poster

Surfaři

 • USA

  Shelter

Drama / Romantický / Sportovní

USA, 2007, 88 min

Režie:

Jonah Markowitz

Scénář:

Jonah Markowitz

Kamera:

Joseph White
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Stanislaus
  ***

  Asi jsem čekal něco víc, protože tento počin ve mě moc nezanechal. Hold další Zkrocená hora či Modlitby za Bobbyho už nejsou na jídelním lístku :-) ... Vesměs je to kvalitně natočený film. Skvělá kamera. Skvělá hudba. Ale samotný příběh mohl být údernější. Prostě pro mě průměrný snímek, kvalitově vystačující, ale obsahově postrádající.(30.6.2010)

 • Kamca_
  **

  Od filmu jsem čekala mnohem víc kvůli procentům, které to tady má. Ale nějak mi to nepadlo do noty. Dost jsem se nudila, a proto dávám jen 40%.(3.11.2012)

 • Torision
  ****

  Jo, hodně dobrý záležitost, nečekal bych, že něco jako tohle by mě mohlo kdy bavit.(25.8.2009)

 • Molly
  **

  Takhle průměrnou romanťárnu s tuctovými dialogy jsem - navnaděná vašimi nadšenými ohlasy - rozhodně nečekala. Téma sbližování zkušeného muže se zmateným chlapcem je samo o sobě zajímavé, aby však zanechalo hlubší dojem, musel by být scénarista invenčnější a odpustit si některá otravná klišé (možný spoiler: ukončím vztah, následně zjistím, že mi přítel podal přihlášku na školu a já prozřím - záleží mu na mě, je to ten pravý etc. - nudaaa!), od věci by nebylo ani víc rozpracovat jednotlivé charaktery - já bych třeba ráda poznala i odvrácenou tvář hlavních hrdinů, kteří jsou divákům představováni jako dobrota sama - nudaaa podruhé. U mě holt surfaři dobrou vlnu nechytli. Třeba příště.(11.8.2010)

 • Tereza666
  *****

  Nádherný film o lásce dvou mužů. Nebyl ani nudný ani vulgární. Jemné, přijemné, a chvilkami vážně roztomilé. Pro mě příjemné překvapení. Herci byli hezcí a příjemní. A celková atmosféra byla okouzlující.Možná jsem divná a ujetá, ale filmy s homosexuály patří mezi mé oblíbené. A tento je jeden z nejlepších.(29.6.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace