poster

Probuzení tmy

 • USA

  Seeker: The Dark Is Rising, The

 • Slovensko

  Prebudenie tmy

 • Slovensko

  Hľadači svetla

Akční / Dobrodružný / Drama / Fantasy

USA, 2007, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • c.tucker
  *

  Fakt výkon hodný odvahy, takhle zrušit docela slušnou knižní předlohu. Netočil to náhodou ten slepej režisér Val z Woody Allenovského Hollywood Ending, no moc bych se tomu nedivil, nebýt v titulkách napsáno něco jiného. Přece jen mě na tom nejvíce pobavily permanentně zpomalené záběry na jezdce na bílem koni, asi to byl Martin a vezl nám 11. listopadu hodně sněhu.(3.2.2008)

 • Hromino
  odpad!

  Totální bejkárna na n-tou, která je tak neuvěřitelně špatně zahraná, zrežírovaná a sepsaná, že jsem mnohdy nevěděl, zda se mám smát nebo jen mlčky trpět. Utopit tolik peněz do něčeho, co si spíš než na akční sci-fi hraje na ódu na Matrix, je skutečně na poklonu. Scéna se sázkou a plivnutím je snad jedinou scénkou, u které jsem se měl asi smát úmyslně a zbytek je jen neplánovaný, bullet-timem přepálený paskvil. Těm, kteří se chtějí dobře pobavit a hledají humorné fantasy, můžu jedině doporučit. Jenom si s sebou vemte sluneční brýle, ať vám ty proklaté problikávací scény se žárovkou neotupí smysly s trvalými následky.(12.8.2011)

 • Tony.cs
  ***

  Když jsem film viděl, neměl jsem ani ponětí o zdejším hodnocení, a jako takový se mi film líbil. Námět mě zaujal a atmosféra byla dobrá. Ale...jsou tu ALE!... Zbytečně zmatené střihy, na sebe nenavazující. Přetočení kamery, zbytečné zpomalování, a příliš rychle odbyté finále.(23.1.2010)

 • dyfur
  *

  moja zaujímavosť: Will Stanton (Alexander Ludwig) nosí hodinky značky Casio G-Shock G9000-1V Mudman. (dyfur)(25.3.2015)

 • lennyd
  *

  Když Will Stanton dovrší svůj třináctý rok, začíná se kolem něj dít spousta nevysvětlitelných věcí. Brzy ale zjišťuje, že je sedmým synem sedmého otce, a jako takový je vyvolený v boji světla proti tmě. Musí ale nejdříve najít 6 znamení, které mu dají sílu na rozhodující boj s Temným jezdcem. Ten má ale v rukávě jedno tajné eso - Willovo dvojče, které zemřelo brzy po narození ... Co o Probuzení tmy napsat, kromě toho, že nestojí za nic. Fantasy, která nepřináší ani zbla napětí (nebo je tu snad někdo, kdo nevěděl jak to dopadne?), při kterém se více nudíte než bavíte, a kde si jakékoliv invence a nápady zrovna vzaly dovolenou. Herecké obsazení film z podprůměru také nevytrhne - navíc Willovi "rádci" mi celý film docela lezli krkem. Komu tedy film doporučit? Jak píše Lima - agentům CIA jako nový druh mučení nebo rodičům, kteří se chtějí na hodku a půl zbavit svých dětí (za předpokladu, že jsou děti mladší dvou let - pak jim asi na tento film hoděj bobek)..(31.8.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace