Mohu říci, že se jedná o nejlepší teen komedii, kterou jsem kdy viděl a to takové filmy zrovna moc nemusím. Herci hrají přesvědčivě a výborně hláškují. Už jsem nevěřil, že se budu rozhodovat mezi čtyřmi a pěti hvězdičkami a hle je to tu. Zatím dávám čtyři hvězdičky a počkám si na druhý dojem....(9.11.2007)

Překvapivě zábávná verze prciček, která vsadila na neokoukané herce a typický americký humor a docela se to tvůrcům i daří.(20.11.2007)

Hlavní devízou SUPERBAD nejsou ani tak sprosté fórky, ale postavy, které si zamilujete a skvělý casting. Rozhodně to patří k nejlepším teenagerovským komediím, co jsem viděl.(18.2.2012)

Superbad sice není super, ale ani bad. Bob (Jonah Hill) a Bobek (Michael Cera) jsou sympaťáci. Až by jim člověk ten jejich vysněný zásun snad i přál. K čemu jim to však je, když jim duo za psacím strojem vkládá do huby papírem šustící dialogy. Ty by tuze moc chtěly být "sprostě a přirozeně o něčem" jako u Kevina Smithe, ale ve výsledku jsou sprosté, ovšem o ničem. Pouze dokořeněné v každé druhé větě naroubovanou popkulturní narážkou. Aby tam prostě byla, spíše než že by tam sedla. Navíc ta stopáž. Ani Návrat krále nemá tak natahovaný konec. Takhle je těch pár vydařených scének a nápadů utopeno pod tunou vaty. A není to ochucená vata od McDonalda, ale obyčejná od McLovina. PS: Podobnost s komentářem ke Zbouchnuté zcela záměrná.(14.6.2008)

V porovnání s ostatními týnejdž komediemi je tohle vážně luxus. Miluj svého nejlepšího kamaráda a flojdy též - obzvlášť officera Slatera! My jsme zdravovědu neměli :´((18.9.2007)