poster

Přepadení v Pacifiku

 • USA

  Under Siege

 • slovenský

  Prepadnutie v Pacifiku

Akční / Drama / Thriller

USA / Francie, 1992, 103 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • flanker.27
  *

  Ta jedna je za Missouri.(31.1.2006)

 • choze
  *****

  50 milionovým PŘEPADENÍM vstoupil Seagal po rozcvičce ve smradlavé béčkové potírně do prvoligového akčního fitka, a i když kde jen o jeden z lepších derivátů SMRTONOSNÉ PASTI, má to atmošku, spád, sdostatek akce, výbornou hudbu a památný záporácký tandem vyšinutý excentrický Jones - slizský Busey. Šel bych až tak daleko, že bych Jonesova Strannixe zařadil mezi nejlepší záporáky dekády k agentu Smithovi z MATRIXů a Vicu Deakinsovi z OPERACE ZLOMENÝ ŠÍP. Navíc to byl první akčňák, který jsem viděl v kině (ve třinácti) a měl jsem z něj samozřejmě oči navrch hlavy.(26.10.2005)

 • Ainy
  ****

  Tento film hodnotím podle svého prvního dojmu ze shlednutí a to mi bylo o dost míň ;-) Kdysi se mi Segal líbil, celkově se mi líbily filmy, kde bylo bojové umění obsaženo. Tento film mě svou akční zápletkou zaujal. Dnes bych už tak benevolentní nebyla, protože mě záliba v akčních hollywoodských blbostech už opustila.(5.8.2011)

 • castor
  ****

  Jednoznačný vrchol Seagalovy tvorby!! Škoda, že je to už osmnáct let.. Výborná záležitost!! Skvělá atmosféra s typicky béčkovitým nádechem..(12.12.2005)

 • Divočák
  *****

  "Jsem jenom kuchař, jenom malej bezvýznamnej kuchař." "Bože my tady zemřeme!" Pátá zastávka na mé velké letní filmové jízdě po největších hitech Steva Seagala. Vrchol Stevenovy tvorby. Steven Seagal udělal pro svou kariéru to nejlepší, co snad v té době šlo. Chytnul se ještě dostatečně žhavého a atraktivního Die Hardovséko tématu "teroristů na uzavřeném prostoru", originálně ho přenesl na dopravní prostředek a očividně se mu taky podařilo sehnat tučnější rozpočet, takže si mohl dovolit hodně slušné prostředí a taky hodně slušné herce. Tým teroristů v čele s charismatickou trojkou Tommy Lee, Gary Busey a Colm Meaney je opravdu hodně luxusní a druhá nejlepší seagagirl Erika Eleniak v době své největší slávy jakbysmet. Oproti klasické Willisově McClaneovské otloukací pozici sice zůstal Steven i nadále ve svém "módu nezranitelnosti", takže ho neškrábne žádná kluka, zatímco on vyhladí fregatu bez mrknutí oka, na druhou stranu ale nezůstává jen u pistolí a vesele vyhazuje do vzduchu mikrovlnky, trhá ohryzky, probodává lidi traverzama nebo je rovnou řeže na cirkulárce. Za pozornost taky rozhodně stojí závěrčný souboj Steven vs. Tommy Lee na Halloweeňácké nože, kdy Steven Tommymu promáčkne oko, probodne nožem mozek a ještě ho pro jistotu prohodí radarem. Když se na Přepadení podíváte s odstupem, není zas až tak o moc jiné než ostatní Stevovy filmy, při detailnějším pohledu jsou z toho ty prachy ale hodně znát a Steven snad ještě nikdy nezabíjel lidi s takovou "elegancí". "Když nastanou problémy, svedeme to na kuchaře!"(31.8.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace