poster

Přepadení v Pacifiku

 • USA

  Under Siege

 • slovenský

  Prepadnutie v Pacifiku

Akční / Drama / Thriller

USA / Francie, 1992, 103 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Falko
  ****

  Steven Seagal asi v najlepsom filme vo svojej kariere, pricom si pamätam v case kinopremiery na zaciatku 90-tych rokov, ze som si musel kupit listky aspon o den skor, inac by som sa na film nedostal - jednoducho vypredane. Dnes takmer po 20-tich rokoch je to sice stale skvely zazitok, ale uz to nebolo ono. Bolo sice vidiet snahu tvorcov kopirovat uspech SMRTONOSNEJ PASCE z rokov 1988 a 1990, co sa im v tom obdobi uspesne podarilo, ale z pasce mam rovnaky zazitok este aj dnes, co uz sa neda uplne povedat o tomto filme. _______ Steven Seagal - (Casey Ryback) +++ Tommy Lee Jones - (William Stranix) +++ Gary Busey - (Krill) +++ Erika Eleniak - (Jordan Tate) +++ Colm Meaney - (Doumer) +++ Patrick O'Neal - (Kapitán Adams) +++ Andy Romano - (Adm. Bates) +++ Nick Mancuso - (Tom Breaker) +++ Produkcia: Arnon Milchan, Steven Seagal +++(19.6.2011)

 • Shit
  ****

  Tohle je asi jeden z posledních v celku kvalitních snímků ve kterých hraje Steven Seagal, tady ještě nezachraňuje indiány nebo nějakou přírodu, ale bojuje jén sám za sebe a bujuje dobře, většina soubojů je nadprůměrně kvalitní a dokonce i zápletku to má slušnou a prakticky to nemá moc nudících scén a stupidních dialogů, vždycky se jde rovnou na věc a když už byste se přece jenom začínali nudit tak to všechno zachraňuje Tommy Lee Jones, takže pokud jste Stevena zavrhli kvůli posledním snímkům( posledních 10 let), tak se určitě koukněte na tohle nebo filmy co točil předtim a určitě si u vás trošku spraví reputaci.(7.3.2005)

 • D.Moore
  *****

  No a co, že je to variace na Smrtonosnou past? Přepadení je prostě nejlepší Seagalův film.(13.7.2009)

 • Kaka
  ****

  Vynikající akčňák, který sice v lecčems kopíruje například starší a neméně úspěšnou Die Hard, ovšem prostředí na moří a strhující chvaty Stevena Seagala mají něco do sebe a divák se pří sledování tohoto dnes snad již legendárního snímku rozhodně nudit nebude. Pokud nepočítám Uprchlíka a Dokonalou vraždu, máme tu nejlepší film Andrewa Davise. Seagal alias Casey Ryback je rozhodně nejlepší postava, jakou kdy Steven měl a díky bohu za ní. Zaujme i perfektní hudební podkres, především v akčních pasážích. Nesmí chybět spousta přestřelek a brutálních osobních soubojů, čili přesně toho, na co jsme u Seagalovek zvyklí.(2.3.2006)

 • sud
  ***

  Jó, tak tady Steven zaválelel. Spoustu akce, napětí a přestřelek. A dobrej záporák v podání Tommy Lee Jonese.(20.2.2005)

 • - Casey Ryback (Steven Seagal) nosí hodinky značky Chronosport UDT, veliteľ Krill (Gary Busey) zas Rolex Submariner. (dyfur)

 • - Natáčení ve skutečnosti neprobíhalo na lodi USS Missouri, nýbrž na fregatě USS Alabama. (Lateef)

 • - Červencové vydání časopisu Playboy – z roku 1989 –, na jehož obálce je televizní hlasatelka Shelly Jamison, se objevilo už dřív ve filmu Sám doma (1990). (Karlos80)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace