poster

Na půdě aneb Kdo má dneska narozeniny?

 • Slovensko

  Na povale alebo Kto má dnes narodeniny

 • anglický

  In the Attic or Who Has a Birthday Today?

Animovaný / Pohádka

Česko / Slovensko / Japonsko, 2009, 73 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • M.Macho
  *****

  Pozoruhodně melancholický kousek, jehož atmosféra jako báseň podobna kajaku razila peřeje medu. Skvostné nápady, skvělá hudba Michala Pavlíčka a výborný výběr hlasů činí z Půdy citovou hitovku - hitovou citovku čeksého animovaného filmu. Půda jako tajuplné místo, jejíž pilíře stojí pevně jako konstrukce příběhu epického fantasy s vymazlenými postavičkami. Dokanlé v každém směru...(2.8.2009)

 • Slarque
  ****

  Opravdu nádherná animovaná pohádka, která okouzlí výborným technickým zpracováním i samotným příběhem. Jeho hrdinové jsou sice poněkud ošuntělí a zflikovaní, ale o to životněji vypadají ve srovnání se všemi těmi 3D nesmysly, které zhusta nemají příběh ani srdce (90%).(15.5.2009)

 • Rosana
  *****

  Pškná akční pohádka velmi umělecky a originálně vyrobená. Nemám výhrad. Na filmu je vidět, že animátoři si celé dny hráli a bavili se a čiší to z toho filmu. Ne jako z těch amerických filmů, které chtějí vytřískat co nejvíc peněz za co nejkratší dobu a pro animátory ej to jen rutina a dřina.(3.8.2009)

 • bassator

  45th KVIFF 2010 - CZECH FILMS 2009-2010 - České filmy 2009-2010 (Na půdě aneb Kdo má dneska narozeniny? / IN THE ATTIC: WHO HAS A BIRTDAY TODAY / Na půdě aneb Kdo má dneska narozeniny?)(23.8.2011)

 • cunesk8
  ****

  Výborná česká pohádka rozvíjejí dětskou fantazii. nádherná animace, trošku obyčejný príběh. 70%(15.6.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace