Chlast k šukání nepomůže. Američtí poldové nemusí být jen suchaři, stejně jako červená skvrna na džínách losera nemusí být jen prachobyčejná červená skvrna. Nejen toto se dozvíte. Rating R není jen tak pro nic za nic - nekorektní přístup nelze než ocenit. Hlavní postavy nejsou loseři ad absurdum, ale kluci s docela normálními problémy - drunk and fuck (i když chápu, že tyto problémy jsou velmi relativní). Bavil jsem se znamenitě s tím, že na spoustu scén jen tak nezapomenu a tak si dovolím i lehce přestřelit. Apatow produkce rulez, uvidíme co Zbouchnutá. 90%. P.S. Lepší než Zbouchnutá(18.9.2007)

Jediný spôsob, ako vyjadriť spokojnosť so zatiaľ najlepšou, najvtipnejšou, najúdernejšou a pritom tak prirodzenou teenagerskou komédiou, je napariť jej plné hodnotenie (i keď nie plnohodnotné). Konečne niekto schoval do vrecka celú sériu 'American Pie'. Vtip strieda vtip a tá spŕška útokov na moju bránicu dokázala zastrieť aj miernu neoriginálnosť scenára. Navyše obávaný záver je za daných okolností a v tomto žánri jeden z vrcholných svojho druhu. 90%.(7.1.2009)

Mohu říci, že se jedná o nejlepší teen komedii, kterou jsem kdy viděl a to takové filmy zrovna moc nemusím. Herci hrají přesvědčivě a výborně hláškují. Už jsem nevěřil, že se budu rozhodovat mezi čtyřmi a pěti hvězdičkami a hle je to tu. Zatím dávám čtyři hvězdičky a počkám si na druhý dojem....(9.11.2007)

Docela vtipná komedie, výhradně pro kluky, holkám se to nesmí dostat do rukou:) A divák se u toho pobaví jen když mu sedne velmi specifický druh humoru. Takže pozor na to, rozhodně to není film pro všechny. Většinou je to prostě sprostej teen humor, ale občas je i totálně absurdní - dva policajti sou totální nářez!!! Btw z trojce hlavních hrdinů byl zdaleka nejzabavnější Fogell - prostě už to, jak ho poldové oslovují McLovin mě pokaždý rozsekalo:) Záplekty Setha a Evana prostě nebyly ani zdaleka tak zajímavé.. I když, Evan, považovaný za Jimmyho bráchu, toho zpěváka, byl fakt vtipnej. Celkově příjemnej úlet se spoustou vtipnejch momentů, ale i několika slabšíma a závěr nic moc, slabší čtyři.(10.4.2008)

Film mě příliš nebavil, vzhledem k tomu, jak byl vychvalován, jsem čekala mnohem víc, ale co mi příjde opravdu zajímavé, je herecké obsazení, protože tyhle herce všechny vidívám ve filmech tomuhle podobnému.(21.11.2007)