poster

P.S. Miluji Tě

 • USA

  P.S. I Love You

 • Slovensko

  P.S.: Milujem ťa

Drama / Romantický

USA, 2007, 126 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jossie
  ****

  Tohle byl moc milý film. Hillary Swank byla jako Holly krásně křehká, něžná a zranitelná a tolik vnitřně zraněná ze ztráty milovaného muže. Její postupný návrat do života, za pomoci skvělých přátel, mámy, se kterou si nikdy moc nerozuměla a obrovské lásky Gerryho je vlastně podstatou celého filmu. Jen ten konec si mohli odpustit, nebylo ho třeba.(13.7.2008)

 • Fr
  ***

  Tyhle věci se občas stávají. Ne tak často, ale občas jo….. Garry je týpek přesně podle mýho gusta (takovej pohřeb bych chtěl taky!). Jde o romantiku s laskavým humorem, kde vedlejší postavy (hlavně L.Kudrov) připomínají chováním ,,Přátele“ a jsou více než příjemným oživením. Romanticky praštěná H.Swank a pro mě překvapující G.Butler mají od počátku jediný cíl: dojmout! To se jim podařilo. Ne však třeba obsazení ,,náhradníka“ (H.Connick Jr.), jehož postava mi vůbec neseděla. A taky to postupně začala být nuda. Takže jsem vydržel hlavně ze zvědavosti. A odměnou mi byla závěrečná část snímku věnovaná ,,jejich“ seznámení, kterou bych si klidně zopakoval. Kdyby ,,rejža“ vynechal to ,,uprostřed“, mohl jsem zde ,,vrnět“ blahem. Přesto jsou to lepší ***.(29.6.2008)

 • kleopatra
  ***

  Že nebožtíci přejí lásce, to věděl už Billy Wilder, ale ten uměl nějak! opříst sladkou pavučinkou a nějak! rozesmát. I nebožtík Garry se o to pokusil, u mne ale neuspěl, ačkoli se aktéři většinou na plné chrupy usmívali nebo na plné váčky slzeli a při tom se ujišťovali, jak moc pro sebe znamenají. Dialogy místy hloupoučké, scének odjinud kopec, občas podařená replika i celá skeč, ale stejně jsem jednu chvíli hořce zalitovala, že sedím v kině a tudíž se nemůžu natáhnout a spát.(22.3.2008)

 • akisha
  **

  Myslela jsem, že umřu. 78%, cože?! Dvě hodiny, DVĚ hodiny absolutní nudy. Stupňování děje proběhlo způsobem, že jsem od lehkýho znudění přešla přes nevíru až k vzteku a znechucení. Fakt by mě (naprosto upřímně), zajímalo, co se na tom lidem líbí. Dialogy jsou většinou úplně o ničem, Hilary nesympatická, neděje se nic, jen se furt zjevujou Butlerovy flashbacky, aby to bylo "jako ze života", nesměl by o Hilary jevit zájem zřejmě naprosto dokonalej muž a zároveň charizmatickej číšník. Nechci vypadat jako nějaká bezcitná bestie, ale já si prostě furt říkala, že něco takovýho by se v životě nemohlo stát ani omylem. To je sice společný pro většinu romantiky, ale tahle se zároveň vydává za drama o překonání bolesti ze ztráty. Buď se rovnou nechám unášet nereálnou pohádkou, nebo si prožiju nějaký to hořkosladký drama, ale z tohodle plyne, že ztratí-li člověk milovanou bytost, měl by doufat, že mu posmrtně přichystá deset dopisů, díky kterejm za rok najde novou lásku s dalším perfektním mužem, co žije v čarokrásném Irsku. Stokrát radši bych si snad dala nějakou tu Pretty Woman. Navíc pro mě strašně otravná role Lisy Kudrow. Dvě * za fajn Butlera a hlavně za Harryho Connicka, kterej jedinej mi svou rolí a hláškama zpříjemňoval tohle dvouhodinový utrpení.(17.4.2011)

 • Renton
  ****

  Scénář: Richard LaGravenese, Steven Rogers .. Zima... jaro, léto, podzim a zima. Do jednoho roku zarámovaný očistec mladé ženy od své životní lásky, která nedobrovolně odešla. Chytře a citlivě stavěný příběh s velkou porcí romantického odéru, srdceryvně smutných momentů i jemného, elegantního humoru. Skladba vyprávění je sice pozvolná a délka filmu by mola budit rozpaky, naštěstí nejrůznější mezižánrové balancování a přísun děje působí velice vyváženě a nějaké ty slabší chvilky tak naštěstí nehrozí, zkrátka pořád je co posouvat dále a objevovat. Herecká dvojice Gerard Butler & Hilary Swank působí na první pohled velice neotřele až odvážně, zvláště pokud máte, podobně jako já, problém poznat Butlera neoholeného v civilním oblečení (tedy znáte jen z 300) a Swank máte ve škatulce spíše chlapských rolí (Million Dollar Baby, Boys Don't Cry). Jejich spojení přesto funguje, Gerard mě skutečně překvapil přirozeností a Hilary dokáže být krásnou, přitažlivou ženou. Z filmu, mimo sladce bolavé romance, silně dýchá taktéž irská atmosféra a to zejména kvůli mnoha Irským odrhovačkám, whisky, tamní přírodní scenerii i původu spisovatelky (Irka Cecelia Ahern vydala tento svůj knižní bestseller už v jednadvaceti letech, což je, vzhledem k tématu, jistě obdivuhodné). Přes žánrová zařazení, která mohou signalizovat tuctovou záležitost, se každopádně P.S. I Love You vymyká běžné produkci a mnohé rozhodně v ledasčem překvapí, potěší, dojme a pobaví. Pro ženy takřka povinnost.(16.12.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace