poster

Rozsudek smrti

 • USA

  Death Sentence

 • Slovensko

  Rozsudok smrti

 • Slovensko

  Rozsudok

Akční / Krimi / Drama / Thriller

USA, 2007, 105 min (SE: 111 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Boss321
  ****

  Ano, stokrát otřepané téma o rodině, která si žije svůj pohodlný život a po zabití jednoho z členů se začne tatá mstít. Kevin Bacon v roli nejdřívě slušného a šťastného otce, se postupě přerodí ve vraždící monstrum, které nejde zastavit. Troufám si říci, že se jedná o jednu z jeho nejlepší rolí, ve kterých se nám doposavad představil. James Wan nám už při Saw ukázal, že přes svůj nízký věk je to skvělý režisér a velký talent současného filmu. Hlavně díky jeho režii a výkonu Kevina Bacona se nakonec přikláním ke čtyřem hvězdičkám.........(24.6.2008)

 • MrHlad
  ****

  Bacon je frajer a s brokovnicí mu to sekne, Wan se opět vyžívá v tmavých kamerových filtrech a celé je to sympaticky jednoduché a zbavené všech zbytečných keců o morálce. Jednoduchý ale výborně fungující film, který nabízí přesně to, co se od něj čeká.(22.11.2007)

 • xxmartinxx
  ***

  Tahle slanina se dost připekla. Wan je rutinér a jeho dobré řemeslo množstvím klišé vypadá při své zahleděnosti do sebe a očividné představě o vlastní důležitosti tak trochu směšně. Jeho filmy vypadají jako dlouhé reklamy - předvádějí nejvíc cool banality s takovou absencí sebereflexe, že to toho člověk chytá křeč. Bohužel nemůžu dát míň než tři hvězdy, protože na rozdíl od třeba Insidious jsem se alespoň k smrti nenudil.(6.12.2013)

 • genetique
  ****

  Jeden z mála akčňákov, ktorý ma dokázal v poslednej dobe príjemne prekvapiť. Wan má budúcnosť, to som vedel už pri jeho dokonalej prvotine Saw, no on to jednoznačne potvrdzuje každým svojim filmom, čo ma neskutočne teší, pretože už teraz viem, že jeho ďalší snímok nebude len tak hocijaká žánrovka. Aj v tomto filme si dal James Wan záležať na obale a klasický príbeh pomsty zabalil do veľmi príťažlivého darčekového balenia, ktoré nezabudol previazať mašľou menom Kevin Bacon. Psychologické momenty boli uveriteľné, akcia detto, trošku premotivovaný záver oškrel celkový dojem, no ako celok vystúpil film v mojom rebríčku veľmi vysoko. 80%.(23.8.2009)

 • Shushika
  ***

  Bla, bla, bla. Za srdíčko mě to chytlo až při scéně na lavici. A to je vážně trochu pozdě. Akce celkem ok, místy však neuvěřitelně naivní a tupé. Místy jsem málem přetáčel...5/10.(31.3.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace