Terminátor: Příběh Sáry Connorové (TV seriál)

Terminator: The Sarah Connor Chronicles

Terminátor: Príbeh Sáry Connorovej

Sci-Fi / Akční / Drama / Thriller

USA, 2008, 31x43 min

Bear McCreary

Lena Headey, Thomas Dekker, Summer Glau, Richard T. Jones, Edoardo Ballerini, Tony Amendola, Lee Thompson Young, Brian Bloom, Brian Austin Green, Sonya Walger, Dean Winters, Craig Fairbrass, Bruce Davison, Garret Dillahunt, Mackenzie Brooke Smith, Lisa Wilhoit, Kristina Apgar, Bailee Madison, Alex Veadov, Peter Mensah, Jonathan Sadowski, Adam Godley, Skyler Gisondo, Marcus Chait, Shirley Manson, Max Perlich, Sandra Purpuro, Leven Rambin, Paul Schulze, Dean Norris, Mark Adair-Rios, Leah Pipes, Jillian Armenante, Fay Wolf, Busy Philipps, Billy Unger, Will Rothhaar, Beau Billingslea, Patrick Kilpatrick, Dorian Harewood, Stephanie Jacobsen, Angela Gots, Emilio Rivera, Owain Yeoman, Allen Evangelista, Brendan Hines, Andy Umberger, Cory Tucker, Richard Schiff, Eddie Shin, Rebecca Creskoff, Johnny Sneed, Haley Hudson, Samantha Krutzfeldt, Ned Bellamy, Chris Ellis, Jon Huertas, Andre Royo, Catherine Dent, Austin Highsmith, Bobbi Sue Luther, Alessandra Torresani, Nick Wechsler, Symba, Ally Maki, Cynthia Marie Hruschka, Neil Hopkins, John Pyper-Ferguson, Matt McColm, Matt Angel, Yuri Lowenthal, Brandon Molale, Tiya Sircar, Billy Lush, Bonnie Morgan, Mary Alexandra Stiefvater, Julie Ann Emery, Aldo Gonzalez, Erin Fleming, Charlayne Woodard, Jacob Witkin, Enrico Natale, Joe Hursley, Chad Brummett, Ray Laska, Ryan Kelley, William Stanford Davis, Danielle Lozeau, Melinda Bennett, Bernard White, Jessica Makinson, Todd Stashwick, Gina Gallego, Alanna Masterson, Eric Steinberg, Larry Cedar, Bruno Amato, Manny Montana, Michael Hyatt, Elise Ivy, Laura Regan, Jullian Dulce Vida, Savannah Jayde, Akie Kotabe, Bashir Salahuddin, James Urbaniak, Michelle Arthur, Glenn Taranto, Preston James Hillier, Luis Chávez, Karina Logue, Debra Wilson, Omid Abtahi, Jesse Garcia, Jeffrey Pierce, Barry Livingston

Seriál mě chytl až od 3.ho dílu .. srovnávat s filmem nemá cenu, Lena je kočka první třídy.(25.5.2008)

• 2Pac

Po vzhliadnuti prvej casti to vobec nevidim tak zle ako velka vacsina uz hodnotiacich. Tesim sa na dalsie casti. PS.Terminatorka Cameron je este asi viac sexi ako Loken ;-)(19.2.2008)

• EdaS

Televizní Terminátor fakt nebyl dobrej nápad. Člověk by čekal, že u pilotního dílu se budou tvůrci chtít vytáhnout, naladit člověka k sledování dalších pokračování, ale tohle? Celý pilot je hodně podprůměrně natočený, kopírování scén známých z trikově převratných vysokorozpočťáků v levném televizním podání zoufale nefunguje (šíleně mě iritovalo "dramatické" naklánění hlavy toho zlého termouše). Cítím jen snahu vyždímat z legendy další chechtáky. Tak nějak škodolibě doufám, že se najde někdo rozumný a tenhle pochybný seriál utne hned v počátku. Stejně jako onehdy Sílu liščí pětky. :o)(27.7.2007)

Poslední dobou se nějak rozmohl styl natačení seriálů podle úspěšných filmů na pokračování. Viděl jsem kousek seriálového Bladea a to byla taková hrůza, že jsem to po 10 minutách vypnul. Možná se na to ještě někdy podívám. K seriálovému Terminátoru jsem přistupoval nějak podobně, že půjde o bullshit nevídaných rozměrů. A nutno podotknout, že jsem se velice mýlil. Tento seriál je docela povedený. Samozřejmně filmovým Terminátorům, se to nemůže absolutně vůbec rovnat, ale v rámci možností je toto opravdu vydařené. Seriál nikam nepospíchá! Hezky pekně pomalu se rozjíždí a to pravé tempo chytne až tak od 5. dílů. Je dobré sledovat události, které se stali během Terminátorem 2 a Terminátorem 3, i když je pravdou, že pravý fanoušek této (zatím) trilogie najde v tomto seriálu mnoho nesmyslů, které se bohužel vyskytly ve scénáři, ale nejsou to nesmysly nijak hrozné, že by se to muselo zavrhnout. Akční scény jsou na seriál uspokojující, ale mohly by být určitě lepší. Herecké obsazení je celkem slušné. Thomas Dekker coby John Connor je docela v pohodě. Summer Glau v roli ochránkyně Johna Connora je dost dobrá a hlavně se nejedná o žádnou top modelku, což je jedině dobře. Určitě potěšila účást Briana Austina Greena, který se opět chytl seriálu, jehož by se měl stále držet. Ale co němůžu překousnout je Lena Headey, coby Sarah Connorová. To je hrůza!!! Co se hereckého výkonu týče, tak něco toporného jsem už dlouho neviděl. Na tuto roli se prostě nehodí!!! To už by se mi snad líbila i více Sarah Clarke (známa jako Nina Mayers z 24 hodin). A taky docela co mi vadilo, tak bylo pouhých 9 dílů z první řady. Dlouho jsem přemýšlel, jaké dám hodnocení. Tři * a nebo 4*??? Docela dilema!!! Nakonec dávám slabší 4*, ale věřím, že další řada (nebo snad řady?) mi dokáží, že jsem dal právem takovýto počet *! Docela se už těším na září, kdy se rozjede druhá řada!(12.7.2008)

• Douglas

Hodnocení pilotního dílu.(6.8.2007)