Terminátor: Příběh Sáry Connorové (TV seriál)

Terminator: The Sarah Connor Chronicles

Terminátor: Príbeh Sáry Connorovej

Sci-Fi / Akční / Drama / Thriller

USA, 2008, 31x43 min

Bear McCreary

Lena Headey, Thomas Dekker, Summer Glau, Richard T. Jones, Edoardo Ballerini, Tony Amendola, Lee Thompson Young, Brian Bloom, Brian Austin Green, Sonya Walger, Dean Winters, Craig Fairbrass, Bruce Davison, Garret Dillahunt, Mackenzie Brooke Smith, Lisa Wilhoit, Kristina Apgar, Bailee Madison, Alex Veadov, Peter Mensah, Jonathan Sadowski, Adam Godley, Skyler Gisondo, Marcus Chait, Shirley Manson, Max Perlich, Sandra Purpuro, Leven Rambin, Paul Schulze, Dean Norris, Mark Adair-Rios, Leah Pipes, Jillian Armenante, Fay Wolf, Busy Philipps, Billy Unger, Will Rothhaar, Beau Billingslea, Patrick Kilpatrick, Dorian Harewood, Stephanie Jacobsen, Angela Gots, Emilio Rivera, Owain Yeoman, Allen Evangelista, Brendan Hines, Andy Umberger, Cory Tucker, Richard Schiff, Eddie Shin, Rebecca Creskoff, Johnny Sneed, Haley Hudson, Samantha Krutzfeldt, Ned Bellamy, Chris Ellis, Jon Huertas, Andre Royo, Catherine Dent, Austin Highsmith, Bobbi Sue Luther, Alessandra Torresani, Nick Wechsler, Symba, Ally Maki, Cynthia Marie Hruschka, Neil Hopkins, John Pyper-Ferguson, Matt McColm, Matt Angel, Yuri Lowenthal, Brandon Molale, Tiya Sircar, Billy Lush, Bonnie Morgan, Mary Alexandra Stiefvater, Julie Ann Emery, Aldo Gonzalez, Erin Fleming, Charlayne Woodard, Jacob Witkin, Enrico Natale, Joe Hursley, Chad Brummett, Ray Laska, Ryan Kelley, William Stanford Davis, Danielle Lozeau, Melinda Bennett, Bernard White, Jessica Makinson, Todd Stashwick, Gina Gallego, Alanna Masterson, Eric Steinberg, Larry Cedar, Bruno Amato, Manny Montana, Michael Hyatt, Elise Ivy, Laura Regan, Jullian Dulce Vida, Savannah Jayde, Akie Kotabe, Bashir Salahuddin, James Urbaniak, Michelle Arthur, Glenn Taranto, Preston James Hillier, Luis Chávez, Karina Logue, Debra Wilson, Omid Abtahi, Jesse Garcia, Jeffrey Pierce, Barry Livingston

Sarah Boyd
  • Ai.ma

Hele, odsuď pocuď. Lena Headey je možná hezká, když si hraje před webkou se svým čokovokem, v tomhle seriálu je ale na ránu. A to má být sarah connor? Po většinu seriálu vypadají jako brácha a ségra, když na začátku vyběhla v sukýnce, myslel jsem si, že sleduju nějakou parodii o incestu. Další nešťastný nápad je Terminátor v podobě patnáctileté holky, která má neustále výraz, jako by si zrovna poprvé nasadila vložku. Jakákoliv její akce je vážně směšná, nehledě na to, že to co občas vypustí z pusy je fakt mimo mísu. Kam se ale hrabe na rozhovory sarah a Johna. Neuvěřím, že tohle vymyslel člověk, spíš nějaký automat na debilitu. Vrcholem je třeba debata ve druhém díle. John nesmí tři dny vyjít ven, protože nemá novou občanku (a kvůli tomu musí být doma, WTF?????), po třech dnech terminátorka řekne, že zná lidi, kteří to vyřeší hned (po třech dnech, WTF???), načež jí začně Sarah vyčítat, proč jí to neřekla hned, a když se terminátorka nadechuje k odpovědi, zazvoní sarah mobil a John se jí ptá, kde v ledničce jsou krůtí plátky ( WTF??????????????????????????) následně rozhovor končí. DEBILITA!!! Vydržel jsem vážení přátelé 89 minut této píčoviny a pokud ještě kdy uvidím kohokoliv z tohoto seriálu tak si v momentě vystřelím mozek z hlavy ven.(30.12.2008)

• Hitman_47

Jeden z nejnudnějších a nejzpackanějších seriálů současnosti. Jedna hvězdička za pilot, který jako jediný nenutil lidi slintat si do rozkroku a přitom odpočítávat každou setinu stopáže do konce..(15.8.2008)

_Terminator: The Sarah Connor Chronicles - 1.sezóna ▐ Tržby za predaj DVD v USA $1,889,695 //počet predaných kusov 99,510 ║ _Terminator: The Sarah Connor Chronicles: 2.sezóna ▐ Tržby za predaj DVD v USA $4,607,780 //počet predaných kusov 125,192║ __Toto je ako zlý a absolútne zbytočný vtip. Točené bez inšpirácie, bez nápadu a čo nám je podané sme už videli v kino filmoch v omnoho, omnoho lepšom prevedení, toto keď tak len môže kaziť povesť samotnému kultu Terminátora, samozrejme pokiaľ toto berie vôbec niekto vážne, vykonštruovaný príbeh je tak planý až hrôza. Jediné čo stojí ako tak za pozornosť je Lena Headey, terminátori skôr pôsobia dojmom smiešnym než vážnym. /20%/ /hodnotené po prvých 2.dieloch/(9.7.2010)

• InJo

Hodnocení prvního dílu (ty další totiž sledovat nehodlám). 30 - 40 %(3.9.2007)

• MoiJe

Prva seria. Skoda, Headey mam rada.(15.1.2008)

• Brian Austin Green