poster

Plán hry

 • USA

  Game Plan, The

 • Slovensko

  Plán hry

Komedie / Rodinný / Sportovní

USA, 2007, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dever
  ****

  Soundtrack Nathan Wang: 1. Jailhouse Rock 2. Burning Love 3. Rubberneckin 4. Are You Lonesome Tonight 5. Mr. Blue Sky 6. Feelin' So Fly 7. Ain't 8. Nothing Wrong with That 9. Do You Believe in Magic 10. Crabbuckit 11. Tuff Enuff 12. Let's Get It On(15.5.2011)

 • corona
  **

  Každý veľký akčný hrdina má občas slabú chvíľku, Arniemu prerastaly cez hlavu deti v škôlke, Sly nezvládal mamičku, Vina dala do pozoru rodina plná detí a Jackie musel zachraňovať nemluvňa, no tento pokus bol si najhorší. The Rock (aj keď si tak už nehovorí) by sa mal radšej vrátiť k tomu, čo mu ide najlepšie a to mlátiť ľudí a rozbíjať majetok, mňa to jeho veľmi oceňované herecké umenie, v tomto filme nejako minulo.(10.10.2010)

 • Vojťas
  **

  Arnold, Vin, Ice a teď i Dwayne! .... Od začátku máte vše nala(e)jnované a 3* bych dal, kdyby druhá polovina filmu byla celá alespoň taková, jako její počátek. Bohužel se tak nestalo a ani The Rock to nedokázal ustát! .... Dwaynovi nic nevyčítám, kvůli němu jsem si film pustil, ale trochu jsem to čekal. Na vi(í)ně jsou určitě scénáristi, když pozoruji, co má být podle nich cool! .... Ale ať jen nepomlouvám: muzika dobrá, těch pár minizáběrů z footballu docela taky. ... No prostě ve "svaloušských" komediích pro mě bude nadále vévodit Arnie!(25.7.2008)

 • Mickalle
  *****

  Hoši a dívky dávám jasnejch 5:o) U hodně filmů i když jsou nádherný se těším na konec. Tady jsem hltal každou minutu a chtěl jsem,aby měl film v tomto duchu třeba hodin 5 . Rock je prostě skvělej komediant. A kdo by to do něj řekl v době kdy dělal smackdown žejo ? :o)(17.1.2008)

 • kingik
  ***

  Rodinná komedie vypráví o zapřísáhlém starém mládenci, jímž je bohatý a slavný Joe Kingman, a jehož tým amerického fotbalu se žene za vítězstvím na mistrovství. Jenže najednou je ten snový život vzůru nohama - Joe se totiž dozví, že má osmiletou dceru, o jejíž existenci nevěděl - je totiž plodem posledního pokusu o smíření, než odešel od své mladé ženy. A právě v nejdůležitějších okamžicích sportovní kariéry musí Joe najít způsob, jak ošidit večírky, cvičení a milostné schůzky ve prospěch hodin baletu, pohádek na dobrou noc a hraní s panenkami, které do jeho života vnesla jeho dcerka. Zprvu se mu to nelíbí, ale pak změní názor a zjistí, že daleko důležitější než zástupy fanynek a sportovní úspěchy, je láska k jeho dceři. Z téhle komedie přímo trčí morální poselství, ale jinak se to ve společnosti Dwaynea Johnsona a malé Madison Pettis dalo přežít bez úhony.(26.4.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace