poster

Křižovatka osudu

 • USA

  Rails & Ties

Drama

USA, 2007, 101 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Chrustyn
  ***

  Další slzopudné drama ve kterém sice herci předvádí slušné výkony ale děj je předvídatelný až hanba a tvůrci si pro diváka nepřipravili vůbec žádné překvapení. Neurazí, nedojme, nepřekvapí.(27.11.2008)

 • Smok
  ***

  Prednedávnom som s Kevinom videl a hodnotil "Death Sentence", kde hral akčného drsňáka a pomstiteľa. Moc som mu ho nežral. Ale citovo vyhorený týpek, ktorému umiera manželka a jemu sa to v práci posiera, to je trošku iná parketa. Celkovo dobre odvedená, ničím neurážajúca dráma, bohužiaľ len málinko vyčnievajúca z priemeru.(16.10.2008)

 • teutates
  ***

  Bez toho tlačenia na "pílu" to mohlo byť o niečo lepšie... slzu som nevironil, avšak inštinkt mi vraví 5/10. Určite konám správne, však Kevin...(28.2.2009)

 • Malarkey
  ***

  Citové vydírání nemám rád. A když to z Vás film tahá, jak z chlupaté deky, dlouho u toho nevydržíte. Křižovatka osudu je hrozně smutnej film, plnej odsouzení, utrpení, upřímnosti a odevzdání. Filmem se celou dobu táhne smutná atmosféra a čekání na nejhorší. Kdo má na takové filmy pořád koukat? Nedávno zrovna jsem viděl 127 hodin. Konečně jsem mohl říct, že tak nádhernou oslavu života jsem ve filmu snad ještě neviděl. Ale tady? Zmar a pláč, který se ve filmech objevuje neuvěřitelně často. Proč?(31.1.2011)

 • AngelAngie
  ***

  Ač se film snaží hrát na city, bohužel i přes silný námět jsem zůstala bez jakéhokoli hlubšího emočního dojmu. Herci hráli velmi dobře, bohužel atmosféra snímku tak trošku pokulhávala ..(5.12.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace