Pat a Mat: Skleník

Animovaný / Krátkometrážní / Rodinný

Česko, 2003, 7 min

Marek Beneš

Pohádka typická pro Českou republiku. K srdci mi moc nepřirostla, ale to neznemaná, že nedokážu ocenit filmové kvality.(12.1.2009)

fyzika je holt někdy mrcha... :) ...90%... k vidění zde: http://youtube.com/watch?v=MnsVPBDXhgE(11.8.2007)

Tihle dva pajduláci již vstoupili do legend. A právem - jsou opravdu skvělí a unikátní.(6.2.2012)

Proč se vůbec udělalo tolik nových dílů (snad skoro stejně jako všech předešlých), když už to prostě není ono...? 70%(8.12.2011)

Oproti starým častiam mi dosť vadil soundtrack na ktorý si nie a nie zvyknúť. Viem, že tento je podobný, ale zvyk ... Bacha na zavárané paradajky (či čo to bolo) vedia zlikvidovať celý skleník xDD(4.7.2010)

Krátkometrážní snímek. Každý z dílů Pata a Mata má svůj půvab a své kouzlo plné humorně pojatých fyzikálních zákonů. Ke shlédnutí zde.(12.11.2012)

Mmmm, tá hostina na konci :))(13.4.2013)

Asi jeden z těch nejlepších nových dílů Pata a Mata, kde dělají čest své přezdívce "Kuťáci" a postaví skleník, samozřejmě že to ale nebude jen tak. Až na tu pointu kvalitní dílo.(20.3.2008)

Pat a Mat jsou pro mě nádhernou ukázkou Čechů. Všechno by chtěli, většinou co nejlevněji, mají pocit, že to ovšem zmáknou sami a i když se to nepovede, chyba není v nich a výsledek je dobrý i tak. Je neuvěřitelný, jaké titěrnosti dovedou výtvarníci vymyslet, jaké detaily promakat. Pro mě naprostý skvost a záležitost, kterou si nenechám ujít.(22.3.2009)

No paráda. Sranda! 85%(29.8.2010)

Tak tady jsem na konci dvojici ňoumů vážně litoval. Jen se divím, že vždy než začnou cokoliv vyvádět, tak je všude tak hezky uklizeno.(23.1.2011)

Návod jak si postavit skleník Vám ukáži Pat a Mat, ale pozor jen prázdné sklenice :-D(18.12.2008)

Neskutečná škoda celého skleníku, který se proměnil na konci jak jinak než v rujnu.(4.5.2012)

Pat a Mat objeví v časopise luxusním skleník ze zavařovaček a tak se hned pustí do jeho výstavby. Během práce však narazí na několik problémů - nedostatkem materiálu počínaje a zatvrdlým betonem konče. Po důkladné přestavbě míchačky přeci jen skleněný domek dokončí, ale radují se z něho jen pár minut. Průměrný díl s pěknou destrukční scénou na závěr.(29.8.2008)

Jeden z mých nejoblíbenějších "večerníčkových" seriálů, jednoduché, vtipné, poučné nejen pro děti. Jen nechápu proč na ČSFD hodnotíme každý díl zvlášť když je to evidentně seriál....?????(24.12.2008)

Pat a Mat jsou klasicky predstavitele ceskeho vseumelstvi :-). Kazdy dil je jasnym navodem jak danou cinnost pokud mozno nedelat. Jeden z nejlepsich vecernicku s krasnou animaci a vtipnou hudbou.(6.4.2011)

A tak krásně jim to šlo až na pár zanedbatelných ztrát, jako třeba míchačka a nebo celý skleník, ale jak říkám to jsou jen vedlejší ztráty.(22.3.2013)

V jednoduchosti je síla .. fakt super !!(31.1.2010)