Naklad jak hovado, filmu se daj v podstate vytknout jen dve veci. Obcas je tempo krapet moc pozvolny a postava Evana je uplne k nicemu, za celou dobu udela asi jeden nebo dva vtipy. To Seth v podani Jonaha Hilla je tezsi kalibr. Neustale hazi nejaky sprosty hlasky a vypada jak silenej prasak. A do tretice tu je McLovin, ten je z nich vsech asi nejuchylnejsi a kdyz se da do kupy s dvojkou vymastenejch flojdu, tak to je desna rezba. Jinak co se tyce pribehu, tak to nic noveho neprinasi, na druhou stranu se to tu aspon neokecava a od zacatku do konce je plan danej, ozrat a osukat holky. A jak to tak bejva, ti nejvetsi dementi dostanou nejlepsi kocky. Co se tyce urovne samotnejch vtipku, obcas je nakej originalni, obcas nakej kulervouci, ale po celou dobu filmu se clovek stejne musi usmivat, i kdyz se zrovna nakej prvotridni vtipek nedeje, za coz muze hlavne jedna sprostarna za druhou a suprovy dialogy. Kevin Smith to sice porad neni, ale ma to na nej slusnej nabeh. Bavil jsem se po celou dobu, film ma fajn herce, skvely vtipy a originalni napady, takze je to na 5*.(10.12.2007)

Trochu přehnaně natahovaná komedie (skoro 2 hodiny, proč?), které na konci hodně dochází dech a dotahuje některé věci do moc velkých absurdit (policajti), ale pořád jde o jednu z lepších poslední doby, obzvlášť v porovnání s dalšími teenagerovskými komediemi. 70%(3.3.2008)

Soundtrack Greg Mottola: 1. SuperWhat? [4:06] ,2. Too Hot To Stop - The Bar-Kays [3:28] ,3. Seth Pulls Into Lot [2:38] ,4. Cops See Fogell's I.D./Seth Saves Evan [1:46] ,5. Do Me - Jean Knight [2:51] ,6. Flashback Party Weekend [3:30] ,7. P.S. I Love You - Curtis Mayfield [3:56] ,8. Evan Runs [1:47] ,9. Sleeping Bags [3:26] ,10. Like a Pimp [2:05] ,11. Here I Come - The Roots [4:12] ,12. Seth Runs On Track [1:09] ,13. Bustin' Out (On Funk) - Rick James [5:20] ,14. Evan's Basement Jam [3:33] ,15. Roda - Sergio Mendes [2:24] ,16. Goldslick/Seth Fantasy [0:54] ,17. Soul Finger - The Bar-Kays [2:19] ,18. Funk McLovin [3:22],(14.5.2011)

Chlast k šukání nepomůže. Američtí poldové nemusí být jen suchaři, stejně jako červená skvrna na džínách losera nemusí být jen prachobyčejná červená skvrna. Nejen toto se dozvíte. Rating R není jen tak pro nic za nic - nekorektní přístup nelze než ocenit. Hlavní postavy nejsou loseři ad absurdum, ale kluci s docela normálními problémy - drunk and fuck (i když chápu, že tyto problémy jsou velmi relativní). Bavil jsem se znamenitě s tím, že na spoustu scén jen tak nezapomenu a tak si dovolím i lehce přestřelit. Apatow produkce rulez, uvidíme co Zbouchnutá. 90%. P.S. Lepší než Zbouchnutá(18.9.2007)

Čekal jsem podobnou pecku jako Zbouchnutá, takže jsem byl ze začátku trochu zklamán. Navíc Jonah Hill mi neni úplně sympatickej. S příchodem McLovina a těch dvou policajtů to ale dostalo grády. K upřímnému konci, kde už ubylo fuckování a začalo se hrát na trochu vážnější notu nemám výhrady. Hudba je sestavená hlavně z funky, což se k tomuhle filmu takovym ujetym způsobem hodí. :)(24.11.2007)