poster

Deník zabijáka

 • USA

  You Kill Me

 • Slovensko

  Denník zabijaka

Komedie / Thriller

USA, 2007, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • c.tucker
  ****

  Černá komedie jak řemen. V podstatě se tam nic neděje a Kingsley hraje senzačně. Hlavní postava se sice vyvíjí do pěkného happy-endu, ale jinak film nikam nepostoupí, občas něco stane, ale nic převratného a to se mi na tom líbilo nemusíte u toho přemýšlet.(27.6.2009)

 • Pepinec
  **

  Vážené dámy, vážení pánové. Prosím o slavnostní fanfáru pro ´Tédvojku´. Poprvé jsem totiž narazil na jeho příspěvek, ve kterém má vyplněné najednou všechny tři nepostradatelné údaje, bez nichž bych si zdejší fungování už ani nedokázal představit. Tentokráte je tučné písmo na místě, gratuluji a přeji hodně černé barvy do další tvorby.(20.12.2011)

 • KatanaCZ
  ****

  Film se tváří velice nevině, ale skrývá víc, než bych si kdy pomyslel! Dobrý humor, námět, obsazení, příběh......Musím souhlasit s dezorzem.(5.10.2007)

 • jojinecko
  *

  Asi pôjdem "proti prúdu" ako tak neveriacky pozerám a čítam hodnotenia ostatných:))) Nevtipné (a to mám čierny humor fest rád!), zúfalé, hypernudné s katastrofálnou nesympatickou neherečkou Teou Leoni, pričom Ben Kingsley sa jej pripôsobil a jeho herecký výkon bol chabý (a to vôbec nie je zlý herec!). Scenár je slabučký ako týždňový čaj, ale miesto pre americké klišé sa v ňom samozrejme našlo..Tú hodinu a pol som mohol čumieť do steny, to by ma nasralo a znechutilo asi menej...(22.11.2007)

 • genetique
  ***

  Najprv to vyzerá tak, že si divák užije hodne čierneho humoru v netypickom, konečne dobre obsadenom nehollywoodskom snímku. Táto časť filmu ale v závere značne poľaví a do konca pokračuje len s pár slušnými hláškami. Tá náprava skrachovaného zabijackeho loosera v tragickom prevedení celkom ušla a Ben si rolu viditeľne užíval. Ale zrazu sa len tak z čista-jasna zjavila utrápená romantická línia. Medzi Téou a Benom to spočiatku trošku zaiskrilo, ale žiadny oheň z toho nebol a iskra vyhasla. Našťastie k ničomu viac nedôjde a celkovo mi z filmu ostal viacmenej pozitívny dojem. 70%.(10.12.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace