Hannah Montana (TV seriál)

Hannah Montana

Hannah Montana

Komedie / Rodinný / Hudební

USA, 2006, 99x22 min

Miley Cyrus, Emily Osment, Jason Earles, Billy Ray Cyrus, Mitchel Musso, Moises Arias, Madison Pettis, Frances Bay, Ashley Tisdale, Gwendoline Yeo, Brie Gabrielle, Diane Sellers, Michael Steger, Summer Bishil, Selena Gomez, Brooke Shields, Matt Prokop, Erin Matthews, Dolly Parton, Tiffany Thornton, Ryan Newman, Morgan York, Angela Trimbur, Dwayne Johnson, Camryn Manheim, Juliette Goglia, Robert Costanzo, Christian Serratos, Heather Locklear, Charles Shaughnessy, Gregory Itzin, Kelly Gould, Larry David, Eddie Diaz, Leigh-Allyn Baker, Nicole Gale Anderson, Kelli Goss, Izzy Diaz, Kat Graham, Aimee Teegarden, Sterling Knight, Patrick Ryan Anderson, Leland White, Sterling Sulieman, Drew Roy, Aramis Knight, Phill Lewis, Chris Zylka, Isabella Acres, China Anne McClain, Cody Linley, Austin Butler, Ruben Pla, Tiya Sircar, Ryan Pinkston, Di Quon, Troy Evans, Lucas Cruikshank, Chris Brochu, Kirby Bliss Blanton, Rachel G. Fox, Amir Talai, Tammin Sursok, Angus T. Jones, Blake Berris, Andrew Caldwell, Windell Middlebrooks, Sierra McCormick, Louis Iacoviello, Michael Boatman, Vanessa Born, Haley King, Anna Maria Perez de Tagle, Rae'Ven Larrymore Kelly, Brighton Sharbino, Bubba Lewis, P.J. Byrne, Paul Vandervort, Robin Roberts, Anna Sophia Berglund, Cassandra Jean, Cubbie Kile, Aimee Carrero, Michelle DeFraites, Bjorn Wilde, Noah Cyrus, Mary-Charles Jones, Clint Culp, Jen Lilley, Malese Jow, Julia Cho, Samantha Cope, Michael Ensign, Tom McGowan, Rebecca Creskoff, Mateo Arias, Jill Basey, Stephen Full, Greg Baker, Nay Nay Kirby, Meshach Taylor, Rafael Rojas III, Romi Dames, Pamela Dunlap, Ellen Albertini Dow, Jeff Clarke, Davis Cleveland, Terrell Lee, Mary Scheer, David Archuleta, Stephen Keys, Brandon Stacy, Maribeth Monroe, G. Hannelius, Brandi Cyrus, Buddy Handleson, Haley Tju, Lisa Arch, Tiffany Espensen, Sydney Park, Ronnie Alvarez, Rizwan Manji, Fred Stoller, Peter Allen Vogt, Donny Osmond, Luke Davis, Nadine Crocker, Matt Winston, Karen Maruyama, Daniel Booko, Mitzi McCall, Aaron Hill, Sara Erikson, Lindsey Stoddart, Philip Anthony-Rodriguez, Tim Chiou, Edie McClurg, Wayne Wilderson
  • Crocuta

O tomhle dilku jsem dosud nemel tuseni, ale jsem prave na dovolene v Mexiku a tady to pousti ustavicne v kazde hospode a dalkovem autobuse a mne uz to zacina lezt krkem natolik, ze objektivitu ode mne nelze cekat. Jen se divim, ze to jeste nekoupila nektera nase celoplosna televize, u ctenaru Brava apod. bude H M jiste slavit naramny uspech.(14.7.2008)

• Torision

Fucking kidding bitch. Nevermore.(1.11.2008)

• Lyli

Celkem příjemná věc… Když vezmu v úvahu na jakou věkovou kategorii je to zaměřené, tak prostě nemám problém. Herci sice drobet přehrávají, ale i tak jsem se bavila… možná právě proto. (Viděla jsem cca 10 dílů) *Raději tohle, než Bakugan*(10.8.2012)

• psy.cho

Nemá zmysel si drať klavesnicu. Vačšiu sitkomovú sračku som nikdy nevidel. Toľko trápnosti vtlačiť do 22 minút sa nepodarí každému!(17.4.2011)

• Eawy

Vtipné. Neuveriteľne vtipné. Detinské zápletky opakovanie problémov. Hranie (nehranie) hercov. Za jednu dve milé pesničky aj tie sa páčili mojej sestre 5%(25.8.2008)

• - Pláž, kde se nachází Ricovo (Moises Arias) bistro není ve skutečnosti pláž. Ve skutečnosti jsou scény s bistrem natáčeny ve studiu. Důkazem je umělé pozadí moře, na kterém není nikdy možné spatřit jakýkoli pohyb. (Claude Speed)

• - Prvotním nápadem, díky nemuž spatřit seriál světlo světa, vznikl na základě epizody „Goin´ Hollywood“ seriálu That´s So Reaven (2003). (Olík)

• - Rico (Moises Arias) je zobrazen jako bohaté dítě. Rico (Moises Arias) je původem ze Španělska. Ve španělštině znamená rico "bohatý". (Claude Speed)