Sněženky a machři po 25 letech

Sněženky a machři po 25 letech

Komedie / Drama

Česko / Slovensko, 2008, 100 min

• woody

Viki Cabadaj! Ono to není blbé tím způsobem, až by to bylo vtipné... Ono je to jen blbé... Zklamání roku a to jsem od toho lautr nic nečekal. .... Doufám ve třetí díl Půlstoleté sněženky a machři se stoletým Brzobohatým...(26.12.2008)

• StarsFan

Parta přerostlých puberťáků dokola opakuje své hlášky z dětství v příběhu, který se za 100 minut téměř nikam neposune a který si svým závěrem nejspíš zadělal na nějaké ty "Sněženky a machry po 26 letech". Poznámka: Nemám ráda CineStar. Ti *** mi 45 minut před začátkem představení oznámili, že moje lístky v horní řadě prodali někomu jinému, a tak jsem si musela vystačit s krásnými sedadly v první řadě uprostřed. V tu chvíli se mi to zdálo rozumnější, než jet zas hodinu MHD domů... Po shlédnutí musím konstatovat, že odchod by nebyl tak úplně od věci. Ať žije Cinema City, kde sice nevedou sladký popcorn, a Sněženky a machři před 25 lety!(19.12.2008)

• PinokKio

U týhle "komedie" jsem se věru nezasmál. Je to ještě horší, než jsem čekal :((2.3.2009)

Jsem mile překvapen jakým směrem se pokračování tohoto čtvrtstoletí starého snímku vydalo. Sraz spolužáků po 25 letech do kterého se promítají i životní etapy představitelů. Nostalgické vzpomínání. Utrápené duše zklamané vývojem vlastních životů se chtějí alespoň na chvíli vrátit do svých naivních let. Věrohodné, působivé a překvapující svou trapností a hořkostí, která nahradila ono mladistvé hašteření.(22.8.2009)

Nenamachrovaná nostalgie.(18.12.2011)