poster

Bratři Bloomovi

 • USA

  The Brothers Bloom

 • Slovensko

  Bratia Bloomovci

Dobrodružný / Komedie / Krimi / Drama / Romantický

USA, 2008, 108 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Vavča
  ****

  Po dlouhé době film s Rachel Weisz, který se mi líbil. Tahle komedie mi jednak přišla vtipná, ale hlavně nápaditá a celkem originální, Mark Ruffalo jako autor povídek, ehmtedy podvodů, je fakt jedinečný ve své roli a Adrien Brody zamilovaně trpitelské role vyloženě sedí. Potěší i Rinko Kikuchi, která i když ve filmu skoro nemluví, tak to má docela důležitou roli a je značně zajímavý charakter, ostatně jako všichni v tomto filmu, zejména ten kus děje v Praze byl dobře vypečený. Příběh se přehoupne z rošťáckého řádění do trochu vážnější polohy zcela nenásilně až v půli a pořád jsou zde vtipné vložky, konec mě dostal, tohle si rád pustím znova.(8.2.2010)

 • Pepinec
  ***

  Takové překombinované všechno možné o něčem, co dohromady není ničím. Kdyby podle tohohle filmu jel náš řidič, v životě nemáme šanci trefit zpátky do Čech. Zajímalo by mě, co pěkného si Praha koupila za kapříky, díky kterým se mohla po Karlově mostě prohánět auta a v areálu Hradu točit honička.(6.4.2015)

 • sochoking
  *

  Zábermi na Staromák a žižkovskú vežu mi tento film pripomenul nádherný čas, ktorý som strávil za päť rokov v Práglu, ale to je tak všetko. Pokope sa stretla parta najnesympatickejších hercov a ani tie baby nemali lesk v očiach. Nuda, nuda, nuda núd !(28.9.2009)

 • jhrasko
  ***

  Za podobné kúsky sa v športe dáva pár mesačný až dvojročný dištanc. Michael Phelps či Richard Gasquet o tom vedia svoje. Kvalitne sa zhuliť je jedna vec, bezprostredne (časovo zhulený) natočiť film a ešte k tomu v Prahe - to je iná. Scenár musel skončiť niekde v koši a tak film ťahajú absolútne odzbrojujúci herci a ich dokonale ušité kostýmy. Inými slovami - Rachel v pre mňa najprekvapujúcejšej role jej filmografie, Adrien so svojimi večne psími očami a Rinko s hláškou filmu: FUCK ME !(21.10.2009)

 • Blizzard
  ***

  Upřímně řečeno divné a to spíše v tom negativním slova smyslu. Na rozdíl od předešlého Johnsonova snímku v podobě labužnické Cihly s pěkným hudebním doprovodem, Bébéčka mě už tolik nezaujaly. Herci dobrý, ale… Jak děj plyne, stává se z toho pěkně nudná kaše. Tak trochu mi to spíš připomíná stylovou parodii na film, postavy se tam pohybují jen jako figurky na šachovém poli a něco výrazného tomu všemu humbuku zkrátka chybí. Snad to vyjde do třetice… (6/10)(29.9.2009)

 • - Ve filmu jezdí po Karlově mostě policejní a vojenská auta, což je značně neobvyklé. (Terva)

 • - Krom karaoke, které zpívá, řekne Bang Bang za celý film pouhá tři slova. (D3VIL)

 • - Natáčení části filmu probíhalo v Praze. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace