poster

Můj pes Skip

 • USA

  My Dog Skip

 • Slovensko

  Môj pes Skip

Drama / Rodinný / Sportovní

USA, 2000, 95 min

 • Skejpr
  ****

  Tenhle film byl po dlouhé době (a zase asi na dlouhou dlobu) jediným, který mne dojal opravdu k slzám. Nejedná se o žádnou juchandu, ale o velice citlivý, a místy dost smutný film, stylově dokonale zvládnutý, herecky zajímavě obsazený, především Wilson překvapil, a jenom kůli poněkud pomalejšímu tempu dávam "pouhé" silnější 4 hvězdičky(29.3.2006)

 • Handle
  **

  Tyhle filmy jsou sice na jedno brdo, ale většinou to stejně funguje. Tohle na mě ale nějak nezapůsobilo, nevím proč. Hodně jsem se nudil...(30.10.2009)

 • Dan9K
  ****

  Tenhle film jsem viděl několikrát a nikdy jsem se neubránil slzám. Spolu se Zelenou mílí to jsou jediné dva filmy, kterým se to podařilo. Nejsilnější byl snímek v době, kdy byl můj nejmilejší pes v životě již hodně starý a představoval jsem si, že je to on místo Skipa. Já vim, je to trochu sobecké, ale i tím si film vysloužil čtyři hvězdičky. Obsahově to možná není příliš světoborné, ale dojemnější film aby člověk pohledal.(22.6.2005)

 • Lokutus
  ****

  Rozhodně o něco málo víc než jen film o dospívání a o přátelství mezi člověkem a věrnou němou tváří... Velmi okouzlující, jemný, milý i smutný film, který pohladí po duši a zanechá za sebou velmi příjemný a kladný dojem, ještě umocněný i krásnou gumpovskou hudbou Williama Rosse....(24.9.2002)

 • JohnnyD
  **

  Žiaden Spielberg, Stand by Me, ani Super 8 sa nekoná. Toho pátosu a strašných detských hercov tu bolo príliš. Ale Kevin Bacon je riadny chlap.(13.10.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace