poster

P.S. Miluji Tě

 • USA

  P.S. I Love You

 • Slovensko

  P.S.: Milujem ťa

Drama / Romantický

USA, 2007, 126 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Aluska88
  ****

  Očekávala jsem nějakou depresivní podívanou o ztrátě velké lásky a místo toho jsem dostala odlehčeně a vtipně pojatý snímek. Hilary Swank je zde skutečně sexy a se šarmantním, osvaleným Gerardem Butlerem jim to spolu sluší. Výborný scénář i obsazení vedlejších rolí.(9.1.2013)

 • Shit
  ****

  Nejsem si jistej jestli to je to co z toho tady všichni dělaj. Určitě to je výbornej film, ale že by to byla nějaká milá romantika? Ne, to mi neřišlo, podle mě je to daleko víc drama a smutný než že by to člověka nějak potěšilo a zvedlo náladu, ale pravde je, že i romantický části se tady najdou a ty jsou fakt milý. JInak samozřejmě Hilary Swank opět skvělá a k ní dobrej Gerard Butler, i když sem v něm pořád viděl Leonidase a to jeho "This is Sparta".(30.3.2008)

 • Lavran
  ****

  Snímeček, který svou upřímností musí potěšit snad úplně každého (btw: v tomto ohledu má blízko k Lásce nebeské). Je totiž vtipný i smutný, sladkobolný i uvolněný, lehce stravitelný i emocionálně výživný. Jen ten konec se příliš nevyvedl...(4.6.2008)

 • T2
  ****

  Rozpočet $30miliónovTržby USA $53,695,808Tržby Celosvetovo $156,835,339Tržby za predaj DVD v USA $29,120,279 //počet predaných kusov 1,907,913║ Veľmi príjemný film s podmanivou atmosférou. /80%/(18.1.2010)

 • Matty
  ***

  Těžké si stěžovat na film, který už svým názvem jakoby varoval „nejsi-li vysoce citlivá, zhruba třicetiletá žena, které sleduje Poštu pro tebe z jiných důvodů, než je sebetrýzeň či sociologický výzkum, miň mě“. K dobrovolnému zhlédnutí jsem se rozhodnul po zkušenostech s jinými, převážně jihokorejskými plačtivými melodramaty, jimiž vyvolané slzy měly příjemně očistný efekt. Peesko je bohužel přitažené za vlasy buď příliš, nebo nepříliš. Příliš precizní načasování záhrobních dopisů… pominu. Jestli Gerry před smrtí prodal nějaký orgán, aby na celou záležitost měl peníze… pominu. Že jsou všichni (dva) Irové podáni jako věčně nezadaní zoufalci, vyčkávající poslušně příjezdu princezny z Ameriky… pominu. Ale nemohu pominout nefér přístup k ženám, o nichž a pro něž by to celé mělo být. Závislost hrdinek na jejich mužských protějšcích je výsměchem slovu emancipace. Holly (Hilary Swank víc sluší vážnější role) se otrocky řídí příkazy možná milého, leč zesnulého, její dvě kamarádky bez výhrad akceptovaly, co se od nich čeká – najít si partnera a zplodit dítě – pročež hledají partnera/plodí děti. Největší tragédie Holly tedy spočívá v jejím osamocení a s tím související nemožností zachovat rod. Ad absurdum je fixace hrdinek na muže dohnána na loďce, kdy jsou po ztrátě vesel schopny jenom sedět a křičet, dokud neumrznou, nebo se pod vlivem „ponorky“ vzájemně nezardousí (zvolené řešení je samozřejmě humánnější a filmovější). Od většího cynismu mne dlouho odrazovala atypicky dlouhá otevírací scéna filmu, kdy o ústředním páru vtipně a bez zábran zvíme většinu podstatného. Celou ji završuje vystřelené oko a nakopnutý palec, s krásnou nenuceností narušující v jiných filmech nenarušitelnou atmosféru, jež předchází dokonalému milostnému aktu. S vyhlídkou více takových momentů jsem se dobral konce a zjištění, že nakonec vážně jde jenom o sladce malinovou červenou knihovnu. P.S., Nezlob se, ale víc než tebe miluji Můj život beze mne. 65% Zajímavé komentáře: k212, mm13, ScarPoul, PetaBlack, Skleni(7.10.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace