poster

Terminátor: Příběh Sáry Connorové (TV seriál)

 • USA

  Terminator: The Sarah Connor Chronicles

 • Slovensko

  Terminátor: Príbeh Sáry Connorovej

Sci-Fi / Akční / Drama / Thriller

USA, 2008, 31x43 min

Hudba:

Bear McCreary

Hrají:

Lena Headey, Thomas Dekker, Summer Glau, Richard T. Jones, Edoardo Ballerini, Tony Amendola, Lee Thompson Young, Brian Bloom, Brian Austin Green, Sonya Walger, Dean Winters, Craig Fairbrass, Bruce Davison, Garret Dillahunt, Mackenzie Brooke Smith, Lisa Wilhoit, Kristina Apgar, Bailee Madison, Alex Veadov, Peter Mensah, Jonathan Sadowski, Adam Godley, Skyler Gisondo, Marcus Chait, Shirley Manson, Max Perlich, Sandra Purpuro, Leven Rambin, Paul Schulze, Dean Norris, Mark Adair-Rios, Leah Pipes, Jillian Armenante, Fay Wolf, Busy Philipps, Billy Unger, Will Rothhaar, Beau Billingslea, Patrick Kilpatrick, Dorian Harewood, Stephanie Jacobsen, Angela Gots, Emilio Rivera, Owain Yeoman, Allen Evangelista, Brendan Hines, Andy Umberger, Cory Tucker, Richard Schiff, Eddie Shin, Rebecca Creskoff, Johnny Sneed, Haley Hudson, Samantha Krutzfeldt, Ned Bellamy, Chris Ellis, Jon Huertas, Andre Royo, Catherine Dent, Austin Highsmith, Bobbi Sue Luther, Alessandra Torresani, Nick Wechsler, Symba, Ally Maki, Cynthia Marie Hruschka, Neil Hopkins, John Pyper-Ferguson, Matt McColm, Matt Angel, Yuri Lowenthal, Brandon Molale, Tiya Sircar, Billy Lush, Bonnie Morgan, Mary Alexandra Stiefvater, Julie Ann Emery, Aldo Gonzalez, Erin Fleming, Charlayne Woodard, Jacob Witkin, Enrico Natale, Joe Hursley, Chad Brummett, Ray Laska, Ryan Kelley, William Stanford Davis, Danielle Lozeau, Melinda Bennett, Bernard White, Jessica Makinson, Todd Stashwick, Gina Gallego, Alanna Masterson, Eric Steinberg, Larry Cedar, Bruno Amato, Manny Montana, Michael Hyatt, Elise Ivy, Laura Regan, Jullian Dulce Vida, Savannah Jayde, Akie Kotabe, Bashir Salahuddin, James Urbaniak, Michelle Arthur, Glenn Taranto, Preston James Hillier, Luis Chávez, Karina Logue, Debra Wilson, Omid Abtahi, Jesse Garcia, Jeffrey Pierce, Barry Livingston, Scott Vance, Barbara Scolaro

Střih:

Sarah Boyd

Scénografie:

Marek Dobrowolski

Kostýmy:

Amanda Friedland
(další profese)
 • Falko
  ****

  Lena Headey - (Sarah Connor) +++ Thomas Dekker - (John Connor) +++ Summer Glau - (Cameron Phillips) +++ Brian Austin Green - (Derek Reese) +++(3.7.2008)

 • EdaS
  *

  Televizní Terminátor fakt nebyl dobrej nápad. Člověk by čekal, že u pilotního dílu se budou tvůrci chtít vytáhnout, naladit člověka k sledování dalších pokračování, ale tohle? Celý pilot je hodně podprůměrně natočený, kopírování scén známých z trikově převratných vysokorozpočťáků v levném televizním podání zoufale nefunguje (šíleně mě iritovalo "dramatické" naklánění hlavy toho zlého termouše). Cítím jen snahu vyždímat z legendy další chechtáky. Tak nějak škodolibě doufám, že se najde někdo rozumný a tenhle pochybný seriál utne hned v počátku. Stejně jako onehdy Sílu liščí pětky. :o)(27.7.2007)

 • Hal_Moore
  ***

  Samozřejmě Terminator: Sarah Connor Chronicles svým celovečerním bratříčkům nemůže konkurovat, avšak jen proto jej zavrhovat nehodlám. První série se pomalu a upřímně řečeno špatně rozjížděla (do 4. epizody), poté by se již dalo říci, že má seriál co nabídnout. Rádoby hlavní postava (Sarah Connor) je však snad jeho nejslabším článkem, což však napravují představitelé ostatních rolí (zejména Summer Glau je prostě k nakousnutí), v momentě kdy se na scéně objeví Derek Reese v podání bývalé hvězdičky Beverly Hills Brian Austin Greena je na co se koukat a dá se hovořit o něčem jako je spád. Tahle role mu sedla mnohem více než role studentíka. Terminator: Sarah Connor Chronicles je něčím podobným, jako je nový Knight Rider. Technická stylizace, kamerové filtry, všechno snažící se vypadat "cool". Ale něco tomu schází, něco, co by tyto dva seriály (o Knight Riderovi mluvím s nadhledem, byl odvysílán teprve pilot) zařadilo mezi ostatní úspěšné projekty dneška. Snad producenti schválí druhou sezonu aby tvůrci konečně ukázali, že na to mají.(5.3.2008)

 • LiVentura
  ***

  Není to nejhorší, docela návazné i trykově příliš nepokažené, však velice trystní a okoukané z pohledu neustálého cpaní a opakování se scén toliko známých..!(8.8.2008)

 • Tuxedo
  **

  Seriál, jenž těží především ze své značky a o kvalitu se nikterak výrazně nesnaží. Narozdíl od současné řady Prison Breaku je to však mimo hlouposti a nelogičnosti i poměrně nudné. Nicméně, sem tam se objeví světlý moment (výrazně vyčnívá první a poslední díl první série), takže nakonec za 2*, ale jen tak tak.(16.3.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace