poster

Ženy

 • USA

  Women, The

 • Slovensko

  Ženy

Komedie / Drama

USA, 2008, 109 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • NinadeL
  ***

  Meg Ryan převzala roli po Normě Shearer, Annette Bening po Rosalind Russell a Eva Mendes po Joan Crawford. S tím se nevyrovnám, dokud se nevyrovnám s předlohou.(25.8.2015)

 • Premiere_*
  **

  Až bude někdy o víkendu pršet a Ženy poběží v televizi, dá se na ně snad při žehlení koukat. Ještě že nežehlím.(4.11.2008)

 • Slarque
  **

  Nic roztažené skoro na dvě hodiny. Komedie znamená, že se to nedá brát vážně. Drama značí, že to není k smíchu. Jakoby film kladl otázku Dá se natočit film ze současného velkoměsta kompleně bez mužů, aby to nevypadalo jako křeč? a přitom v souladu se svými hrdinkami zavrhl definitivní odpovědi typu ano či ne a skončil nejistým konstatováním Snad ano, jen nevíme jak na to.(10.2.2009)

 • T2

  Rozpočet $16miliónovTržby USA $26,902,075Tržby Celosvetovo $50,042,410Tržby za predaj DVD v USA $10,000,753 //počet predaných kusov 512,553(18.5.2010)

 • freddy
  ***

  Vlastně ani nevím, co jsem čekal, možná nějaký pokus o napodobení Sexu ve městě, možná nějaké komediální drama o slastech a strastech ženského života, ale rozhodně tedy vím, co jsem nečekal, a to sice že v celém filmu nebude ani jeden chlap, to mě docela překvapilo, nečekal jsem, že tvůrci vezmou ten název tak doslova. Ale jinak vnímám tento film jako docela ucházející, rozhodně to nebylo špatné, některé situace a scény naopak byly atraktivní a zajímavé a se zvědavostí jsem čekal, jak dopadne vztah Mary a Stevena, ale film jako celek vnímám jako spíše průměrnou nebo lépe řečeno mírně nadprůměrnou záležitost, která má své lepší i horší okamžiky a která mi z pozice muže přišla možná až příliš feministická, ale to je jen můj subjektivní dojem. S výjimkou rozvodu hlavní hrdinky se zde vlastně nic zajímavého neřešilo a film mi přišel spíše jako sonda do normálního života většinou normálních žen, ale že by zde byla nějaká myšlenka, něco originálního, něco co by mě donutilo říci si, že jsem viděl zajímavý nadprůměrný film, tak toho jsem se bohužel nedočkal. Pokud se zaměřím na aktérky celého filmu, tak Meg Ryan to pořád sluší, dokonce s těmi delšími vlasy vypadá ještě líp než s těmi kratšími, a všechny herečky zahráli tak nějak bez větších výkyvů. Jako film na jeden všední podvečer to je pohodová záležitost, ale víckrát to vidět nemusím. Jak už jsem napsal, film vnímám jako mírně nadprůměrný, což stačí jen na tři hvězdy.(30.6.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace