František je děvkař

Komedie

Česko, 2008, 90 min

43rd KVIFF 2008 - CZECH FILMS 2007-2008 - České filmy 2007-2008 - Velmi slabý scénář, ale herecké výkony týmu z gynekologie 2ky byly tak skvělé, že jsem se docela pobavil. - kino Vesmír - Náchod - 65%, AUDIENCE AWARD - Divácká cena deníku Právo (Divácká cena: 1234) - 1.65/271(8.1.2009)

Nemůžu uvěřit, že se jedná o nový český film. V dnešní době, kdy se točí především blbosti na které se nedá ani koukat (viz. třeba z poslední doby jsem si před tímto filmem pouštěl "Venkovského učitele", ale po cca půl hodině jsem ho musel vypnout, protože to nebylo koukatelné. Pro mne to bylo velké sklamání, protože od B. Slámy bych čekal mnohem lepší film, vzhledem k jeho dřívějším snímkům) bylo tohle velmi velmi milé překvapení. Po všech stránkách, jak herecky "Josef Polášek" (ono herecké obsazení se celkově teda povedlo) tak kamera byla super "Petr Bednář" a hudba "Petra Hapky" také, ale i scénář je povedený, že není niak složitý ap. mi teda vůbec nevadí. Nebyli v něm žádné trapné situace nebo stupidní dialogy. Velmi dobře jsem se bavil. Takže prosím VÍCE TAKOVÝCHTO FILMŮ!(13.11.2008)

Zajímalo by mě kdy udělají takový film o mě, protože s Františkem Soukenickým mám hodně společného.(4.7.2011)

• hippyman

ne, ne, ne... já se prostě na českej film nesmím těšit a odměnou mi pak může být jedině příjemné překvapení... tentokrát pln očekávání, sedíc v téměř prázdném kině a litujíc ztraceného času dospěl jsem právě k tomuto poznatku... polášek byl divnej, ostatní nijací, příběh jsem nenašel, párkrát se pravda zasmál... ale jinak velké zklamání. 40%(22.6.2008)

• dobytek

Film o debilovi, kterej soupeří s jinym debilem o přízeň nějaký naprosto odporný a navíc těhotný krávy. Co to jako je? Komedie? Spíš bych řek, že je to zoufalství. Tento film šel zcela mimo mě. Hvězdičku dávám jen za Čtvrtníčka.(27.11.2009)