Plán hry

Plán hry

Komedie / Rodinný / Sportovní

USA, 2007, 105 min

• corpsy

Film dočista zabíja prvá, úplne trápna polovica, s otrasnými hereckými výkonmi. Je to tuctovka plná klišé, to by ani tak nevadilo, ale aj klišé sa dá zaujímavo spracovať. Ku koncu sa to začne rozbiehať, dôjde na nejaké tie dojáky a moralizovanie a film dostane trochu šťavy. Celkovo nie veľmi vydarené, myslím, že po spomínanej prvej polovici to väčšina divákov zabalí.(10.10.2010)

• Terva

CITÁT - Stupidní je sprosté slovo....... Ale * za Dwayna.(18.5.2011)

I v tom nejdrsnějším chlapovi se skrývá (pokud není úplný blbec) jeho hodné já... Krásné, něžné, vtipné a chcete-li, poučné... Ano, má to jasný a předvídatelný konec... Jako tisíce podobných filmů... Ale co na tom záleží, pokud je film v očích diváka dobrý, až skvělý a náramně se u něj baví? :)(12.5.2010)

• mysiak

Disney balansoval na hranici trápnosti...ale našťastie podarilo sa mu dostať z tejto hranice...The Rock hrá tak ako to vie - väčšinou grimasy, Roselyn "je strašne sexy" Sanchcez, ale to dieťa, je to proste ukecaný negr....ale ináč je príjemný rodinný Disney film, určený skôr deťom, ale dospelým sa to bude tiež páčiť(21.8.2008)

• corona

Každý veľký akčný hrdina má občas slabú chvíľku, Arniemu prerastaly cez hlavu deti v škôlke, Sly nezvládal mamičku, Vina dala do pozoru rodina plná detí a Jackie musel zachraňovať nemluvňa, no tento pokus bol si najhorší. The Rock (aj keď si tak už nehovorí) by sa mal radšej vrátiť k tomu, čo mu ide najlepšie a to mlátiť ľudí a rozbíjať majetok, mňa to jeho veľmi oceňované herecké umenie, v tomto filme nejako minulo.(10.10.2010)