poster

Tetro

 • USA

  Tetro

Drama

USA / Argentina / Španělsko / Itálie, 2009, 127 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • xxmartinxx
  ***

  Formálně bez chyby, ale taky bez srdce a strašně rutinní. Coppola se tváří komplexně, aniž by se dostal dál než za dávno vyřčené.(3.5.2011)

 • igi B.
  *****

  Trýznivý film jako formou i obsahem brilantně podaná umělecká zpráva o osudových věcech lidských - a že to nemusí být všechno vždycky jen "hra", byť tahle měla nakonec konec (k dobru věci!) vcelku dobrý... A ještě že to pořád říkám - "nedělejte si lidi zbytečně a marně ze života peklo", že... . . . Jen mi kalí radost, co bude, až filmaři jako F.F.C. už nebudou... - - - - - (Poprvé viděno 13.1.2013 na dvd /s původní zvukovou stopou a č. titulky v originálním formátu obrazu/, hodnocení 314., komentář zde jako dvaatřicátý - 15.1.2013)(15.1.2013)

 • blackrain
  **

  Bohužel si nemůžu pomoct. Na mě to celé působilo velice zvláštním dojmem. Rozhodně nejde o film, který je určen pro každého diváka. Je to takové těžko stravitelné. Myslela jsem, že se filmem nedokážu vůbec prokousat, ale zajímalo mě, jak je to s Tetrovou rodinou. Tetro mi silně připomínal Quentina Tarantina.(10.7.2012)

 • Ant
  ***

  Coppola je už asi vážně za zenitem a to ten film vypadal ze začátku tak dobře. Příběh nenudí a výběr herců se povedl, v polovině filmu se ale stejně něco pokazí. Druhá polovina, je jeden velký nesourodý chaos, ve kterém děj zůstane na mrtvém bodě. Ani Gallův typický osobitý projev nic nezachránil.(6.2.2010)

 • iamek
  ***

  Jsem rád, že Coppola si na staré kolena může točit co chce a nikdo mu do toho nekecá. Tetro není určitě film pro všechny, ale mi se osobně líbil a to hlavně díky skvělé kameře, hereckým výkonům a atmosféře. První polovina snímků je hodně kvalitní, ale bohužel druhá už tak dobrá není.(5.10.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace