Tento seriál je vážnější a dramatičtější verzí Milionového závodu. Skvěle propracované charaktery, dobré dvojice/trojice či jednotlivci, kteří se v autech honí skrz Ameriku za pohádkovou výhrou, prožívají svoje vlastní příběhy, které nenudí a jsou chytlavé, snad až na jeden (žena s dítětem). Nathan Fillion v netradiční nehláškující roli bez šmrncu (jako například v seriálu Castle kde celý seriál stojí na něm) je dobrý i když zrovna nehraje šviháka a s vtipnou hláškou nejde daleko. Kristin Lehman nesympatická, snad jako jediná postava se mi nelíbila. Zbytek herců - bez jediné výtky. Škoda, že bylo natočeno jen 6 epizod, mělo to rozhodně na víc. Vtipné je, že sedmá epizoda, která to všechno měla uzavřít (měl to být mnohem delší seriál) nebyla ani natočena.(8.5.2009)

--- 1. SÉRIE --- Další z řady hodně nadějných projektů, které stanice FOX zabila tím, že je předčasně utnula. V Drive se tak stalo po šestém díle a to právě v době, kdy se děj teprve začal opravdu rozjíždět a zamotávat. Ano, pár nelogičností by se našlo, ale ty neubírají na faktu, že Drive byl svým námětem hodně originální a skvěle mixoval Lost, Rat Race a dobrý akční film. Do toho výborné herecké obsazení s Nathanem Fillionem v čele a příjemnou Emmou Stone. Škoda, přeškoda, troufám si říci, že jednou z toho mohl být i kult. Hodnocení seriálu: 4/5(27.9.2012)

• Ilicka

Po prvním dílu nezaujalo. Uložit k ledu na dobu neurčitou.(19.1.2010)

Nerozkoukat, nerozkoukat, nerozkoukat! To si opakujte vždy, když půjdete okolo. Ne, že by to bylo špatné, ono je to hlavně neukončené a koukat jakýkoliv příběh pouze do půlky, to vás akorát spolehlivě vytočí. Samotný koncept s xmilionovým závodem, kde někteří jdou po penězích, někteří pouze chtějí svůj starý život a někteří mají za lubem uplně něco jiného je zajímavý a dává seriálu slušný heat. Akorát by to chtělo nějakou logiku. Většina závodníků neustále řeší uplně něco jiného, než závod, a tak si člověk pořád říká, že kdyby někdo prostě jel, tak to musí vyhrát s prstem v nose. Jenže jak vyhrát? Vždycky se akorát dostane indicie a přehršel času (S těmi všemi aktivitami okolo ho rozhodně nemohlo být málo) k dosážení dalšího checkpointu. Dojet jako první neznamená v konečném důsledku nic převratáného a ani poslední nekončí (I když by to pro něj možná bylo lepší). S tímhle přístupem by tam mohli jezdit do skonání věků...výletovým tempem. Některé postavy jsou zajímavé (Alex, bratři, Violet a její táta), některé méně (Voják a jeho prolhaná přítelkyně) a některé vůbec (černošky, bloncka). Chyběl mi nějaký pořádný záporák, někdo kdo by se skutečně zaměřil na ten závod a nevymýšlel nesmysly. Každopádně postav je pár (aspoň těch představených), ale zakopávají o sebe takovým způsobem, jako kdyby závodili na dopravním hřišti. // Nejoblíbenější postava: Alex Tully // 65%(22.6.2011)

Zajímavý seriál z automobilového prostředí plný pletich velkých společností, které mají vše pod palcem. V okamžiku když došlo ke zlomu a vše se začalo ujasňovat a vytřibovat byl seriál ukončen a to je celkem škoda. Jelikož to bylo docela zábavná a nadupané rychlím střihem a rychlímy vozy.(4.11.2009)