P.S. Miluji Tě

P.S. I Love You

P.S.: Milujem ťa

Drama / Romantický

USA, 2007, 126 min

Geniální scénář. Určitě doporučuji, film hodně překvapil. Každý den psaníčko po smrti, malinko děsivé, ale trochu černého humoru neuškodí. Hlavní herci na jedničku, jen mi tam nesedlo pár vedlejších herců, ale to je problém minimální. ( Hodnocení: 8/10 )(6.6.2012)

Snímeček, který svou upřímností musí potěšit snad úplně každého (btw: v tomto ohledu má blízko k Lásce nebeské). Je totiž vtipný i smutný, sladkobolný i uvolněný, lehce stravitelný i emocionálně výživný. Jen ten konec se příliš nevyvedl...(4.6.2008)

Jeden z nejoriginálnějších romantických filmů posledních let. A kupodivu není ani tak přeslazený jak se čekalo. Tvůrci drží příběh pevně v rukou a nepovolí ani jednou zbytečný sentiment. Hilary Swank je ztřeštěná, upřímná, dojímavá, rozverná, opravdová, uvěřitelná, strhující, skvostná. Jedna z nejlepších hereček současného Hollywoodu až na jednu jedinou nepovedenou brečící scénu exceluje nevídaným způsobem a zastiňuje trochu nevýrazné kamarádky, svoji matku a dokonce i svého zesnulého manžela. Chytrý a svým způsobem docela napínavý snímek, u kterého si člověk nejen pobrečí, ale i zasměje a občas snad i popřemýšlí.(12.7.2008)

Rozpočet $30miliónovTržby USA $53,695,808Tržby Celosvetovo $156,835,339Tržby za predaj DVD v USA $29,120,279 //počet predaných kusov 1,907,913║ Veľmi príjemný film s podmanivou atmosférou. /80%/(18.1.2010)

• LIVINGDEAD

Četl jsem komentáře, někdo dokonce film probrečel.... Proboha u jaké scény? Zřejmě jsem cynik, ale mne tento film nedojal. A kdyby tam nehrála Lisa Kudrow a nebyla by tam scénka na loďce, kdy Lisa Kudrow zatáhne za vesty, tak byl film označil jako odpad. Podle mne to byl průměrný film, jakých je denně tucet na Hallmarku!(25.5.2008)

• - Když Holly (Hilary Swank) v kuchyni naléva sklenici a rozptýlí ji William (Jeffrey Dean Morgan), je sklenice téměř prázdná. V dalším záběru je plná až po okraj a poté zase prázdná. (Studioworks)

• - V prvním dopise pro Holly (Hilary Swank) je napsáno "I know you're still confused about that job...," ale Gerryho (Gerard Butler) hlas říká: "I know you hate your job..." (Studioworks)

• - Zhruba ve tři čtvrtě filmu má na sobě Gerard Butler pod lehkým svetrem zelené tričko, které měl na sobě oblečené i na začátku, přestože ve scénách je časový posun asi devíti let. (Dlee)