P.S. Miluji Tě

P.S. I Love You

P.S.: Milujem ťa

Drama / Romantický

USA, 2007, 126 min

Očekávala jsem nějakou depresivní podívanou o ztrátě velké lásky a místo toho jsem dostala odlehčeně a vtipně pojatý snímek. Hilary Swank je zde skutečně sexy a se šarmantním, osvaleným Gerardem Butlerem jim to spolu sluší. Výborný scénář i obsazení vedlejších rolí.(9.1.2013)

Nápaditý scenár ktorý je pekne a sympaticky zahraný obzvlášť Gerardom Butlerom ktorému ale milo sekunduje Hilary Swank. Milé, pekné, romantické. P.S: Gerardov hlas je dosť hustý.(16.9.2011)

Geniální scénář. Určitě doporučuji, film hodně překvapil. Každý den psaníčko po smrti, malinko děsivé, ale trochu černého humoru neuškodí. Hlavní herci na jedničku, jen mi tam nesedlo pár vedlejších herců, ale to je problém minimální. ( Hodnocení: 8/10 )(6.6.2012)

• Hellboy

Dobrý nápad, příšerné provedení. Tohle jde úplně mimo mě... Hilary Swank se mi nelíbí a Gerard Butler by se měl držet testosteronových rolí (ačkoliv má samozřejmě talent i na jiné žánry:)(28.12.2007)

Tak si říkám, teď to skončí, bude to dojemné, ale celkem pěkné - a následuje jedna z největších WTF scén roku - ne nebude to láska, ale přátelství. Ehm ehm. Tim vyhoděj půlku filmu oknem ven a William, na poměry americký romantiky docela normální chlap, se s tim spokojí. Co to jako tento??? Půjdeme na to přes plusy a mínusy. +: Hudba, několik vtipných scén (na jezeře), docela civilní, Hillary byla k sežrání (vzpomínka na vystoupení na pódiu - málem jsem slintal až na plátno). -: Docela dlouho mi trvalo se do filmu nějak pořit (asi prvních 30 minut mě skoro nechytlo), už zmíněný konec, několikanásobná připomínka teploušů (asi je to teď předepsaný), poznatek, že v americkym filmu se chlap musí vždycky omlouvat ženský, aniž by za něco mohl, Butlerovy ozdoby (na chlapy s řetězama a náramkama jsem alergickej). P.S. Přátelství mezi chlapem a ženskou neexistuje.(23.12.2007)