• pufina

O něco lepší než Nemocnice na kraji města po 20 letech. Nové tváře už seriál skutečně potřeboval. Ale některé mi tam vůbec nesedí - např. pozor, Saša (Rašilov) jede.. A celkově příběhy, co říct, je to lepší než druhá série.(12.3.2011)

Už to bolo o niečo lepšie ako Nemocnica z roku 2003. Tú tretiu hviezdičku dávam z úcty k Jaroslavovi Dietlovi ako k tvorcovi pôvodných dielov.(21.12.2008)

• WANDRWALL

J.DIETL o tomhle snad neví. Nové příběhy scenáristů, ne lékařů, to je to co z toho trčí.(5.8.2010)

• Pepinec

Co je to za územní plán, když i po třiceti letech je špitál pořád na kraji města? Asi s vámi už nikdo nechce mít nic společného, že? Já se teda nedivím, protože sem bych si nešel ani pro čistý kapesník. A to že takovéhle prznění legendy je hodně k pláči. Polesný by měl zalézt zpátky na posed, jinak by se mu mohlo lehce stát, že si ho někdo splete s divokou.(31.10.2015)

• dr.fish

Jak jsme si všichni zvykli na ten hnus, co se v seriálové tvorbě dneska točí. Nemocnice po dvaceti letech v Bočanově režii měla alespoň nějaké světlé momenty a dávala jakýstakýs smysl. Tohle je lobotomie prvního stupně úplně stejná jako Ordinace v Růžové zahradě nebo Velmi křehké vztahy, ale dostala o 20% víc než předchozí série. Fujtajbl....10%(3.7.2011)