George Stobbart

Sympatická, pohodová zombie komédia o vojakoch, ktorí padnú v boji, no po kontakte s podivným škorpioním jedom ožívajú a stávajú sa z nich zombíci s rôznorodými chúťkami. Jedným z nich je aj Dean Cain (ex-Superman), ktorému však ostane zachované celé vnímanie a tak sa stáva iba o niečo studenším a silnejším človekom. Onedlho si ako parťáka naberie ukecaného černocha a spolu vytvoria sympatickú buddy dvojku, ktorá sa vydáva na cesty, aby zistila čo sa deje, kým sa to vo svete zombíkmi premnoží. Hoci ide o nenápadný, nenáročný snímok, je veľmi príjemne pozerateľný, zábavný, dobre spracovaný a nebyť zvoľnenia v trochu slabšej druhej polovici, dal by som zrejme aj vyššie hodnotenie. ()

Mordenroth

Pozor! Niektoré druhy škorpiónov môžu spôsobiť, že sa z vás stanú nemŕtvi... Akčná zombie komédia z prostredia americkej armády s úsmevnými gore scénkami (do zelena sfarbená krv pôsobí celkom netradične), zopár hláškami a zachrípnutým Peterom Greeneom v úlohe šialeného doktora. Na televízny film veľmi slušné. ()