Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Shadwell
  ***

  Gratuluji polistopadovému filmu k 19. narozeninám. Jak známo, je to věk post-puberty, a tím lze vysvětlit nutkavé humpolácké shazování autorit (Vesničko má středisková) i sebestředné producírování se (Ivan Trojan). Je to však i věk mládí a s ním spojených nadějí.(21.10.2008)

 • FlyBoy
  **

  I´m not interested in…we know a lot of better outsiders...(29.12.2009)

 • Galadriel
  ***

  Václav na mě působil z jedné strany tak, že byl natočený proto, aby mohl Ivan Trojan dostat dalšího Českho lva. Přesto jde i jinak o na naše poměry poměrně zajímavý film, přecházející u počáteční tragikomedie ke skutečnému, citlivě natočenému dramatu. Kromě excelujícího Trojana zaujme i zbytek hereckého obsazení, skvělá kamera a velmi zajímavá hudba Jana P.Muchowa... 60%(25.4.2008)

 • Skejpr
  ***

  Bál jsem se citového vydírání a to se naštěstí nekonalo, přesto je z Václava cítit kalkul, tématem počínaje a obsazením Ivana Trojana (a proklamováním českého Foresta Gumpa) konče. Film není nezajímavý, ale až v poslední třetině opravdu nadchne. A Trojan není nakonec nikterak úchvatný, skutečným králem filmu je Jiří Lábus.(10.12.2007)

 • Tuxedo
  ***

  Vejdělek překvapil a v režijním žebříčku opět o kousíček postoupil. Jeho třetí film už působí celistvěji (ačkoliv to bude z větší části zásluha Marka Epsteina) než ty předchozí a Ivan Trojan hraje perfektně. Vtipné momenty skvěle podtrhuje Muchova hudba, dramatické momenty už fungují hůře, především v závěru. 7/10(8.12.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace