Pro mě mírnej komedální nadprůměr s třešničkou na dortu v podobě McLovina :-D Štvaly mě zde dvě věci - přehnaná stopáž a Jonah Hill. Jinak celkem pohodovej film.(2.6.2010)

První třetina filmu za 1*, po vstupu policejní dvojice 4*... něco tak správně mimózního a vtipného jsem dlouho neviděl.(15.2.2008)

Superbad sice není super, ale ani bad. Bob (Jonah Hill) a Bobek (Michael Cera) jsou sympaťáci. Až by jim člověk ten jejich vysněný zásun snad i přál. K čemu jim to však je, když jim duo za psacím strojem vkládá do huby papírem šustící dialogy. Ty by tuze moc chtěly být "sprostě a přirozeně o něčem" jako u Kevina Smithe, ale ve výsledku jsou sprosté, ovšem o ničem. Pouze dokořeněné v každé druhé větě naroubovanou popkulturní narážkou. Aby tam prostě byla, spíše než že by tam sedla. Navíc ta stopáž. Ani Návrat krále nemá tak natahovaný konec. Takhle je těch pár vydařených scének a nápadů utopeno pod tunou vaty. A není to ochucená vata od McDonalda, ale obyčejná od McLovina. PS: Podobnost s komentářem ke Zbouchnuté zcela záměrná.(14.6.2008)

Čekala jsem mnohem víc, než jsem dostala. Holt asi nejsem náctiletej puberťák, kterej by si chtěl zašukat a nemá s kým. :-P(22.3.2008)

Superbad, aneb klasická teenage get laid komedie o tom, jak ti největší looseři dostanou ty nejlepší holky, bléé. Naštěstí Jonah Hill přináší pár extrémně vulgárních vtípků, nad kterými je prostě nemožno se nepousmát. K tomu nekňuba McLovin s partou policistů zaseknuvších se v pubertě a začíná se nám rýsovat neobyčejně vtipný a ujetý film, který své hollywoodské vrstevníky značně převyšuje. Na Kevina Smithe Apatowovi (produkce) s Rogenem (scénář) stále trochu chybí, ale v Superbad se dostávají nebezpečně blízko, protože mezi perfektními gagy dokáže vyniknout i příběh o přátelství... Na podruhé ještě větší salvy smíchu. 8/10(24.6.2008)