Hannah Montana (TV seriál)

Hannah Montana

Hannah Montana

Komedie / Rodinný / Hudební

USA, 2006, 99x22 min

Miley Cyrus, Emily Osment, Jason Earles, Billy Ray Cyrus, Mitchel Musso, Moises Arias, Madison Pettis, Frances Bay, Ashley Tisdale, Gwendoline Yeo, Brie Gabrielle, Diane Sellers, Michael Steger, Summer Bishil, Selena Gomez, Brooke Shields, Matt Prokop, Erin Matthews, Dolly Parton, Tiffany Thornton, Ryan Newman, Morgan York, Angela Trimbur, Dwayne Johnson, Camryn Manheim, Juliette Goglia, Robert Costanzo, Christian Serratos, Heather Locklear, Charles Shaughnessy, Gregory Itzin, Kelly Gould, Larry David, Eddie Diaz, Leigh-Allyn Baker, Nicole Gale Anderson, Kelli Goss, Izzy Diaz, Kat Graham, Aimee Teegarden, Sterling Knight, Patrick Ryan Anderson, Leland White, Sterling Sulieman, Drew Roy, Aramis Knight, Phill Lewis, Chris Zylka, Isabella Acres, China Anne McClain, Cody Linley, Austin Butler, Ruben Pla, Tiya Sircar, Ryan Pinkston, Di Quon, Troy Evans, Lucas Cruikshank, Chris Brochu, Kirby Bliss Blanton, Rachel G. Fox, Amir Talai, Tammin Sursok, Angus T. Jones, Blake Berris, Andrew Caldwell, Windell Middlebrooks, Sierra McCormick, Louis Iacoviello, Michael Boatman, Vanessa Born, Haley King, Anna Maria Perez de Tagle, Rae'Ven Larrymore Kelly, Brighton Sharbino, Bubba Lewis, P.J. Byrne, Paul Vandervort, Robin Roberts, Anna Sophia Berglund, Cassandra Jean, Cubbie Kile, Aimee Carrero, Michelle DeFraites, Bjorn Wilde, Noah Lindsey Cyrus, Mary-Charles Jones, Clint Culp, Jen Lilley, Malese Jow, Julia Cho, Samantha Cope, Michael Ensign, Tom McGowan, Rebecca Creskoff, Mateo Arias, Jill Basey, Stephen Full, Greg Baker, Nay Nay Kirby, Meshach Taylor, Rafael Rojas III, Romi Dames, Pamela Dunlap, Ellen Albertini Dow, Jeff Clarke, Davis Cleveland, Terrell Lee, Mary Scheer, David Archuleta, Stephen Keys, Brandon Stacy, Maribeth Monroe, G. Hannelius, Brandi Cyrus, Buddy Handleson, Haley Tju, Lisa Arch, Tiffany Espensen, Sydney Park, Ronnie Alvarez, Rizwan Manji, Fred Stoller, Peter Allen Vogt, Donny Osmond, Luke Davis, Nadine Crocker, Matt Winston, Karen Maruyama, Daniel Booko, Mitzi McCall, Aaron Hill, Sara Erikson, Lindsey Stoddart, Philip Anthony-Rodriguez, Tim Chiou, Edie McClurg
  • Ai.ma

uživatel freddy: "nehodnotím kvalitu seriálu, ale hodnotím zábavnost, originalitu a provedení seriálu, a vychází mi čtyři hvězdičky." No, freddy, málem jsem si uchcal.(1.1.2009)

• Viktooorka

Chci její vlasy a je mi jedno jestli ty hnědé, nebo blonďaté :o)(21.10.2009)

• lesumir

Tak to je mega masakr. A víte, co je horší? Že se to líbí i šesnáctiletým děckám! :-(( Ta buchta je na facku!(8.4.2009)

• Hromino

Hannah Montana, High School Musical, Date Movie, Epic Movie... ještě štěstí, že do generace odrostlé na těchhle majstrštycích nepatřím.(31.7.2009)

• MM_Ramone

Toto je ten nesmierne obľúbený komediálny seriál? Toto je produkt, ktorého reklamná kampaň prenikla takmer úplne všade? Kam sa pohnem, tam vidím tričká, školské pomôcky, samolepky, plagáty so sympatickou tvárou dievčiny, čo si hovorí "Hannah Montana". Tak toto je ono?! Podľa propadagandy a všeobecného ošiaľu medzi detskou populáciou som si predstavoval, že to bude aspoň trocha na úrovni. Niečo na spôsob vysokorozpočtových seriálov ako sú "Priatelia", prípadene "Krok za krokom", akurát že v predpubertálnom ladení. Ale to som sa poriadne uťal. Celé to je totiž iba úbohý podradný brak. Herecké výkony mladých hviezdičiek tu naberajú katastrofálny rozmer mexických telenoviel. Aj vďaka tomu sú pokusy o vtipné scénky a humor predom odsúdené k trapasu. "Hannah Montana" je len prázdna komerčná bublina nafúknutá spoločnosťou Walt Disney Pictures. Je to odpad!(26.11.2009)