Plán hry

Plán hry

Komedie / Rodinný / Sportovní

USA, 2007, 105 min

• Lima

Tohle není film, tohle je zbraň hromadného ničení!!! Rád bych napsal, že Rock je takový sympaťák, že utáhne i sebehorší film, ale bohužel platí pouze část z toho. Rock je skutečně talentovaný ultrasympaťák (a herecky čím dál lepší), ale tuhle scenáristickou demenci nemohl zachránit ani on. Do obrázků rozpohybovaná učebnice toho nejtrapnějšího klišé, kde když si vzpomenete na cokoliv, co jste už stokrát viděli a nemáte tak rádi (a s gustem to paroduje Červený trpaslík), tak to tam bude. Tady nefunguje vůbec nic, ani logika, ani situační humor, ani milé Rockovy grimasy. Stávka scenáristů na vlastní oči :o) Přesně takovéhle „family movies“ dnes vydělávají ve Spoj.státech velký prachy.(17.2.2008)

• corona

Každý veľký akčný hrdina má občas slabú chvíľku, Arniemu prerastaly cez hlavu deti v škôlke, Sly nezvládal mamičku, Vina dala do pozoru rodina plná detí a Jackie musel zachraňovať nemluvňa, no tento pokus bol si najhorší. The Rock (aj keď si tak už nehovorí) by sa mal radšej vrátiť k tomu, čo mu ide najlepšie a to mlátiť ľudí a rozbíjať majetok, mňa to jeho veľmi oceňované herecké umenie, v tomto filme nejako minulo.(10.10.2010)

• berny2468

Celkem překvapilo a nebýt toho od začátku předvídatelného konce dal bych klidně i tři hvězdy. Protože já se opravdu nenudil. Často jsem se zasmál. Samozřejmě, je to hodně předvídatelné, naivní a hloupé (no prostě americké). Překvapil mě hlavně Johnson, jehož nemám moc v oblibě, ale tady mě bavil. Škoda toho konce, jinak odpočinkový film, který nikomu nemůže uškodit.....45%.(30.7.2016)

Snad každá akční hvězda současnosti se občas objevila v nějakém tom Disney miloučkém a pozitivním filmu ze světa růžových brýlí a úžasňoučkých lidí. The Rock nemohl být výjimkou a tak po Kráčející skále zavítal do světa rodinných příběhů s filmem Plán hry. No a zase tak zlý to není. Prostředí amerického fotbalu už mi k Dwaynovi tak nějak sedí. To, co mi ale nesedí je fakt, jak ještě před pár lety byl jak tintítko v porovnání, co je z něj teď. A to už tenkrát byl docela namakanej…Plán hry je ale fajn. Neurazí, nenadchne a v porovnání s jinými komediemi s akčními hrdiny docela i baví.(16.7.2015)

Trošku chytená komédia s niekoľkými vtipnými scénami a príjemnými hercami. Madison Pettis a jej tvárové grimasy sú proste extratrieda :-)(16.5.2010)

• - Dwayne "The Rock" Johnson (Joe Kingman) sa v mladosti skutočne venoval americkému futbalu. (ywo666)

• - V úvodu filmu jezdí Joe Kingman (Dwayne Johnson) stříbrným sportovním vozem Mercedes-Benz SLR. Když se objeví jeho dcera, manažerka Kingmanovi pořídí "rodinný" vůz Mercedes-Benz třídy R. (lskala)

• - Tým, ve kterém hraje The Rock, se měl původně jmenovat New England Patriots. Kvůli smlouvě s NFL si však tvůrci nakonec název týmu vymysleli. (Bauer)