poster

Bratři Bloomovi

 • USA

  The Brothers Bloom

 • Slovensko

  Bratia Bloomovci

Dobrodružný / Komedie / Krimi / Drama / Romantický

USA, 2008, 108 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Stal se tím, kým nebyl, aby se mohl stát tím, kým chtěl být." Podfuky mám rád a to zejména ty pohodové. Proto jsem byl z bratrů Bloomových z počátku celkem nadšený, ale přibližně v polovině děje mne zavalila hromada zvratů tak nemotorně, že mi začalo být zcela jedno, kdo lže moc, kdo jen trošku i kdo bude nakonec tím nejpodfouknutějším.(29.4.2016)

 • Janek
  ***

  Kolísavé tempo, přepálená délka, od druhé třetiny rozplyzlost a na můj vkus málo Marka Ruffala. Ale! - - - Film je dělán s láskou; má výtečnou kameru, skvělé řešení scény a několik opravdu úžasných nápadů, za které si Brothers Bloom sympatie určitě zaslouží. Do celovečerního formátu bohužel nedotažené.(21.9.2009)

 • Skejpr
  **

  Strašné zklamání. Film nejenže není svižnou komedií alá Dannyho Parťáci, on i k té komedii má dost daleko. Zbývá jen překombinovaná kriminálka, ve které veškeré humorné prvky působí absolutně nepatřičně a jako pěst na oko, zároveň je ale tak překombinovaná, že i ty vážné momenty jsou tu jakoby navíc. K tomu absolutní nejasnost ohledně stylizace (jako by autoři chtěli točit retro ale neměli na to peníze).. V podstatě jediné, co opravdu stojí za řeč, je Mark Ruffalo, který je ale trestuhodně upozaděn... Vlastně se divím, že tomu dávám ty tři a asi to časem opadne na dvě...(1.10.2009)

 • hirnlego
  ****

  3,5* nahoru - zaslouží si to červenou, i když ta role Japonky byla tak příšerně rádobycool a chování obou bratrů povětšinou dost nesmyslné/neúměrné jejich postavě. Ale jinak docela mile neotřelá věc.(4.11.2010)

 • mat.ilda
  **

  Na stupnici otrávenosti od jedné do desíti by bratři Bloomovi obsadili pěknou osmou příčku... a Levittovo štronzo v baru poté, co figuruje na předním fleku v obsazení, mělo znamenat co?(31.3.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace