P.S. Miluji Tě

P.S.: Milujem ťa

Drama / Romantický

USA, 2007, 126 min

• Bart

Když pominu skvělé herecké výkony H. Swank, K. Bates a L. Kudrow, film mě nijak nezaujal. Čím taky? Když si odmyslím chabý scénář se stupidními dialogy, postavu totálního magora Daniela (H. Connick Jr) a celkovou neskutečnou nudu, zůstanou mi už jen ty herecké výkony. Film mě ani trochu nedojal a nepobavil.(24.8.2008)

Je to sice sladkobolný doják jak poleno, ale já se občas ráda nechám dojmout a tenhle film jsem komplet celý probrečela a některé momenty na mě hluboce zapůsobily.(5.12.2007)

Sakra, tak tohle se mi nestalo ani nepamatuju, abych probrečela téměř celý film! Ach jo, bylo to sice kýčovité, až to bolí, ale nějak mě to dostalo. PS: nevylučuju, že za mé přecitlivělé rozpoložení může pms a ne R. LaGravenese :-)(19.7.2008)

Hilary Swank - (Holly) +++ Gerard Butler - (Gerry) +++ Lisa Kudrow - (Denise) +++ Gina Gershon - (Sharon) +++ James Marsters - (John) +++ Kathy Bates - (Patricia) +++ Harry Connick Jr. - (Daniel) +++ Hudba: John Powell +++ (Videl v kine 29.01.2008) +++ Nemecka Cinema - 75%(20.9.2010)

• Nathalie

P.S. Už nikdy nechci vidět kšandy a Hillary Swank v romantickém dojáku. Ubohá Cecelia Ahern, takhle znásilnit její milou irskou plážovou předlohu...Disgusting.(23.4.2008)