Ženy

Women, The

Ženy

Komedie / Drama

USA, 2008, 109 min

Film od ženy, o ženách, a hlavně pro ženy! I když jak se tak dívám, tak nám, chlapům, se to líbilo mnohem víc! Není tam ani jeden mužský, působí to feministicky až sufražetsky, ale celá hlavní posádka v čele s Meg Ryanen to celý zvládá!(24.12.2008)

• Nathalie

Tahle slepičí polévka působí dojmem, že vyhynuli muži. Po její konzumaci se budete modlit, aby vyhynuly ženy. 30%(13.10.2008)

50% Zdá s mi to, nebo tenhle film víc otrávil ženský než chlapy!?:) Nesmíte to brát moc vážně, jako komedie to docela funguje a pár vtipů se povedlo,Hlavní postavy jsou sice velmi nesympatické husy, ale zas je hrají výborné herečky Jako satira, což byl původní film a divadelní hra, to ale určitě nefnguje. Z tohoto pohledu je to další z nekonečné řady zbytečných remaků.(7.11.2008)

Niekde som čítal, že ak chcete "dostať" nejakú ženu, zoberte ju na DIABOL NOSÍ PRADU. A takmer rovnako pôsobí aj tento film - sú tam všetky tie veci, po ktorých ženy túžia a ktoré vedia, že nikdy mať nebudú... Krásne herečky, vyvarený scenár a ono sa na to celkom dobre pozerá. Prade som dal štyri šutre kvôli Meryl, tu nebola, takže tri. Ale určite to každej žene odporučím...(30.11.2009)

• korbitch22

feny!!!(6.11.2008)