jsme měl v poslední době. Viděl jsem několik opravdu výborných dramat a tak jsem je potřeboval strávit - trošku se "vyčistit" .... Poslední dobou na slušnou "romantiku" nenarazíte, tak už jsem tomu přestával věřit, ale TENHLE filmík to dokázal ! Mimovolný úsměv se mi v obličeji usadil poměrně brzy po začátku, a i když byl v průběhu filmu několikrát vystřídán dojetím, vydržel mi tam až do konce .... Tenhle moučník má výborný recept, upekl ho zručný kuchař a přinesla ho skvělá parta servírek a číšníků. A i když mi sem tam zaskřípalo zrnko cukru mezi zuby, musím dát v hodnocení na svůj pocit při závěrečných titulcích .... P.S. I Love ... :)(22.1.2008)

Rozpočet $30miliónovTržby USA $53,695,808Tržby Celosvetovo $156,835,339Tržby za predaj DVD v USA $29,120,279 //počet predaných kusov 1,907,913║ Veľmi príjemný film s podmanivou atmosférou. /80%/(18.1.2010)

Tyhle věci se občas stávají. Ne tak často, ale občas jo….. Garry je týpek přesně podle mýho gusta (takovej pohřeb bych chtěl taky!). Jde o romantiku s laskavým humorem, kde vedlejší postavy (hlavně L.Kudrov) připomínají chováním ,,Přátele“ a jsou více než příjemným oživením. Romanticky praštěná H.Swank a pro mě překvapující G.Butler mají od počátku jediný cíl: dojmout! To se jim podařilo. Ne však třeba obsazení ,,náhradníka“ (H.Connick Jr.), jehož postava mi vůbec neseděla. A taky to postupně začala být nuda. Takže jsem vydržel hlavně ze zvědavosti. A odměnou mi byla závěrečná část snímku věnovaná ,,jejich“ seznámení, kterou bych si klidně zopakoval. Kdyby ,,rejža“ vynechal to ,,uprostřed“, mohl jsem zde ,,vrnět“ blahem. Přesto jsou to lepší ***.(29.6.2008)

• - Zhruba ve tři čtvrtě filmu má na sobě Gerard Butler pod lehkým svetrem zelené tričko, které měl na sobě oblečené i na začátku, přestože ve scénách je časový posun asi devíti let. (Dlee)

• - Zhruba ve třičtvrtině filmu (hlavní hrdinka si vybírá, čím bude dál) je vidět tabulka s povoláním 'zabíječky upírů'. Představitel Johna McCarthyho, James Marsters, hraje v seriálu "Buffy the Vampire Slayer" upíra Spikea. Hilary Swank zas pro změnu hrála v původním filmu Buffy, zabíječka upírů z roku 1992. (viperblade)

• - Když Holly (Hilary Swank) v kuchyni naléva sklenici a rozptýlí ji William (Jeffrey Dean Morgan), je sklenice téměř prázdná. V dalším záběru je plná až po okraj a poté zase prázdná. (Studioworks)