Plán hry

Game Plan, The

Plán hry

Komedie / Rodinný / Sportovní

USA, 2007, 105 min

Doposud největší porce Rockova herectví. A doteď to zdaleka nebylo tak osobité. The Rock se z akčního hrdiny vybarvil jako sympatický komik a bohužel mu to s neodolatelným americkým úsměvem sedí víc. Tak nevím, jestli se mám definitivně vzdát svých nadějí, že z něj bude nová akční ikona... A i kdyby, jak říkám v Game Plan mě fakt překvapil. Takhle pohodovou a nenáročnou komedii jsem už dlouho neviděl.(1.2.2008)

Soundtrack Nathan Wang: 1. Jailhouse Rock 2. Burning Love 3. Rubberneckin 4. Are You Lonesome Tonight 5. Mr. Blue Sky 6. Feelin' So Fly 7. Ain't 8. Nothing Wrong with That 9. Do You Believe in Magic 10. Crabbuckit 11. Tuff Enuff 12. Let's Get It On(15.5.2011)

Rock to v mojom prípade uhral... myslím, že tento snímok dostatočne spĺňa oddychový rodiný priemer. Technické prevedenie s Dwaynovým šarmom a charizmou činí z tohto snímku milé dielo, pri ktorom som sa rozhodne nenudil. 5/10(26.10.2008)

I přesto, že je to další americká blbůstka, jsem se ani chvíli nenudil...Jede se sice podle už zaběhnuté šablony, ale charismatický Rock a krásně dětská Madison Pettis pozdvihují film do nadprůměrné pohodové komedie...K tomu všemu moje velká karibská oblíbenkyně Roselyn Sanchez:-)..dávám 4*(21.12.2008)

Chlap jako hora, profesionál amerického fotbalu a doteď netušil, že má osmiletou dceru. Neoriginální, ale příjemné. Takových 67%.(15.11.2014)