poster

Ženy

 • USA

  Women, The

 • Slovensko

  Ženy

Komedie / Drama

USA, 2008, 109 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • golfista
  **

  Když jsem se na tenhle film výhradně o ženách chystal, kouknu na dtb. a ... Cival za *** , KevSpa * ! Tady evidentně není něco v pořádku :) .... Musím říct, že po čtvrthodince bych zabíjel (Civala a všechny ženský - kromě KevSpa :), ale po poslední scéně musím sklonit hlavu a opatrně přiznat 50 % ... Neurazilo, nenadchlo, ale v několika scénách fakt pobavilo.(4.1.2009)

 • choze
  **

  Překvapivě snesitelné, jen strašlivě banální. A s Annette Bening bych si dal říct.(14.6.2009)

 • nunka
  **

  Pekelne žensky ukecené, rozťahané a vlastne dosť o ničom..(6.7.2009)

 • sharky
  ***

  50% Zdá s mi to, nebo tenhle film víc otrávil ženský než chlapy!?:) Nesmíte to brát moc vážně, jako komedie to docela funguje a pár vtipů se povedlo,Hlavní postavy jsou sice velmi nesympatické husy, ale zas je hrají výborné herečky Jako satira, což byl původní film a divadelní hra, to ale určitě nefnguje. Z tohoto pohledu je to další z nekonečné řady zbytečných remaků.(7.11.2008)

 • Cival
  ***

  50%. Skrz naskrz průměrný, uštěbetaný a mě osobně ničím neurážející dámská jízda, která má několik svých momentů (útoky na milenku, Pomstychtivá Eva ve spodním prádle, porodní finále), jinak ale jen klouže po klišé a rodinném sentimentu, v němž výrazně potěší vlastně jen důsledné míjení chlapů a to, že všechny ženštiny mají větší než malé množství osobního kouzla. Mimochodem POMO by už měl zavést tu desetidílnou hodnotící stupnici, páč poslední dobou jsem pořád někde mezi a musím zaokrouhlovat :-((31.10.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace