poster

Surfaři

 • USA

  Shelter

Drama / Romantický / Sportovní

USA, 2007, 88 min

Režie:

Jonah Markowitz

Scénář:

Jonah Markowitz

Kamera:

Joseph White
 • magnolia
  ***

  no, čtyři hvězdičky tomu prostě nedám. rozhodně ne jenom proto, abych dokázala svou svobodomyslnost. film musí i nějak "vypadat". kdyby tam místo homo- hrála hetero-dvojice, tak by to tu mělo o dvacet procent míň. jestli chcete vidět něco kvalitnějšího, zkuste: mannen som elsket yngve.(12.1.2011)

 • BoredSeal
  ***

  Je to obyčejnej film o homosexuálovi z malýho města, můžete to pustit mamince, sestře nebo homofobnímu taťkovi. Příběh je jednoduchej, osvěžuje ho právě gay tématika a pár celkem pěknejch kluků. Další Zkrocenou horu ale rozhodně nečekejte.(24.11.2009)

 • lena60
  odpad!

  V podstatě souhlasím s komentářem uživatele jendamaty. Pravděpodobně veškerá kvalita filmu byla zničena otřesným dabingem, čemuž ovšem až tak moc nevěřím. Abych se přesvědčila, v nejbližší době se na film podívám znovu v originálním znění, a pak mé nelichotivé hodnocení k libosti jednoho zdejšího rozhořčeného uživatele možná změním.(28.11.2010)

Nastala chyba při přehrávání videa.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace