Ženy

Women, The

Ženy

Komedie / Drama

USA, 2008, 109 min

Naprosto nechapu hodnoceni uzivatelu, ktere tomuto filmu tady davaji, to same na IMDB. Podle Vas je to film naprosto podprumerny, vhodny maximalne na nedelni zaprsene odpoledne. Ja od nej take moc necekal a sel jsem na nej v podstate jen jako doprovod, pricemz se mi nakonec dostal dokonale pod kuzi a znamkuju takrka na vybornou. Je to film, ve kterem neni zaber ani na jednoho chlapa, je to film prospikovany neskutecnym mnozstvim vtipu a inteligentniho humoru. Dalo by se rici, ze parazituje na Sexu ve meste, ale neni to az tak pravda. Tady nedochazi jen ke zrade ze strany muze, ale take nejlepsi kamaradky, film plny zenske logiky, ktera ale chlapovi skutecne ucaruje, protoze si mnohdy rekne (ted mi damy prominte), ze neni mozne, aby byla tak blba :D. Tech scen je tam ale opravdu jen par a spise bude chlap obdivovat, s jakou raznosti a bravurou se dokazou vyporadat s jinymi zivotnimi problemy. A jedna hlaska za vsechny na konec: Nemirte na me s jeji vaginou, je nabita (to kdyz jeji kamoska zrovna rodila :D ). PS: Meg Ryan opravdu tak dlouhe vlasy neslusi :(...(16.12.2008)

Meg Ryan převzala roli po Normě Shearer, Annette Bening po Rosalind Russell a Eva Mendes po Joan Crawford. S tím se nevyrovnám, dokud se nevyrovnám s předlohou.(25.8.2015)

• FrodoF

Tak tohle rozhodně nebyl film pro mě (ikdyž jsem se párkrát zasmál, ne že ne), ale věřím že některé lidi by to mohlo bavit. Já bych se mnohem radši podíval na adaptaci Bukowského knihy stejného názvu.(3.11.2008)

• moviesfan

,,Ženy" se sice tváří jako komedie, ale mně tak tento film nepřipadá. Až na pár světlých momentů snímek nevystoupí z jakési šedi, která prostupuje celý film a téměř nebaví. Víceméně jsem se bavil až při závěru. Na druhou stranu je tento film o ženách a muži se zde vůbec nevyskytnou, resp. jsem si žádného nevšiml:) Proto mé oko bylo navýsost spokojené. Tedy při pohledu na Evu Mendes v kabince určené pro zkoušení spodního prádla. Samozřejmě nejen na ní se dalo dívat. Ovšem toto se týká jen hereček, filmu jako takového už ne.(3.1.2009)

50% Zdá s mi to, nebo tenhle film víc otrávil ženský než chlapy!?:) Nesmíte to brát moc vážně, jako komedie to docela funguje a pár vtipů se povedlo,Hlavní postavy jsou sice velmi nesympatické husy, ale zas je hrají výborné herečky Jako satira, což byl původní film a divadelní hra, to ale určitě nefnguje. Z tohoto pohledu je to další z nekonečné řady zbytečných remaků.(7.11.2008)

• - Zlatá malina - Nominace: Nejhorší herečka (A. Bening, E. Mendes, D. Messing, J. P. Smith, M. Ryan). (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Role Mary Haines a Crystal Allen si měli zahrát Annette Bening a Uma Thurman. Mirian Aarons a Peggy Day mohli zase ztvárnit Lisa Kudrow a Anne Hathaway, ale role byly vyškrtnuty ze scénáře. (HellFire)

• - Jediný muž, který je ve filmu vidět, se objevuje v bočním zrcátku auta. (Nanien)