Ženy

Ženy

Komedie / Drama

USA, 2008, 109 min

• Nathalie

Tahle slepičí polévka působí dojmem, že vyhynuli muži. Po její konzumaci se budete modlit, aby vyhynuly ženy. 30%(13.10.2008)

• rikitiki

Nepříjemný film, všechny ženy se v něm chovají jako hysterky. /16. 1. 12./(15.1.2012)

Meg Ryan převzala roli po Normě Shearer, Annette Bening po Rosalind Russell a Eva Mendes po Joan Crawford. S tím se nevyrovnám, dokud se nevyrovnám s předlohou.(25.8.2015)

• Rosaviva

Hm, trailer vypadal v celku dobře. Ale to je asi tak všechno.(15.11.2009)

• Hellboy

Skutečně nepovedený film, který se bude líbit jen velmi malému okruhu divaček. Scénář je nudný a hloupý a ačkoliv se herečky docela snaží, výsledek je žalostný. Film je příliš dlouhý a ve vážných scénách selhává. Distributor se nám snaží namluvit, že jde o "vtipnou a jiskřící komedii o současných ženách," ale to je blbost. Nic z toho ve filmu není. Vtipné to není, jiskřící také ne a o současných ženách? Spíš současných slepicích. Záliba v módě, která vrcholí na módní přehlídce mě naprosto znechutila a životy většiny postav opovrhuji. Sám nevím, za co dávám 1*. 30%.(31.10.2008)