Ženy

Women, The

Ženy

Komedie / Drama

USA, 2008, 109 min

Naprosto nechapu hodnoceni uzivatelu, ktere tomuto filmu tady davaji, to same na IMDB. Podle Vas je to film naprosto podprumerny, vhodny maximalne na nedelni zaprsene odpoledne. Ja od nej take moc necekal a sel jsem na nej v podstate jen jako doprovod, pricemz se mi nakonec dostal dokonale pod kuzi a znamkuju takrka na vybornou. Je to film, ve kterem neni zaber ani na jednoho chlapa, je to film prospikovany neskutecnym mnozstvim vtipu a inteligentniho humoru. Dalo by se rici, ze parazituje na Sexu ve meste, ale neni to az tak pravda. Tady nedochazi jen ke zrade ze strany muze, ale take nejlepsi kamaradky, film plny zenske logiky, ktera ale chlapovi skutecne ucaruje, protoze si mnohdy rekne (ted mi damy prominte), ze neni mozne, aby byla tak blba :D. Tech scen je tam ale opravdu jen par a spise bude chlap obdivovat, s jakou raznosti a bravurou se dokazou vyporadat s jinymi zivotnimi problemy. A jedna hlaska za vsechny na konec: Nemirte na me s jeji vaginou, je nabita (to kdyz jeji kamoska zrovna rodila :D ). PS: Meg Ryan opravdu tak dlouhe vlasy neslusi :(...(16.12.2008)

• imf

Byl to porod. TEN porod. :)(26.12.2008)

• AngelAngie

Vysílalo HBO... // Nesmírně hloupý a zcela zbytečný film, který by klidně mohl mít to hvězdné obsazení ještě 100x větší a stejně by to byla odporná blbost úplně o ničem.(18.11.2009)

Překvapení. Čekal jsem totiž cypovinu ve stylu Sex ve městě ale dostalo se mi vcelku snesitelné komedie, která místy chce být dramatem. Nebo dramatu, které chce místy být komedií? Sám nevím, protože to ani film pořádně neví. Ale to je vlastně jedno, protože se to dalo snést, na Evu Mendes se krásně koukalo, speciálně v tom prádélku a přežil jsem to více méně bez následků. Sice pochybuju, že bych tohle ještě někdy potřeboval vidět, ale na jedno zhlédnutí, když nevíte, co s časem… proč ne? 50 %.(5.9.2011)

• moviesfan

,,Ženy" se sice tváří jako komedie, ale mně tak tento film nepřipadá. Až na pár světlých momentů snímek nevystoupí z jakési šedi, která prostupuje celý film a téměř nebaví. Víceméně jsem se bavil až při závěru. Na druhou stranu je tento film o ženách a muži se zde vůbec nevyskytnou, resp. jsem si žádného nevšiml:) Proto mé oko bylo navýsost spokojené. Tedy při pohledu na Evu Mendes v kabince určené pro zkoušení spodního prádla. Samozřejmě nejen na ní se dalo dívat. Ovšem toto se týká jen hereček, filmu jako takového už ne.(3.1.2009)

• - Stejně jako v původní verzi z roku 1939, i v této verzi z roku 2008 hrají ve filmu pouze ženy. (HellFire)

• - Role Mary Haines a Crystal Allen si měli zahrát Annette Bening a Uma Thurman. Mirian Aarons a Peggy Day mohli zase ztvárnit Lisa Kudrow a Anne Hathaway, ale role byly vyškrtnuty ze scénáře. (HellFire)

• - Když se plánovalo natáčet v Bostonské veřejné knihovně, měly být všechny portréty a busty mužů nahrazeny ženskými protějšky, nicméně tato scéna nebyla realizována. (HellFire)