Plakáty
Obsah
-
Sage je drsná holka ulice, která nemá problém vyřídit kohokoliv nebo rozjet výnosné loupeže.
Tentokrát jí ale začne opravdu téct do bot. Ukradla totiž vzácné auto-veterána špatnému
chlápkovi. Opravdu špatnému chlápkovi… DJ Larch je totiž mimo jiné i sériový vrah,
který si rád zaznamenává výkřiky svých obětí a pak je přimíchává do své hudby.
Dostane každou holku – a Sage je další na jeho seznamu! (oficiální text distributora)
- komentáře
- zajímavosti
- ext. recenze
- galerie
- videa
- v bazaru
- ve filmotéce
- diskuze
Komentáře uživatelů k filmu (7)
-
Arkos
Film na začátku vypadá na akční béčko a postupně přechází v béčkovou krimi. Námět až tak špatný není, ale jeho zpracování je už o dost horší. Na filmu se podepsal asi dost malý rozpočet, který měl nejspíš na svědomí i dost nezajímavé herecké obsazení. Prostě na jedno zkouknutí se to dá vydržet, ale zázrak nečekejte.(6.12.2009)
-
Smok
Ži rýchlo a nestrácaj čas s týmto druhoradým filmom, ktorý sa najskôr chce tváriť ako 60 sekúnd, následne skĺzne do priemerného thrilleru aby skončil ako nepodarená detektívka. Garantujem, že zajtra už budem len tipovať, o čom to celé vlastne bolo.(2.9.2009)
-
WANDRWALL
Taryn má co dělat, aby si ještě užila života, než si ji najde známý zabiják a pompézní psychopat s děsuplnými hudebními kreacemi, do níchž by rád zakomponoval i ve městě známou zlodějku. Jelikož se to Tyryn dozví, tak žije tak rychle, jak to dokáže a divák aby se na to díval. DJ ale není žádný začátečník a už jich tam na onen svět poslal pěkný seznam, avšak známá zlodějka Taryn má tolik štěstí, že se tomu ani nechce věřit. Ale štěstí nechodí jen okolo a nesedá si jen tak na leckoho. Štěstího je málo, a proto sedá jen tam, kde neštěstí pochodilo...(27.9.2010)
-
Dragoni
Zástupce B -čkových Akčních-Krimi v hlavní roli s Taryn Manning, hrající drsnou zlodějku aut Sage, která ukradne auto DJ´ -jovi zabijákovi a nemá to lehké ani s policií, která ji obviní ze zabití jejího přítele. Na Béčko dobrý, jen sem čekal víc honiček a krádeží aut. 50 %(10.1.2010)
-
Terva
V tomto roce už asi dvacátý film o krádežích aut. Teď okořeněný chytře blbou blonckou a tupounem policajtem. Napětí nulové, snaha o humor ubohá, herci nevýrazní...dávám bod za Changra. (auto)(5.9.2009)
-
Babulik
Banshee má nábeh na slušný výsledok, ale na kolená ho zráža priblbý nápad s vraždiacim DJ-om a slabé herecké výkony, na čele s Taryn Manning, ktorej úloha osudom zbitej drsňáčky sadne ako riť na šerbel, ale obrátený hore nohami...Autori sa asi mali predsa len držať prostredia zlodejov áut, mohli z toho vytĺcť oveľa viac.(5.9.2009)
-
veverysiak
Nuž toto sa nevydarilo, hlúpy scenár, hlúpa réžia, poloamatérska kamera, amatérski herci, takže 30%.(27.8.2009)