Ženy

Ženy

Komedie / Drama

USA, 2008, 109 min

• iamek

Neuvěřitelná kravina, která musí nudit i všechny ženy. Trošku trapná kopie Sex ve městě.(29.11.2010)

50% Zdá s mi to, nebo tenhle film víc otrávil ženský než chlapy!?:) Nesmíte to brát moc vážně, jako komedie to docela funguje a pár vtipů se povedlo,Hlavní postavy jsou sice velmi nesympatické husy, ale zas je hrají výborné herečky Jako satira, což byl původní film a divadelní hra, to ale určitě nefnguje. Z tohoto pohledu je to další z nekonečné řady zbytečných remaků.(7.11.2008)

• rikitiki

Nepříjemný film, všechny ženy se v něm chovají jako hysterky. /16. 1. 12./(15.1.2012)

• Deimos

TV/// Obsazení 5/10 Děj 3/10 Hudba 4/10 Prostředí 3/10/// +Meg Ryan, Eva Mendes a těšil jsem se na Carrie Fisher, všimli jste si, že v tomto filmu jsou samé ženy? -jistě že všimli, je to film o nich, je to film pro ně/// Osobně by mě ale nebavilo koukat na film o chlapech, možná kdyby se jednalo o sex, fotbal, ženy, ale bez žen by asi ani jedno na obrazovce dost dobře nešlo, snad jen ten fotbal a to by mě asi nebavilo, proto chápu zdejší tak nízké hodnocení, zřejmě i od žen, které tento snímek taky nebavil. Pokud je opravdu jediné zajímavé na tomto filmu, že sleduji jestli se tam neobjeví alespoň jediný muž a tento zájem mi vydrží až do konce, tak je rozhodně něco v nepořádku. Ne se mnou samozřejmě, ale s tímto filmem. A nikdo mi neříkejte že to nejde udělat dobře, vtipně, kvalitně a zajímavě (Sex ve městě). Sice zde hrdinky měli razantně méně času si vás získat, ale o to víc se měli tvůrci snažit./// Celkem 36%///(20.1.2011)

• petaspur

Po zjištění hereckého obsazení (jediný důvod proč jsem se na to díval) jsem věděl, že pod *** nepůjdu. Film samotný však byl tak dlouho nudný, až jsem mezi všemi těmi "moudry" přišel na to, že žádná z hereček mi zdaleka nepřipadá tak atraktivní, jako před projekcí. Musím přiznat svoji naivitu, protože už dávno vím, že s touto sortou lidí bych si nerozuměl ani v normálním životě.(25.4.2009)