• Mylouch
  **

  Příhody chirurgů s chováním, jaké bychom očekávali na učňovských záchodcích. Že by snad výkladní skříň ČT ?(1.5.2013)

 • Rousse
  ****

  Děcka, říkejte si, co chcete, ale po shlédnutí té srágoroviny vydávající se za "2. řadu Nemocnice", jsou tyhle díly balzámem na duši. Samozřejmě, že to není žádný filmařský skvost. Překvapivě, mě tahle série ale vcucla tak, až mě to překvapilo. Poslední dva díly mají obzvlášť velký grády.... Chválím herce, kteří se mi hodně líbili (až na nějaké epizodní role, jako třeba Tommy, Míra apod.) a hudbu, která se mi zalíbila také. Zvláštní chvála pro nasazení Kryštofa - Kryštofa (velký sympaťák) a i mladého Sašu Rašilova - tenhle výkon se mi taky moc líbil. Takže chtě nechtě, prostě ty 4 hvězdičky musím dát:-)(13.3.2011)

 • Kryton
  *

  Neviděl jsem ani jeden díl. Nelituji!(21.12.2008)

 • Kimon
  *

  Ztráta času. Ve snaze vytřískat balík na pokračování kdysi velmi oblíbeného seriálu vznikl, jak to už obvykle bývá, trapas na úrovni růžové zahrady. Scénáristka Lucie Konášová by se měla věnovat raději psaní dobrodružných pohádek pro děti a naši slavní herci by si měli v zájmu své obecné popularity lépe vybírat role. Opět vyhozené finanční prostředky do luftu.(25.10.2015)

 • pufina
  **

  O něco lepší než Nemocnice na kraji města po 20 letech. Nové tváře už seriál skutečně potřeboval. Ale některé mi tam vůbec nesedí - např. pozor, Saša (Rašilov) jede.. A celkově příběhy, co říct, je to lepší než druhá série.(12.3.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace