Terminátor: Příběh Sáry Connorové (TV seriál)

Terminator: The Sarah Connor Chronicles

Terminátor: Príbeh Sáry Connorovej

Sci-Fi / Akční / Drama / Thriller

USA, 2008, 31x43 min

Bear McCreary

Lena Headey, Thomas Dekker, Summer Glau, Richard T. Jones, Edoardo Ballerini, Tony Amendola, Lee Thompson Young, Brian Bloom, Brian Austin Green, Sonya Walger, Dean Winters, Craig Fairbrass, Bruce Davison, Garret Dillahunt, Mackenzie Brooke Smith, Lisa Wilhoit, Kristina Apgar, Bailee Madison, Alex Veadov, Peter Mensah, Jonathan Sadowski, Adam Godley, Skyler Gisondo, Marcus Chait, Shirley Manson, Max Perlich, Sandra Purpuro, Leven Rambin, Paul Schulze, Dean Norris, Mark Adair-Rios, Leah Pipes, Jillian Armenante, Fay Wolf, Busy Philipps, Billy Unger, Will Rothhaar, Beau Billingslea, Patrick Kilpatrick, Dorian Harewood, Stephanie Jacobsen, Angela Gots, Emilio Rivera, Owain Yeoman, Allen Evangelista, Brendan Hines, Andy Umberger, Cory Tucker, Richard Schiff, Eddie Shin, Rebecca Creskoff, Johnny Sneed, Haley Hudson, Samantha Krutzfeldt, Ned Bellamy, Chris Ellis, Jon Huertas, Andre Royo, Catherine Dent, Austin Highsmith, Bobbi Sue Luther, Alessandra Torresani, Nick Wechsler, Symba, Ally Maki, Cynthia Marie Hruschka, Neil Hopkins, John Pyper-Ferguson, Matt McColm, Matt Angel, Yuri Lowenthal, Brandon Molale, Tiya Sircar, Billy Lush, Bonnie Morgan, Mary Alexandra Stiefvater, Julie Ann Emery, Aldo Gonzalez, Erin Fleming, Charlayne Woodard, Jacob Witkin, Enrico Natale, Joe Hursley, Chad Brummett, Ray Laska, Ryan Kelley, William Stanford Davis, Danielle Lozeau, Melinda Bennett, Bernard White, Jessica Makinson, Todd Stashwick, Gina Gallego, Alanna Masterson, Eric Steinberg, Larry Cedar, Bruno Amato, Manny Montana, Michael Hyatt, Elise Ivy, Laura Regan, Jullian Dulce Vida, Savannah Jayde, Akie Kotabe, Bashir Salahuddin, James Urbaniak, Michelle Arthur, Glenn Taranto, Preston James Hillier, Luis Chávez, Karina Logue, Debra Wilson, Omid Abtahi, Jesse Garcia, Jeffrey Pierce, Barry Livingston, Scott Vance, Barbara Scolaro, Floriana Lima, Alison Martin, Michael Dempsey, Adam Busch, Derek Riddell
  • Jenda

Na mě až moc televizní a trapné.(20.1.2008)

Pokud jste viděli všechny 3 filmy s Terminátorem, nebude pro Vás tento komentář spoilerem. Takže, tento seriál ač nepatří k těm nejlepším, má jistý potenciál. Nejprve vyjmenuju klady: Obsazení ,(hlavní trio v čele s Lenou to zachraňuje, být tam někdo jiný, tak nevím. Navíc Summer Glau je velice krásná Terminátorka), děj ,(seriál má vzestupnou tendenci, takže se NESMÍ hodnotit po pilotním díle, který se mi taky moc nelíbil). Zápory: Je pěkně na nic točit seriál, když víme z posledního Terminátora, jak to dopadne. Myslím tím smrt Sáry Connorové a samozřejmě "Den Zúčtování." To, že to v seriálu ještě nenastalo znamená, že tvůrci se zřejmě chopí efektu natahování. Nicméně, po celé první sérii musím říct, že zatím jsem tento efekt nezaznamenal. Díky bohu. Takže, uvidím, co nám přinese druhá série. První je u mě za poctivých 70 %. Jen doufám v to, že tvůrci tohoto seriálu se nebudou snažit přepsat dějiny a Sáru zachránit a "Den Zúčtování" opravdu odvrátit. To by u mě hodně klesli. Po celé druhé sérii: Hm, tak kde začít. První díly byly skvělé, ale pak, to začalo postupně padat. Některé díly byly hodně ujeté, neměly žádný význam a jen jsme se plácali na místě. Před koncem 2. série jsem si byl téměř jist, že budu muset snížit hodnocení a říkal jsem, že možná je dobře, pokud 3. řada nebude. No, po závěru, který byl hodně překvapivý a dobrý, musím říct, že možná bych tu 3. sérii přece jen chtěl. Hodnocení zůstává stejné, hlavně za poslední díly. Jsem opravdu zvědavý, jestli bude Terminator: The Sarah Connor Chronicles pokračovat, nebo ne. UPDATE: Tak to vypadá, že T: SCC nebude pokračovat, protože to FOX odpískal. Tudíž snižuji hodnocení na 3 *. A proč? Protože tu 4. jsem nechával pro potenciál, který byl v konci 2. série, ale jelikož 3. série nebude, tak objektivně ji musím odebrat.(23.9.2008)

Nikdy jsem nebyla Andulkou Fanynkovou božkého Arnieho v jeho životní terminátorové formě, natož aby mě byli sympatičtí: maniakální matka Connorová a spratkovský synek John. Inu teď už docela jsou, nejspíš díky oběma předtavitelům hlavních seriálových rolí a díky jejich zlidštění. A ono je vlastně možná v pořádku, že tento seriál má jen 2 série, víc by mě jich asi všechno to cool bojování, podivné filozofování a nelogické časové překombinování, znechutilo. Každopádně je to daleko lepší počin než T-III, která je jen komedií, toto série si zachovává klasicky ubrečený a fatalistický punc. V druhé části seriálu mě však nesmírně baví Shirley Manson, která z dravě elektronických devadesátkových Garbage přeskočila na terminátoří poker face, jde jí to obstojně, což rovněž podporuje její smrtkovsko-androgynní vizáž :-) 60%.(8.8.2008)

• AppleCore

Ó můj Bože, jak na něco tak debilního mohli dostat práva. Sakra to jim mohlo bejt jasný, že to bude taková sračka tak proč to točili ?! Tohle nemá vážně nic, co by stálo nějak za řeč. Hrozný herci, drsňácká kamera (dost blbá) a teplej John Connor. Hlavní je to, že tam Sarah Connorová používá mobil, kterej v době ve který se odehrává film Jamese Camerona ještě ani neexistoval a na tom si trvam ikdyž vim, že se to odehrává mezi 2 a 3 původního filmu. Jenom doufam, že Conorová umře, protože ve trojce už je dávno mrtvá.(25.7.2008)

• Hitman_47

Jeden z nejnudnějších a nejzpackanějších seriálů současnosti. Jedna hvězdička za pilot, který jako jediný nenutil lidi slintat si do rozkroku a přitom odpočítávat každou setinu stopáže do konce..(15.8.2008)

• Brian Austin Green

• - Michael Shanks byl v užším výběru na roli Dereka Reese. (viperblade)

• - Název dílu Dungeons & Dragons je inspirován názvem role-playing game vymyšlené v roce 1974. Vytvořil ji Gary Gygax a odhaduje se, že asi 20 milionu lidí po celém světě ji hraje, nebo alespoň jeji odnož, Advanced D&D. Hře může být v podstatě přičtena zásluha za stanovení moderní struktury RPG. (reqiuem)

• - Spoiler: Slovo "terminátor" nebylo vysloveno až do finále druhé série, kdy Sarah řekne Catherine, že jí shledává Terminátorem. (viperblade)