Terminátor: Příběh Sáry Connorové (TV seriál)

Terminator: The Sarah Connor Chronicles

Terminátor: Príbeh Sáry Connorovej

Sci-Fi / Akční / Drama / Thriller

USA, 2008, 31x43 min

Bear McCreary

Lena Headey, Thomas Dekker, Summer Glau, Richard T. Jones, Edoardo Ballerini, Tony Amendola, Lee Thompson Young, Brian Bloom, Brian Austin Green, Sonya Walger, Dean Winters, Craig Fairbrass, Bruce Davison, Garret Dillahunt, Mackenzie Brooke Smith, Lisa Wilhoit, Kristina Apgar, Bailee Madison, Alex Veadov, Peter Mensah, Jonathan Sadowski, Adam Godley, Skyler Gisondo, Marcus Chait, Shirley Manson, Max Perlich, Sandra Purpuro, Leven Rambin, Paul Schulze, Dean Norris, Mark Adair-Rios, Leah Pipes, Jillian Armenante, Fay Wolf, Busy Philipps, Billy Unger, Will Rothhaar, Beau Billingslea, Patrick Kilpatrick, Dorian Harewood, Stephanie Jacobsen, Angela Gots, Emilio Rivera, Owain Yeoman, Allen Evangelista, Brendan Hines, Andy Umberger, Cory Tucker, Richard Schiff, Eddie Shin, Rebecca Creskoff, Johnny Sneed, Haley Hudson, Samantha Krutzfeldt, Ned Bellamy, Chris Ellis, Jon Huertas, Andre Royo, Catherine Dent, Austin Highsmith, Bobbi Sue Luther, Alessandra Torresani, Nick Wechsler, Symba, Ally Maki, Cynthia Marie Hruschka, Neil Hopkins, John Pyper-Ferguson, Matt McColm, Matt Angel, Yuri Lowenthal, Brandon Molale, Tiya Sircar, Billy Lush, Bonnie Morgan, Mary Alexandra Stiefvater, Julie Ann Emery, Aldo Gonzalez, Erin Fleming, Charlayne Woodard, Jacob Witkin, Enrico Natale, Joe Hursley, Chad Brummett, Ray Laska, Ryan Kelley, William Stanford Davis, Danielle Lozeau, Melinda Bennett, Bernard White, Jessica Makinson, Todd Stashwick, Gina Gallego, Alanna Masterson, Eric Steinberg, Larry Cedar, Bruno Amato, Manny Montana, Michael Hyatt, Elise Ivy, Laura Regan, Jullian Dulce Vida, Savannah Jayde, Akie Kotabe, Bashir Salahuddin, James Urbaniak, Michelle Arthur, Glenn Taranto, Preston James Hillier, Luis Chávez, Karina Logue, Debra Wilson, Omid Abtahi, Jesse Garcia, Jeffrey Pierce, Barry Livingston, Scott Vance, Barbara Scolaro, Floriana Lima, Alison Martin

Sarah Boyd

Scénografie:

Marek Dobrowolski

Pilot: Rozhodně to šlo udělat i líp, ale jde to. Lena Headey vůbec není špatná, ale Linda Hamilton to bohužel není. Stejně tak Thomas Dekker mi přijde na Johna Connora moc ufňukaný, ale to je možná jen první dojem, moc prostoru neměl. Terminátorka Cameron je celkem dobrá což se rozhodně nedalo říct o jejím vysloveně směšném rivalovi. Co pak říct k ději, když se zdá, že půjde hodně odlišným směrem než akčněji laděný pilot? Mohlo by se to povést. Jestli budou skákat časem častěji mohl by vzniknout celkem zajímavý projekt. Tři hvězdy, ale rozhodně se rád nechám přesvědčit o opaku.(6.8.2007)

• 2Pac

Po vzhliadnuti prvej casti to vobec nevidim tak zle ako velka vacsina uz hodnotiacich. Tesim sa na dalsie casti. PS.Terminatorka Cameron je este asi viac sexi ako Loken ;-)(19.2.2008)

• Tuxedo

Seriál, jenž těží především ze své značky a o kvalitu se nikterak výrazně nesnaží. Narozdíl od současné řady Prison Breaku je to však mimo hlouposti a nelogičnosti i poměrně nudné. Nicméně, sem tam se objeví světlý moment (výrazně vyčnívá první a poslední díl první série), takže nakonec za 2*, ale jen tak tak.(16.3.2008)

Není to zas tak špatné, ale s původníma Terminatorama se to nemůže srovnávat. Je to pohodový béčkový seriál. Herci mi nevadí, na hodnou ,,terminatorku,, Summer Glau sem si zvykl rychle, Brian Austin Green hraje dobře, i nová Sarah. Jediný John Connor mi nepřišel jako dobrá volba. Největší plus jsou pohledy do budoucnosti, akce je v některých dílech více, v některých méně a v některých dalších snad vůbec akce není. 3/5* po sedmi dílech…13.3.08: tak další dva nové díly + finální díly nenabídly zase žádnou akci, jestli se odklepne druhá řada budu pokračovat, ale docela mě to zklamalo. Povedl se pohled na konci z bazénu :-) kde FBI pořádala pobřežní hlídku :-) - hodnocení zůstává...(7.10.2007)

No i když mám v oblibě terminátorskou serii, tak musím z hodnocení ubrat. Vyběr herců a postav Sára Connorová by spíš než matku mohla Johnovi dělat starší sestru.Postava Derreka Reese je ovšem dobré oživení. Jsou noční bitvy z budoucnosti v troskách měst a terminátorů až moc Dokonce je tu i Dr. Silberman, ale hraný jiným hercem. Má to svoje mouchy, ale je to jen seriál od mnohem slavnějších a lepších filmů.(28.6.2009)