Takhle si představuji správnou teen komedii ! Nemělo to chybu !(28.10.2009)

Další z letošních poctivých osmdesátek. Velmi civilní, inteligentní a jen lehce nechutná teen komedie, kde hlavní hrdinové nejsou žádní vymydlení šampónci ale looseři jak prase. K vyššímu hodnocení chybí víc dech beroucích (rozuměj ve smyslu dušení smíchy) pasáží, ale fakt je, že u závěrečných titulků jsem se vážně válel po sousedním sedadle a dusil se na celé kolo :) Fakt..(18.9.2007)

Možná trochu přeceňovaný, ale zábavu to dokáže obstarat fakt dobře, sice se nejedná o žádnou kulervoucí komedii u který bych se nějak řezal smíchy, ale některý scénky, hlavně teda s dvojící vymaštěnejch flojdů, jsou fakt brutální, s nima byl celej film ještě o kousek zábavnější a hlavně střeštěnější, což filmu jenom prospělo, nicméně i hlavní trojice loserů byla dobrá, ale z jejich strany se spíš jednalo o takovou normální nešílenou zábavu, kdy prostě všechno podělávali, ale normálním způsobem, ostatně to celkově vůbec nebyli takový ty totální hovada jako obvykle, což teda ale tuhle komedii řadí mezi ty nepitomoučký a hlavně, ač je tam spousta fakt sprostejch kombo výrazů, tak to tam prostě skvěle sedne. Akorát mi nejde do hlavy jak je možný, že vždycky ty, který jsou na začátku pro posměch, dostanou ty nejlepší sexy kočky.(18.11.2007)

Trochu přehnaně natahovaná komedie (skoro 2 hodiny, proč?), které na konci hodně dochází dech a dotahuje některé věci do moc velkých absurdit (policajti), ale pořád jde o jednu z lepších poslední doby, obzvlášť v porovnání s dalšími teenagerovskými komediemi. 70%(3.3.2008)

Chlast k šukání nepomůže. Američtí poldové nemusí být jen suchaři, stejně jako červená skvrna na džínách losera nemusí být jen prachobyčejná červená skvrna. Nejen toto se dozvíte. Rating R není jen tak pro nic za nic - nekorektní přístup nelze než ocenit. Hlavní postavy nejsou loseři ad absurdum, ale kluci s docela normálními problémy - drunk and fuck (i když chápu, že tyto problémy jsou velmi relativní). Bavil jsem se znamenitě s tím, že na spoustu scén jen tak nezapomenu a tak si dovolím i lehce přestřelit. Apatow produkce rulez, uvidíme co Zbouchnutá. 90%. P.S. Lepší než Zbouchnutá(18.9.2007)

• - Když Jonah Hill, představitel Setha, udeří v jedné ze scén Emmu Stone, která si zahrála Jules, její reakce byla naprosto improvizovaná a tvůrci se jí rozhodli ponechat do konečné fáze filmu. (Paulie88)

• - Chlapíka, ktorý po Hillovi šmarí baseballovú pálku, hrá otec Setha Rogena, Mark Rogen. (genetique)

• - Film získal ocenenie Canadian Comedy Awards 2008 za najlepší scenár (Seth Rogen) a najlepší mužský herecký výkon (Michael Cera), Chicago Film Critics Association Awards 2007 v kategórii nádejný herec (Michael Cera) a Young Hollywood Awards 2008 v kategórii zaujímavá nová tvár (Emma Stone). (Greenpeacak)