• Wacoslav1

O něco lepší než Nemocnice po dvaceti letech, ale ani tady se nemůžu zbavit dojmu, že nechápu proč to vlastně vůbec bylo natočeno. Každopádně stačí to jednou vidět a pak bleskově zapomenout.15%(4.4.2015)

první díl mi přišel dobrý, uvidíme jak se bude nemocnice vyvíjet dál. Ale u mě je naprostá spokojenost s výběrem nových herců. Nová hudba Ondřeje Soukupa seriálu jenom prospěla.(28.9.2008)

• Mylouch

Příhody chirurgů s chováním, jaké bychom očekávali na učňovských záchodcích. Že by snad výkladní skříň ČT ?(1.5.2013)

O řád výše než předchozí řada hlavně díky zajímavějšímu scénáři, životnějším postavám a hlavně díky dynamičnosti děje a jeho dobře zvládnuté gradaci. Jenže i to si vybírá svou daň - postav je příliš a tudíž na každou zbývá nedostatečný prostor a navíc děj hodně narušuje katastrofální střih. K svěžímu scénáricce Konášové se měl přidat podobně naladený režisér, ne otrokářsky neinvenční Polesný, který podává scény příliš suše a někdy filmařsky těžkopádně. Avšak i tyto dosti závažné chybky mě neodradily těšit se na další díl.(19.12.2008)

Tak tato série se mi zdá o mnoho lepší nežli ta předchozí. Tady vlastně z původních postav zbyl pouze Blažej, Králová, která hned ze začátku mizí a Čeňková. Objeví se sice i Rezek, ale jinak se odvíjí osudy nových postav a dá se říci, že je to povedené pokračování seriálu jako takového s odstupem let. Viktorovi Polesnému se podařilo natočit mnohem lepší pokračování než předtím Bočanovi. všechny čest. Bála jsem se co to buda za paskvil, ale vzhledem k tomu, že je zde spousta - vlastně téměř všechny - nových postav je to pěkné.(3.10.2008)

• - Během 149 dní natáčení se v seriálu vystřídalo celkem 60 herců a dalších 170 účinkujících ve vedlejších rolích. (Agatha)

• - Na place potkali otec se synem - Viktor a Martin Preissovi. (karda1)

• - Až v této třetí řadě dostala Blažejová (Hana Maciuchová) křestní jméno. (M.B)