poster

František je děvkař

Komedie

Česko, 2008, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • igi B.
  *

  Svatý Františku... Asi sis nasral do úst, nebo pak nechápu, proč tu čudlárnu už aspoň někdo nenaučí normálně(!) mluvit!!! A co má jako teda ráda ta Eliška? Asi prasečinu... Nebo Indočínu? %-o . . . Jinak jak jinak zas jen bída a utrpení... °-[ - - - - - (Poprvé viděno 11.2.2012 na >tv nova frantumá< , hodnocení 5656., komentář zde naprušený jako dvastafrantadevětaosmdesátý - 11.2.2012)(11.2.2012)

 • balone
  ****

  Lehká komedie, občas se mi zdál pan Polášek malinko retardovaný, zpomalený, ale to se mi na tom líbilo. Jen více těchto filmů od nás.(20.10.2009)

 • slatkac
  ****

  Zajímalo by mě kdy udělají takový film o mě, protože s Františkem Soukenickým mám hodně společného.(4.7.2011)

 • iamek
  ***

  Průměrná česká komedie se skvělým Poláškem a příjemně ve vedlejší roli překvapil Petr Čtvrtníček. Jmenuji se František Soukenický a jsem děvkař.(8.11.2008)

 • Psema
  ***

  V rámci českého komediálního rybníčku jednoznačný úspěch, jinak ale dosti povrchní a vlastně i tuctový pokus o jakousi životní výpověď, které chybí originální vtipy (prakticky všechno jsem viděl jinde a v lepším provedení) a především hutnější děj, jenž by nepotřeboval postrkovat imbecilními náhodami typu František balí buchtu v metru a vidí ho přitom jeho vlastní žena, František "flirtuje" s babou svýho bráchy a ten náhodou vchází do dveří atd.. Kdyby se Prušinovský od těchto momentů distancoval a vsadil víc na dialogy, které nejsou vůbec špatné, mohl dosáhnout mnohem výš. A to i přes fakt, že Poláškovi děvkaře neuvěříte ani když se před či při projekci opijete.(31.5.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace