Tetro

Tetro

USA / Argentina / Španělsko / Itálie, 2009, 127 min

• blackrain

Bohužel si nemůžu pomoct. Na mě to celé působilo velice zvláštním dojmem. Rozhodně nejde o film, který je určen pro každého diváka. Je to takové těžko stravitelné. Myslela jsem, že se filmem nedokážu vůbec prokousat, ale zajímalo mě, jak je to s Tetrovou rodinou. Tetro mi silně připomínal Quentina Tarantina.(10.7.2012)

Jsem rád, že Coppola si na staré kolena může točit co chce a nikdo mu do toho nekecá. Tetro není určitě film pro všechny, ale mi se osobně líbil a to hlavně díky skvělé kameře, hereckým výkonům a atmosféře. První polovina snímků je hodně kvalitní, ale bohužel druhá už tak dobrá není.(5.10.2010)

Rozpočet $5miliónovTržby USA $518,522Tržby Celosvetovo $2,632,520(2.4.2010)

Coppolova výprava do světa klubového filmu. Už dopředu jsem tušil, že to bude dějově zašmodrchané, protože to je přesně parketa pro podivína Vincenta Galla. Tetro je taková příjemná černobílá jednohubka, na kterou už si ale za pár dní nejspíš ani nevzpomenu ..(26.8.2013)

Formálně bez chyby, ale taky bez srdce a strašně rutinní. Coppola se tváří komplexně, aniž by se dostal dál než za dávno vyřčené.(3.5.2011)