Ženy

Ženy

Komedie / Drama

USA, 2008, 109 min

• selfesteem

Poněkud mě jímá hrůza z těch ženských všude kolem, vůbec se na to nekoukalo příjemně. Nic se prostě nemá přehánět. Pořád mi tam něco chybělo, a jak jsem to "NĚCO" pořád hledala, poměrně mě to vyčerpalo. Hledala jsem zkrátka muže. Muž prostě patří k ženě, a tenhle svět není jen ženský nebo jen mužský. Musí tu být rovnováha, aby všechno bylo přirozené. Tenhle film přirozený nebyl, jen užvaněný, hysterický blábol. Už nikdy víc.(4.6.2010)

• FrodoF

Tak tohle rozhodně nebyl film pro mě (ikdyž jsem se párkrát zasmál, ne že ne), ale věřím že některé lidi by to mohlo bavit. Já bych se mnohem radši podíval na adaptaci Bukowského knihy stejného názvu.(3.11.2008)

• Nathalie

Tahle slepičí polévka působí dojmem, že vyhynuli muži. Po její konzumaci se budete modlit, aby vyhynuly ženy. 30%(13.10.2008)

Překvapení. Čekal jsem totiž cypovinu ve stylu Sex ve městě ale dostalo se mi vcelku snesitelné komedie, která místy chce být dramatem. Nebo dramatu, které chce místy být komedií? Sám nevím, protože to ani film pořádně neví. Ale to je vlastně jedno, protože se to dalo snést, na Evu Mendes se krásně koukalo, speciálně v tom prádélku a přežil jsem to více méně bez následků. Sice pochybuju, že bych tohle ještě někdy potřeboval vidět, ale na jedno zhlédnutí, když nevíte, co s časem… proč ne? 50 %.(5.9.2011)

• hellstruck

Nesrovnávat prosím se Sexem ve městě, jediné co mají tyhle dva kousky společného tak je New York a "dámské"téma. Tady to však není pojato tak vtipně, avšak Meg Ryan to konečně docela sluší a je i sympatická, zato držkatá Mendes ZASE hraje nevěrnou poběhlici. Čím to asi bude,hmm..(10.12.2011)

• - Stejně jako v původní verzi z roku 1939, i v této verzi z roku 2008 hrají ve filmu pouze ženy. (HellFire)

• - Když se plánovalo natáčet v Bostonské veřejné knihovně, měly být všechny portréty a busty mužů nahrazeny ženskými protějšky, nicméně tato scéna nebyla realizována. (HellFire)

• - V pozdních letech sedmdesátých byl plánován remake originálu z roku 1939, kde měli hrát Jane Fonda, Barbra Streisand a Faye Dunaway, ale nikdy nepadla první klapka. (HellFire)