poster

Rozsudek smrti

 • USA

  Death Sentence

 • Slovensko

  Rozsudok smrti

 • Slovensko

  Rozsudok

Akční / Krimi / Drama / Thriller

USA, 2007, 105 min (SE: 111 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Cervenak
  ****

  Schematická a neuveriteľne zjednodušená blbina, ktorá veľa logiky nepobrala, ale je sympatická a pre mňa dokonale neodolateľná svojou žánrovou čistotou (naposledy videnou u štvrtého Ramba), nekompromisnou brutalitou a niekoľkými výborne a originálne zrežírovanými akčnými scénami. V okamihu, keď si Kevin oholil zjazvenú hlavu, navliekol koženú bundu a nabil brokovnicu, som ho pred obrazovkou nahlas povzbudzoval. A on sa mi odmenil skvostným oldschoolovým masakrom. Bravo, chcem viac akčných filmov od Wana. Akurát lepší scenár by nebol na škodu.(1.4.2008)

 • Jossie
  **

  Ta druhá hvězdička je čistě jen za účes Kevina Bacona.(8.5.2008)

 • Skejpr
  ****

  Extrémně cool akční nářez, který shazují občasné lapsy v podobě klišé a atmosféricky nezvládnutých scén.(9.4.2008)

 • kleopatra
  **

  Tak tohle byla podpásovka a fest. Nic proti béčkům, béčka jsou fér, když jsou jimi od začátku do finiše, nikoliv když se napřed díváme na dobře našlaplé psychologické drama o rodinné tragédii, které se někde za půlkou zlomí, Kevin serve fáč z hlavy, podivá se do kamery, že by i Čak zkameněl, a začne běsnit, což je v jeho podání (pro mě to byl vždycky takovej milej "kluk od vedle") útok na všechno předešlé. Nevím, jestli mě rozbolelo břicho víc, když si holil hlavu nebo študoval návod k pistolce ... a tak nějak se z nadšených 4 rázem stanou trapné 2 a ani se mi nechce napsat hvězdy.(4.3.2008)

 • MrHlad
  ****

  Bacon je frajer a s brokovnicí mu to sekne, Wan se opět vyžívá v tmavých kamerových filtrech a celé je to sympaticky jednoduché a zbavené všech zbytečných keců o morálce. Jednoduchý ale výborně fungující film, který nabízí přesně to, co se od něj čeká.(22.11.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace