Asi najlepšia vec z Apatowovej produkcie. Film tak úprimný, trefný a teenagerské problémy vystihujúci, až dojíma k slzám. Uletená komédia o vyvádzaní mladých týpkov, ktorá vo vás nápaditými scenáristickými kľučkami a dialógmi miestami vyvolá vačšie „filmové potešenie“ než sofistikovaný coenovský humor. A takých teenagerských komédií nie je veľa. Chcem pokračovanie! Chcem ešte raz Setha, Evana a Fogella! :-)(17.3.2008)

Chtělo by to prostříhat, ubrat na sexismu a obratněji zamaskovat, jak moc jde o film natočený kamarády pro kamarády, ale stejně je to jedna z nejvtipnějších, nejsprostějších a nejdojemějších komedií o dospívání. 80% Zajímavé komentáře: Malarkey, tombac, B!shop, Silence, liuk, 6thSun(16.5.2008)

Gonna rock out with my cock out!(2.3.2008)

Skutočne zábavná teen-komédia, kde všetky obvyklé samoúčelnosti majú svoju funkciu pevne zakotvenú v deji filmu. Hviezda dole za snahu o akúsi "psychológiu", ktorá sa sem nehodí. Linka s "McLovinom" a policajtami je jasne päťhviezdičková. 8/10(2.11.2007)

Ač mi již paměť nijak zvlášť neslouží a od inkriminované doby bylo vystříkáno mnoho galonu spermatu, tak mi vzpomínky na středoškolskou nadrženost překvapivě rychle ožívaly. Zábava k nadstandardnímu popukání to sice nebyla, ale dvojice alkoholem dobře vyladěných poldů ve mně vzbudila ohromnou touhu obléci si uniformu emerického strážce pořádku a s veselou myslí pošlapávat práva občanů nejsvobodnějšího místa na zemi.(13.12.2011)

• - Pri natáčaní Fogellovej (Christopher Mintz-Plasse) sexuálnej scény musela byť kvôli jeho veku na natáčaní prítomná jeho matka. (ladko)

• - Chlapíka, ktorý po Hillovi šmarí baseballovú pálku, hrá otec Setha Rogena, Mark Rogen. (genetique)

• - Škola, ktorú navštevujú hlavný predstavitelia je El Segundo High School. (Greenpeacak)