Ženy

Ženy

Komedie / Drama

USA, 2008, 109 min

• Hellboy

Skutečně nepovedený film, který se bude líbit jen velmi malému okruhu divaček. Scénář je nudný a hloupý a ačkoliv se herečky docela snaží, výsledek je žalostný. Film je příliš dlouhý a ve vážných scénách selhává. Distributor se nám snaží namluvit, že jde o "vtipnou a jiskřící komedii o současných ženách," ale to je blbost. Nic z toho ve filmu není. Vtipné to není, jiskřící také ne a o současných ženách? Spíš současných slepicích. Záliba v módě, která vrcholí na módní přehlídce mě naprosto znechutila a životy většiny postav opovrhuji. Sám nevím, za co dávám 1*. 30%.(31.10.2008)

• hippyman

ufff, no opotil jsem se z toho slušně, ale naštěstí už je to za mnou... ani se snad nebudu moc rozepissovat, tohle může snad stvořit a ocenit jenom ženská. prachbídná slátanina, afektovaný herečky, feministickej scénář. rychle nějakej testosteronovej film, abych dohnal hladinku! 30%(24.11.2009)

Rozpočet $16miliónovTržby USA $26,902,075Tržby Celosvetovo $50,042,410Tržby za predaj DVD v USA $10,000,753 //počet predaných kusov 512,553(18.5.2010)

• Deimos

TV/// Obsazení 5/10 Děj 3/10 Hudba 4/10 Prostředí 3/10/// +Meg Ryan, Eva Mendes a těšil jsem se na Carrie Fisher, všimli jste si, že v tomto filmu jsou samé ženy? -jistě že všimli, je to film o nich, je to film pro ně/// Osobně by mě ale nebavilo koukat na film o chlapech, možná kdyby se jednalo o sex, fotbal, ženy, ale bez žen by asi ani jedno na obrazovce dost dobře nešlo, snad jen ten fotbal a to by mě asi nebavilo, proto chápu zdejší tak nízké hodnocení, zřejmě i od žen, které tento snímek taky nebavil. Pokud je opravdu jediné zajímavé na tomto filmu, že sleduji jestli se tam neobjeví alespoň jediný muž a tento zájem mi vydrží až do konce, tak je rozhodně něco v nepořádku. Ne se mnou samozřejmě, ale s tímto filmem. A nikdo mi neříkejte že to nejde udělat dobře, vtipně, kvalitně a zajímavě (Sex ve městě). Sice zde hrdinky měli razantně méně času si vás získat, ale o to víc se měli tvůrci snažit./// Celkem 36%///(20.1.2011)

• selfesteem

Poněkud mě jímá hrůza z těch ženských všude kolem, vůbec se na to nekoukalo příjemně. Nic se prostě nemá přehánět. Pořád mi tam něco chybělo, a jak jsem to "NĚCO" pořád hledala, poměrně mě to vyčerpalo. Hledala jsem zkrátka muže. Muž prostě patří k ženě, a tenhle svět není jen ženský nebo jen mužský. Musí tu být rovnováha, aby všechno bylo přirozené. Tenhle film přirozený nebyl, jen užvaněný, hysterický blábol. Už nikdy víc.(4.6.2010)

• - Zlatá malina - Nominace: Nejhorší herečka (A. Bening, E. Mendes, D. Messing, J. P. Smith, M. Ryan). (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Když se plánovalo natáčet v Bostonské veřejné knihovně, měly být všechny portréty a busty mužů nahrazeny ženskými protějšky, nicméně tato scéna nebyla realizována. (HellFire)

• - Film The Women z roku 1939 je černobílý. Jediná barevná scéna je módní přehlídka. Tady je tomu naopak. Na módní přehlídce jsou jen černobílé šaty a odehrává se v místnosti s minimem barev. (Elisebah)