Plán hry

Plán hry

Komedie / Rodinný / Sportovní

USA, 2007, 105 min

• Pro-EaZzy

Spojení The Rocka a mého oblíbeného amerického fotbalu nedopadlo zle. Vše je podle zaběhnuté šablony, ale co na tom. Jednohubková komedie, která přinesla zajímavou a svěží podívanou.(25.12.2008)

• Lima

Tohle není film, tohle je zbraň hromadného ničení!!! Rád bych napsal, že Rock je takový sympaťák, že utáhne i sebehorší film, ale bohužel platí pouze část z toho. Rock je skutečně talentovaný ultrasympaťák (a herecky čím dál lepší), ale tuhle scenáristickou demenci nemohl zachránit ani on. Do obrázků rozpohybovaná učebnice toho nejtrapnějšího klišé, kde když si vzpomenete na cokoliv, co jste už stokrát viděli a nemáte tak rádi (a s gustem to paroduje Červený trpaslík), tak to tam bude. Tady nefunguje vůbec nic, ani logika, ani situační humor, ani milé Rockovy grimasy. Stávka scenáristů na vlastní oči :o) Přesně takovéhle „family movies“ dnes vydělávají ve Spoj.státech velký prachy.(17.2.2008)

I přesto, že je to další americká blbůstka, jsem se ani chvíli nenudil...Jede se sice podle už zaběhnuté šablony, ale charismatický Rock a krásně dětská Madison Pettis pozdvihují film do nadprůměrné pohodové komedie...K tomu všemu moje velká karibská oblíbenkyně Roselyn Sanchez:-)..dávám 4*(21.12.2008)

Rozpočet $22miliónovTržby USA $90,648,202Tržby Celosvetovo $147,880,543Tržby za predaj DVD v USA $49,727,097 //počet predaných kusov 2,968,958║ Opäť daľšia ničím prekvapujúca tuctová vývarovka. /40%/(10.5.2009)

The Rock jako starostlivý tatínek byl naprosto totálně k sežrání. Není to nejchytřejší ani nejpromyšlenější film, ale nemůžu si pomoct, prostě když koukáte na ty jeho ruce a úsměv, stejně moc nevnímáte, co říká.(17.1.2012)