• stration
  ***

  Oproti dvojce znatelný pokrok. Některé nové tváře seriálu seriálu prospěly, jiné ho zbytečně zamotávají. Soukupova hudba není špatná a občas tam skutečně zableskne atmosféra staré dobré Nemocnice.(2.12.2008)

 • LIVINGDEAD
  odpad!

  Dietl se obrací v hrobě! Tohle nemá s první sérií vůbec nic společného! KATASTROFA! To není Nemocnice na kraji města, ale Velmi křehké vztahy na Primě. S jedním rozdílem, na ČT 1 je seriál zastoupen důchodci! Prostě divadlo a ke všemu totální nuda! Děkuji totalitnímu komunistickému režimu a komunistům, za skvělé seriály. Komunisté by se měli dostat do vedení ČT1, ČT2, protože , co se dnes točí za sračky, na to se opravdu nedá dívat!!!!Díky bohu za to, že máme televizní archív!!!!!(4.10.2008)

 • Radek99
  *

  Projekt, který nezachránilo ani hvězdné herecké obsazení... Ordinace v růžové zahradě byla vysokou metou, která, jak se zdá, nakonec nebyla pokořena... Stěžejní otázka zní teď takto: Bude mít Arnošt Blažej senior pravnuka? '-)(19.12.2008)

 • meave
  ***

  Lepšie ako druhá séria.(7.12.2008)

 • Crocuta
  **

  Největším přínosem téhle nastavované kaše je jednoznačně krásná Danica, jíž uniforma sestřičky náramně sluší. Jinak nic moc, ani ten Krajčo už nezachrání osudy, které jsou sice nové, ale přesto už dost vyčpělé.(4.10.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace