Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hellboy
  ****

  Docela vtipná komedie, výhradně pro kluky, holkám se to nesmí dostat do rukou:) A divák se u toho pobaví jen když mu sedne velmi specifický druh humoru. Takže pozor na to, rozhodně to není film pro všechny. Většinou je to prostě sprostej teen humor, ale občas je i totálně absurdní - dva policajti sou totální nářez!!! Btw z trojce hlavních hrdinů byl zdaleka nejzabavnější Fogell - prostě už to, jak ho poldové oslovují McLovin mě pokaždý rozsekalo:) Záplekty Setha a Evana prostě nebyly ani zdaleka tak zajímavé.. I když, Evan, považovaný za Jimmyho bráchu, toho zpěváka, byl fakt vtipnej. Celkově příjemnej úlet se spoustou vtipnejch momentů, ale i několika slabšíma a závěr nic moc, slabší čtyři.(10.4.2008)

 • Arx
  ***

  Překvapivě zábávná verze prciček, která vsadila na neokoukané herce a typický americký humor a docela se to tvůrcům i daří.(20.11.2007)

 • RHK

  Jeden z 500 největších filmů všech dob časopisu Empire. Jedna ze 140 nejlepších komedií - 140 Greatest Comedy Movies http://www.csfd.cz/uzivatel/136528-rhk/.(17.1.2010)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Ač mi již paměť nijak zvlášť neslouží a od inkriminované doby bylo vystříkáno mnoho galonu spermatu, tak mi vzpomínky na středoškolskou nadrženost překvapivě rychle ožívaly. Zábava k nadstandardnímu popukání to sice nebyla, ale dvojice alkoholem dobře vyladěných poldů ve mně vzbudila ohromnou touhu obléci si uniformu emerického strážce pořádku a s veselou myslí pošlapávat práva občanů nejsvobodnějšího místa na zemi.(13.12.2011)

 • Bebacek
  ***

  Čekala jsem mnohem víc, než jsem dostala. Holt asi nejsem náctiletej puberťák, kterej by si chtěl zašukat a nemá s kým. :-P(22.3.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace