Surfaři

USA, 2007, 88 min

Jonah Markowitz

Jonah Markowitz

Joseph White

Asi jsem čekal něco víc, protože tento počin ve mě moc nezanechal. Hold další Zkrocená hora či Modlitby za Bobbyho už nejsou na jídelním lístku :-) ... Vesměs je to kvalitně natočený film. Skvělá kamera. Skvělá hudba. Ale samotný příběh mohl být údernější. Prostě pro mě průměrný snímek, kvalitově vystačující, ale obsahově postrádající.(30.6.2010)

• Kamca_

Od filmu jsem čekala mnohem víc kvůli procentům, které to tady má. Ale nějak mi to nepadlo do noty. Dost jsem se nudila, a proto dávám jen 40%.(3.11.2012)

Jo, hodně dobrý záležitost, nečekal bych, že něco jako tohle by mě mohlo kdy bavit.(25.8.2009)

• Molly

Takhle průměrnou romanťárnu s tuctovými dialogy jsem - navnaděná vašimi nadšenými ohlasy - rozhodně nečekala. Téma sbližování zkušeného muže se zmateným chlapcem je samo o sobě zajímavé, aby však zanechalo hlubší dojem, musel by být scénarista invenčnější a odpustit si některá otravná klišé (možný spoiler: ukončím vztah, následně zjistím, že mi přítel podal přihlášku na školu a já prozřím - záleží mu na mě, je to ten pravý etc. - nudaaa!), od věci by nebylo ani víc rozpracovat jednotlivé charaktery - já bych třeba ráda poznala i odvrácenou tvář hlavních hrdinů, kteří jsou divákům představováni jako dobrota sama - nudaaa podruhé. U mě holt surfaři dobrou vlnu nechytli. Třeba příště.(11.8.2010)

Nádherný film o lásce dvou mužů. Nebyl ani nudný ani vulgární. Jemné, přijemné, a chvilkami vážně roztomilé. Pro mě příjemné překvapení. Herci byli hezcí a příjemní. A celková atmosféra byla okouzlující.Možná jsem divná a ujetá, ale filmy s homosexuály patří mezi mé oblíbené. A tento je jeden z nejlepších.(29.6.2009)