Chuck (TV seriál)

Chuck

Akční / Komedie / Drama

USA, 2007, 91x43 min

Tim Jones

Zachary Levi, Yvonne Strahovski, Joshua Gomez, Adam Baldwin, Sarah Lancaster, Ryan McPartlin, Vik Sahay, Scott Krinsky, Mark Christopher Lawrence, Bonita Friedericy, Julia Ling, Jesse Heiman, Mekenna Melvin, Tony Hale, Brandon Routh, Linda Hamilton, Tony Todd, Matt Bomer, Scott Bakula, C.S. Lee, Timothy Dalton, Lauren Cohan, Scott Holroyd, Carrie-Anne Moss, Kristin Kreuk, Mini Anden, Jordana Brewster, Richard Burgi, Morgan Fairchild, Arnold Vosloo, Wendy Makkena, Diana Gitelman, Rachel Bilson, Odessa Rae, Pasha D. Lychnikoff, Ivana Milicevic, Gwendoline Yeo, Jonathan Sadowski, Nicole Richie, Michael Clarke Duncan, Melinda Clarke, John Larroquette, Michael Weaver, Dominic Monaghan, Tricia Helfer, Carl Lumbly, Bruce Boxleitner, Gary Cole, Michael Rooker, Lynn A. Henderson, Jenny McCarthy, Karina Michel, Noureen DeWulf, Chevy Chase, Scott Alan Smith, Sven Garrett, Robert Picardo, Mark Pellegrino, Angie Harmon, Robert Patrick, Derek Graf, Vinnie Jones, Mark Sheppard, Udo Kier, Katrina Law, Johnny Messner, Kelly Thiebaud, Brooklyn Decker, Dolph Lundgren, Kristine Blackport, Summer Glau, Karolína Kurková, Eric Roberts, Joel David Moore, Steve Austin, Richard Chamberlain, Tia Texada, Dave Bautista, Matthew Willig, Jeff Chase, Nico Cortez, Lesley-Ann Brandt, Sinqua Walls, Lou Ferrigno, Roland Kickinger, Robert Englund, Brandon Molale, Toši Toda, Anthony Azizi, Gary Weeks, Freddie Wong, Torsten Voges, Lorena Bernal, Roman Mitichyan, Theo Alexander, Mark Hamill, Lawrence Hilton-Jacobs, India de Beaufort, Mercedes Mason, Michael Cassidy, John Kapelos, Lela Loren, Jim Tavaré, Mousa Kraish, Julia Milova, Jed Rees, Louis Lombardi, Michelle N. Carter, Ben Browder, Millicent Martin, Iqbal Theba, Giovanni V. Giusti, Jim Pacitti, Peter Jason, Robin Givens, Kyle Bornheimer, David J. Wright, Kevin Daniels, Aaron Lustig, Kym Jackson, Angus Macfadyen, Clare Carey, Ray Wise, Patricia Rae, Katie Cleary, Anthony Ruivivar, Armand Assante, Jonathan Cake, Stacy Keibler, Melissa McCarty, Rick Hoffman, April Betts, Pamela Roylance, Pepper Binkley, Stefanie Scott, Leslie-Anne Huff, Nathan Sutton, Ayelet Ben-Shahar, Adam Bartley, Ana Gasteyer, Paul Haitkin, Charlet Chung, Kimberly Estrada, Kat Rogers, Mitchell Fink, Tim Loden, Kevin Weisman, Timothy V. Murphy, Nadia Lanfranconi, Kelvin Han Yee, Bryan Friday, Tina Huang, Justin Hartley, Joseph Gatt, Mercy Malick, Jadin Gould, Sonya Macari, Larry Cedar, Brandon Brendel, Todd Sherry, Michael J. Sielaff, Josie Davis, Alison Simpson, Omar J. Dorsey, William Abadie, Bruno Amato, Matt Riedy, Ping Wu, Lauren Mary Kim, David Burke, Rachel Eggleston, Patrik Staněk, Jerome Bettis, Kevin Fabian, Joshua Rush, Adoni Maropis, Allan Louis, Zoran Korach, Jim Pirri, Mariano Mendoza, Michael Strahan, Ian Patrick Williams, Nick Gracer, Nicholas Guilak, Trevor Torseth, Heather Olt, Tom Kiesche, Dominic Comperatore, Isaiah Mustafa, Carlos Lacámara, Mo Collins, Henri Lubatti, Labrandon Shead, Matt Winston, Mitzi McCall, Jim Piddock, John Griffin, Chino Binamo, Jeff Fahey, Brian Oerly, Marco Rodríguez, Eric Lange, Alex Boling, Tim Chiou, Brandon Lim, Michael Wiseman, Kaliko Kauahi, Phoebe Neidhardt

Norman Buckley

Kostýmy:

Robin Lewis West

Shlédnutý jen první díl.(7.8.2014)

• st.ranger

Televizní blbost o ničem.(21.1.2010)

Není to špatný seriál, ale mě prostě nechytl. Nápad to má, ale trochu ujetý. Ale objevil jsem díky němu rozkošnou Yvonne Strahovski. :)(3.2.2013)

Bomba seriál, který ani druhou řadou neztrácí nic na svém kouzlu. Komediální, akční, romantický, vybere si každý. Zachary Levi tady dostal ohromnou příležitost a pořádně se jí chytl, nesmírně sympatický herec, tak jako i zbytek osazenstva. Tvůrci mají zjevně jasnou představu, jak má jejich seriálové dítě vypadat a jdou si bez zbytečných okolků za ní. Třetí série je bohužel docela zklamáním. Vztah Chucka a Sarah zbavil seriál prvnotního kouzla(což bylo asi nevyhnutelné). Scénáristi bohužel ubrali na potrhlosti a postava Chucka mě definitivně začala štvát. 4. řady se upřímně bojím.(5.10.2007)

__Chuck: kompletná 1.sezóna ▐ Tržby za predaj DVD v USA $990,791 //počet predaných kusov 38,122 ║ __Chuck: kompletná 2.sezóna ▐ Tržby za predaj DVD v USA $3,267,396 //počet predaných kusov 99,042 ║ __Chuck: kompletná 3.sezóna ▐ Tržby za predaj DVD v USA $4,606,931 //počet predaných kusov 102,399 (18.1.2011)

• - V díle 4x23 „Chuck versus the Last Details“ se objeví spousta výrazných narážek na Star Wars. Kromě soundtracku Imperial March jde především o scénu, kde Chuck a Sarah v převlečení za strážné vedou spoutaného Caseyho do vazby, Chuck přitom Caseyho přímo osloví jako Chewieho. Dojde i na ve Star Wars velmi běžné "I have a bad feeling about this." (Camulator)

• - Na začiatku 1. epizódy 4. série, keď sa Chuck (Zachary Levi) a Sarah (Yvonne Strahovski) bozkávajú, je vidno, že Chuck má ruky okolo boku Sarah, avšak hneď v ďalšom zábere má jednu ruku na jej tvári. (challik)

• - Osoba, se kterou se v 7. epizodě 5. série s názvem "Chuck Versus the Santa Suit" Chuck (Zachary Levi) a Generál Beckmanová (Bonita Friedericy) na centrále CIA setkávají, je Stanem Leem, tvůrce nejznámějších komiksových postav. (StarPlate)