• rt12
  ***

  Na nastavavovanou kaši, vcelku dobrý počin. Určitě se k tomu postavili lépe než v pokračování po Dvaceti letech.(20.5.2014)

 • WANDRWALL
  odpad!

  J.DIETL o tomhle snad neví. Nové příběhy scenáristů, ne lékařů, to je to co z toho trčí.(5.8.2010)

 • viperblade
  **

  Nepouštějte už prosím toho neherce Krajča před kameru!!!! Jo a ještě něco: I já ,(jakožto filmový nevzdělanec), musím konstatovat, že ten střih mezi záběry byl UBOHÝ! Někdy jsem si i všiml, že ani herci nestačili doříct repliku a byl už záběr jinam.. dvě hvězdy a to pořádně nevím za co...(19.12.2008)

 • Kosmik
  ****

  Po zhlédnutí už všech 13 dílů musím konstatovat, že se Lucii Konášové podařilo nádherně navázat na původní Dietlův seriál, úspěšně převzít postavy z nepovedené série po 20 letech a dokonale je propojit a hlavně potrápit.(15.12.2008)

 • dr.fish
  *

  Jak jsme si všichni zvykli na ten hnus, co se v seriálové tvorbě dneska točí. Nemocnice po dvaceti letech v Bočanově režii měla alespoň nějaké světlé momenty a dávala jakýstakýs smysl. Tohle je lobotomie prvního stupně úplně stejná jako Ordinace v Růžové zahradě nebo Velmi křehké vztahy, ale dostala o 20% víc než předchozí série. Fujtajbl....10%(3.7.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace