Přepadení v Pacifiku

• slovenský

Prepadnutie v Pacifiku

Akční / Drama / Thriller

USA / Francie, 1992, 103 min

rozpočet : ? tržby celosvetovo : $156,563,139(19.12.2006)

Soundtrack Gary Chang: 1. Main Title - Gary Chang ,2. Fanfare ,3. Takeover ,4. Casey Gets in Touch ,5. Casey Saves Jordan ,6. Reveal Sub ,7. Sub Splits ,8. They Sink the Sub ,9. Casey Rescues the Laundry ,10. Sitting Ducks ,11. Broadway Shootout ,12. Casey Meets Strannix ,13. Casey Saves Hawaii ,14. Epilogue ,(14.5.2011)

Tylere, Tylere, už bys měl konečně dospět:) (Zní to divně, je o rok starší než já;)) Ale v něčem má pravdu - tenhle film je skvělej. Můj oblíbenec Tommy Lee Jones je coby psychoušský (nebo ne?) exagent CIA Strannix geniální. Ne že by Gary Busey nevynikal, ale prostě neměl tolik prostoru...Takže vás vítáme na revoluci, Voodoo Child forever:) Klasika akčního žánru, generační záležitost, whatever, každopádně vynikající zábava. 90%(12.2.2003)

Asi nejznámější Seagalovka navíc okořeněná skvělým Tommy Lee Jonesem. Kosti křupají jak jsme zvyklí a nesmím zapomenout na "dortovou scénu".(1.3.2005)

Jó, tak tady Steven zaválelel. Spoustu akce, napětí a přestřelek. A dobrej záporák v podání Tommy Lee Jonese.(20.2.2005)